איך הCHIMEI 22ED? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הCHIMEI 22ED?

A.Iniesta

Recommended Posts

• 4 שבועות מאוחר יותר...

חח ;), בימים הראשונים לכתיבת ההודעה האחרונה פה, לא היו דרישות לביקורת, אז כטבע הדברים... פרח מזכרוני.

אעשה זאת בקצרה -

ואתחיל מהסוף - מסך מעולה, שווה כל שקל!

הוא TN, לכן הזויות לא משהו, אבל גם ככה אני לא צופה בו מהצדדים, לכן זה לא מפריע לי לחלוטין.

צבעים מעולים וחיים, שחור זה שחור, אפור זה אפור (הבדל של שמיים וארץ מהמסך שהיה לי - westinghouse 19").

הרזולוציה מעולה, FHD, השימוש העיקרי שלי במסך הוא תכני והפורמט הרחב 16:9, עושה רק טוב, וחוסך ממני את השוליים השחורים = התחושה היא שהמסך גדול יותר.

מבחינה פיזית - נראה מעולה, צבע שחור מבריק (מה שנקרא piano black), לד ההפעלה בצבע כחול וממוקם בתחתית המסך, ולא מפריע לעין בשום צורה.

מסך אלגנטי ויפה.

להפתעתי הוא כולל גם , שאותם לא יצא לי לבדוק, והוא מגיע עם שני הכבלים - DVI וVGA - ללא ספק הפתעה נעימה ולא צפויה.

עניין הרזולוציה על גודל המסך - נכון, לא רואים גדול, אבל גם לא רואים קטן, ניתן להתרגל בקלות, שטח העבודה המתקבל הוא גדול ונוח מאוד, תענוג :).

לסיכום - מסך מעולה, שווה כל שקל.

לפני שקיבלתי אותו זלזלתי, FHD לעניים..., אבל הופתעתי ובגדול, המסך הזה הוא הרבה יותר מזה.

מומלץ פ"פ :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע טוב, במחיר שלו באמת לא נראה לי שיש לו מתחרים.

רק שאלה קטנה, אם לא אכפת לך לבדוק...

החורי עיגון שלו מאחורה (VESA 100) חשופים? הם הכי קיצוניים\חיצוניים בפלסטיקה או ששיש איזשהו פלסטיק גבוה\חיצוני יותר שיכול להפריע לי להצמיד אותו ישר לקיר?

פשוט יש לי את ה-CHIMEI 221D והחורים שם הם מאחורי הכיסוי אז הם שקועים יותר פנימה במסך, מה שלא מאפשר לי תליה צמודה לקיר...

back_221D_s.jpg

תודה רבה, ותתחדש (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק מתלבט לגבי רכישת מסך 22". איך הchimei מהבחינה של עומק צבע ו-"ghosting" של וכאלה בעבודה משרדית? רואים "עקבות" לחלונות אחרי שמזיזים אותם וכאלה? רואים איזושהי מריחה בסרטים?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מצויין.

אגב, איך נראה סתם טקסט? נוח לקריאה או כואב בעיניים?

אני מצטער על כל השאלות האלה, פשוט כל השבחים שמעניקים פה למסכים שעולים כפול, די מעוותים את זווית הראייה שלי...

ועריכה: האם ניתן לסובב את המסך ב-90 מעלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא היה מכאיב לעיניים, הוא לא היה נשאר אצלי יום, שלא לדבר על חודש. ;)

ואני מבין את השאלות שלך, גם אני זלזלתי במסך שעולה ככה, ולשמחתי, טעיתי ובגדול.

בקשר למצב PIVOT, לא בדקתי וזה גם לא מעניין אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, איך נראה סתם טקסט? נוח לקריאה או כואב בעיניים?

לא אמורה להיות כל בעיה עם חדות הטקסט. כל עוד עובדים ברזולוציה האופטימאלית, מסכי TN מציגים טקסט בצורה חדה בדיוק כמו כל מסך אחר.

הבעיות היחידות שעלולות להיווצר עם טקסט ופאנל TN הן במקרה ש:

1) הפאנל פגום - אבל אז הכל לא ייראה כמו שצריך.

2) אם מסתכלים על המסך מזווית ולא ישירות מולו - שינויי הצבע וההצללה (אם נקרא לזה כך) הם אלו שגורמים מאמץ לעיניים. הדבר נכון גם למסכים גדולים בעלי פאנל TN שלעיתים המשתמש יושב קרוב אליהם מדי ואז נוצרים בחלקים מסוימים שינויי צבע והצללה ששוב גורמים מאמץ לעיניים כשמנסים להתמקד בטקסט.

המאמץ שנגרם לשרירי העיניים הוא ברובו תוצאה של הצורך לבצע פוקוס מחדש כל פעם שעוברים מאזור צבע אחד לשני

גם לדעתי מסך בעל פאנל איכותי יותר הוא מומלץ וטוב יותר, גם לעבודה משרדית ממושכת (מהסיבות שציינתי לעיל), אבל מסך TN, כל עוד אתה נמצא ברזולוציה האופטימאלית שלו, מציג טקסט בצורה חדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...