כך נראה הפינוי מחוות פדרמן: הכוח והקללות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כך נראה הפינוי מחוות פדרמן: הכוח והקללות

amir85

Recommended Posts

כך נראה הפינוי מחוות פדרמן: הכוח והקללות

בחודשים האחרונים מנסים כוחות הביטחון לפנות פעם אחר פעם את נועם פדרמן ומשפחתו מהחווה בחברון. כך נראה הפינוי הראשון: אשה ו-9 ילדים מול הכוחות הרבים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3738792,00.html

----

מה אתם אומרים ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פרובוקטורים עלובים שמזלזלים בשלטון החוק באופן הבוטה ביותר.

זאת מצווה וחובה מוסרית של כל יהודי שלא יצא מקריקטורה נאצית לזלזל באופן הבוטא ביותר בחוקים הפאשיסטיים של המדינה האנטישמית ביותר בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גועל נפש (המשפחה)

לשם שינוי, אני חייב לציין פה לטובה את ההתנהלות של המשטרה (לפי מה שרואים בסרטון)-

עד כמה שיטענו שהייתה פה הפעלת כוח ו "אלימות", היה פה רק ריסון של אנשים שמתפרעים. מצחיק אותי שהמפגרת צועקת "אתם שוברים לי את הרגל" בזמן שהם רק מחזיקים אותה והיא מתפתלת כמו איזה דג מחוץ למים.

לא חסרות התנחלויות שעוד נחשבות חוקיות, מעניין למה הם צריכים לבנות לעצמם חווה בלי אישור והסכמה של אף אחד ועוד להתלונן שבאים להרוס את המאחז הלא חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת מצווה וחובה מוסרית של כל יהודי שלא יצא מקריקטורה נאצית לזלזל באופן הבוטא ביותר בחוקים הפאשיסטיים של המדינה האנטישמית ביותר בעולם.

תשמע כולנו פה יהודים וגם אם אתה לא מסכים עם דעתם של אחרים וזה קרוב לליבך אין סיבה לרדת לרמת של ערבים

ולהשחיל מילים רק בשביל להשיג יותר אפקט או לפגוע. (נאצים, פאשיטסים או סתם הכללה פגיעה ובמדינה :cwm10: )

גועל נפש (המשפחה)

לשם שינוי, אני חייב לציין פה לטובה את ההתנהלות של המשטרה (לפי מה שרואים בסרטון)-

עד כמה שיטענו שהייתה פה הפעלת כוח ו "אלימות", היה פה רק ריסון של אנשים שמתפרעים. מצחיק אותי שהמפגרת צועקת "אתם שוברים לי את הרגל" בזמן שהם רק מחזיקים אותה והיא מתפתלת כמו איזה דג מחוץ למים.

לגבי התנהלות המשטרה אני מסכים לחלוטין, כל הכבוד להם.

לגבי כל השאר יש מה לדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פוגרום בדיוק כמו שפוגרום צריך להראות, כך נראו גם הפוגרומים בגרמניה בזמנו.

חבל שהממשלה שלנו תומכת בטרנספר של יהודים בלבד. אם זה לא אפרטהייד, אז אני לא יודע מה כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה ואל תשתמש במילים שאתה לא יודע את המשמעות שלהן, או לפחות תשתדל לפתוח מילון לפני שאתה עושה את זה.

:xyxthumbs:

דרך אגב, מה יותר גרוע לשמוע ימני קיצוני או לראות שמאלני קיצוני בפעולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שלטון החוק" הוא מושג נחמד מאוד, כל עוד מדובר בחוק אחיד לכולם.

בישראל, בתוך התחום הקרוי "הקו הירוק", חיים למעלה ממליון וחצי ערבים. מתוכם, קרוב לשני שליש אם זכור לי נכון מגדירים עצמם פלסטינאים. מדוע, אם כן, כשמדברים על הפרדה בין לפלסטין ("שתי מדינות לשני עמים"), מדובר אך ורק על הוצאת הנוכחות היהודית הזעירה באיו"ש? יתרה מזאת, מתי לאחרונה שמעתם על טיפול משטרתי בבניה בלתי חוקית של ערבים, לרבות כשמדובר על קרקעות מדינה?

אם עושים טרנספר ליהודי איו"ש, כמו שכבר עשו ברצועת עזה, אני לא רואה שום סיבה לא לעשות כן לכל ערבי "פלסטינאי" אזרח . אם אתם רוצים הפרדה, שמאלנים יקרים, תזכרו שלמטבע יש שני צדדים - אחרת זו צביעות לשמה.

ועדיין, אין בנאמר הצדקה להתנהגות של גורמים מסויימים, שמאמינים כי המטרה מקדשת את האמצעים - גם אם האמצעים הללו כוללים פגיעה בחיילים ושוטרים. מצד שני, אני גם לא חושב שבפינוי מש' פדרמן יש איזושהי אנטישמיות, אבל טמטום לשמו יש גם יש.

