ASUS Eee PC 1005HA-האם כדאי לקנות? (יש לי אפשרות) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS Eee PC 1005HA-האם כדאי לקנות? (יש לי אפשרות)

assafy1000

Recommended Posts

היי חבר'ה :)

יש לי הזדמנות לקנות בארה"ב את המחשב הנ"ל, כולל סטיק של 2 ג'יגה ובנוסף תיק, וכל זה ב-420 דולר (1,660 ש"ח בחישוב שער הדולר כיום).

חבר של אבא שלי שוהה שם דרך קבע מסתבר, ואין לו בעיה לקנות את זה בשבילי ולהביא למישהו שמגיע לארץ בקרוב.

כמה שאלות:

1. מתי המחשב אמור להיות משווק באופן רשמי בארץ, וכמה להערכתכם הוא יעלה? האם העסקה הזו שווה?

2. עד כמה עניין האחריות קריטי בעיניכם? הרי לא תהיה לי אחריות בארץ. האם בכל זאת כדאי?

3. אמנם במחשב רגיל התקנתי כל דבר אפשרי כמעט (כרטיס מסך, , כונן CD וכולי), אבל במחשב נייד מעולם לא התקנתי דבר. עד כמה זה מסובך להוסיף 2 ג'יגה למחשב נייד? (מאמין שלא אטומי, אבל בכל זאת)

4. באשר לחריטה של עברית על המקלדת בארץ-ביררתי קצת והבנתי שהמחירים הם באזור ה-150 ש"ח. למישהו יש הצעה למקום טוב ואמין שעושה חריטה? האם זה לרוב יוצא טוב וברור?

5. הבנתי שההבדל העיקר בין המחשב הזה ל-1008HA הוא בעיקר בחיי , שארוכים יותר בכשעה (בביקורת שקראתי, היה כתוב שזה מחזיק לכמעט 9 שעות). ישנם עוד הבדלים חשובים, ובכלל-האם זה הרבה יותר טוב מה-1008HA?

המון המון המון תודה, אחלה פורום יש כאן! :)

עריכה: התכוונתי בנוסף להשוואה בינו ל-1008HE, על ה-HA לא דיברתי. סליחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 1005HA הוא כמעט זהה ל 1008HA פשוט הגרסה הזולה יותר שלו,

כן הוא שווה את המחיר הזה זהו מחשב מאוד נחמד דק וקל מאוד.

בעל מקלדת מאוד נחמדה ומקשים גדולים ונוחים , מעוצב ממש יפה

נראה לי שהוא טיפה עבה יותר מה 1008HA ,לגרסה היקרה יותר יש לוק של לכיוון בוק

סה"כ מאוד נחמד שווה מאוד הייתי הולך על ההצעה בהחלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדוה SATYA, אני חושב שאני בהחלט אלך על זה!

הבנתי שה-1008HA הוא בעל חיי קצרים יותר, וזה אחד השיקולים המרכזיים אצלי

אתה יודע משהו לגבי החריטה בעברית והתופס של ה-2 ג'יגה?

המון המון תודה!!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חריטה אני לא יודע אבל תבדוק באינטרנט אני לא חושב שזה משבו מסובח או יקר מידי כמו שצינת עד 200 ש"ח וגם זה יקר מידי לדעתי

בנוגע להרחבה איו לו ממש בעיה עם זה אני חושב במבנהו דומה מאוד ל 1000HE ועם פיליפס קטן אתה פותח מאחורה ומחליף את הסטיק של 2 ג'יגה לחדש

http://www.liliputing.com/2009/06/asus-eee-pc-1005ha-review.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות :)

אגב, חשבתי על עוד משהו-המחשב יגיע עם מטען של 110 וולט, ובארץ הרי זה 220

שנאי פשוט יעשה את העבודה, נכון? או שאפשר פשוט לרכוש בנפרד מטען? (כל מטען של כל יעשה את העבודה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה לא אמור לעשות לך שום בעיה בגלל שיש שנאי

אבל בשביל שתהיה רגועה תבדוק באתר תמיכה או משהו אני פשוט יודע שכל מה שמגיעה עם שנאי מכשיר סלולר או או כל דבר שעם שנאי זו לא בעיה

רק מתאם רגיל וזה

אגב לדעתי ה 1005HA יותר נחמד ופרקטי מ ה 1008HA מפני ש:

הסוללה והמכשיר הם גוף אחד או שפשוט לא נשלפת לא בקלות בכל אופן

אין פתח כניסה להראם ולהארד , אין כניסה VGA גדול אלא קטן (לא יודע אם זה יתרון או חסרון אבל זה על מנת לעשות אותו דקיק ככל האפשר)

מה שכן הוא דק יותר משמעותית וקל יותר אהבתי את הגודל אבל ממש לא אהבתי שהסוללה לא נשלפת ואין