ואם תהיתם - אני אתאיסט, ולא מאמין במושגים כגון "בעלות על הארץ מתוקף צו אלוהי". אני פשוט מסרב להיות עיוור למציאות, ולהאמין שפדרמן ודומיו הם-הם המכשול לשלום כמו שאירופה וארה"ב טוענות חדשות לבקרים. נכון להיום, אני פשוט לא רואה סיבה כלשהי לתת לערבים את כל מבוקשם במתנה מבלי כל תמורה מצדם, ולהשאיר את היד נטוייה לעוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאנו רואים בסרטון הזה, זה טרנספר על בסיס גזע לאום ודת.

מה שאני רואה בסרטון זה שוטרים שעושים את העבודה שלהם ועושים אותה מצוין למרות כל הפרובוקציות.

אם קיבלו צו פינוי הם ידעו עליו חודשים לפני מבחינתי האם עברינית שגררה את הילדים שלה למצב הזה.

אבל כמו שאמרתי קודם הסיבה לפינוי עצמו זה כבר משהו אחר, יתכן ויש בעיה עם ההחלטות שהובילו

להוצאת הצו עצמו, אתה רוצה לתת לנו קצת רקע על הנושא, מה הוביל אותך לטענות הללו?

עריכה: משהו כמו VIC אני מנחש (צץ לי רק עכשיו כשניסיתי לשלוח אני כבר אקרא מחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני רואה בסרטון זה שוטרים שעושים את העבודה שלהם ועושים אותה מצוין

צודק 100%. אין על זה ויכוח. גם בזמן הפוגרומים האחרים שנעשו ליהודים בארצות אירופה, השוטרים עשו את עבודתם מצוין.

אבל הייתי רוצה לראות את השוטרים האלא, עושים אותו סוג של פינוי לערבים מוסלמים המתגוררים בתוך שטח באופן לא חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מצחיק. "ערבים מוסלמים המתגוררים בתוך שטח באופן לא חוקי"?[br]פורסם בתאריך: 30.06.2009 בשעה 02:57:41

"שלטון החוק" הוא מושג נחמד מאוד, כל עוד מדובר בחוק אחיד לכולם.

בישראל, בתוך התחום הקרוי "הקו הירוק", חיים למעלה ממליון וחצי ערבים. מתוכם, קרוב לשני שליש אם זכור לי נכון מגדירים עצמם פלסטינאים. מדוע, אם כן, כשמדברים על הפרדה בין לפלסטין ("שתי מדינות לשני עמים"), מדובר אך ורק על הוצאת הנוכחות היהודית הזעירה באיו"ש? יתרה מזאת, מתי לאחרונה שמעתם על טיפול משטרתי בבניה בלתי חוקית של ערבים, לרבות כשמדובר על קרקעות מדינה?

אם עושים טרנספר ליהודי איו"ש, כמו שכבר עשו ברצועת עזה, אני לא רואה שום סיבה לא לעשות כן לכל ערבי "פלסטינאי" אזרח . אם אתם רוצים הפרדה, שמאלנים יקרים, תזכרו שלמטבע יש שני צדדים - אחרת זו צביעות לשמה.

ועדיין, אין בנאמר הצדקה להתנהגות של גורמים מסויימים, שמאמינים כי המטרה מקדשת את האמצעים - גם אם האמצעים הללו כוללים פגיעה בחיילים ושוטרים. מצד שני, אני גם לא חושב שבפינוי מש' פדרמן יש איזושהי אנטישמיות, אבל טמטום לשמו יש גם יש.

ואם תהיתם - אני אתאיסט, ולא מאמין במושגים כגון "בעלות על הארץ מתוקף צו אלוהי". אני פשוט מסרב להיות עיוור למציאות, ולהאמין שפדרמן ודומיו הם-הם המכשול לשלום כמו שאירופה וארה"ב טוענות חדשות לבקרים. נכון להיום, אני פשוט לא רואה סיבה כלשהי לתת לערבים את כל מבוקשם במתנה מבלי כל תמורה מצדם, ולהשאיר את היד נטוייה לעוד.

אני מסכים איתך לגבי מי שמגדיר אותו כפלסטינאי - לכל הפחות צריכים לשלול מהם אזרחות, באידיאל צריך להעיף אותם לטיזינאבי.

לגבי בנייה לא חוקית אני לא מסכים. כשהמדינה תקצה להם(ישראלים מוסלמים/נוצרים, בני מיעוטים, ערבים או כל שם אחר שבו אתה נוהג להשתמש) קרקעות כפי שהיא מקצה ליהודים יהיה על מה לדבר, עד אז אין לה זכות דיבור בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסעתם פעם בוואדי ערה? עוד אלף שנים לא יהיו לכם ווילות כמו שיש לערבים ה'מסכנים' שם. הם עושים את זה ב40 אלף דולר-דיברתי איתם, בלי שום אישור בנייה ארנונות וכל מה שכולנו משלמים. איפה המדינה? איפה החוק? איפה השיוויון?

בפיזדלוך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...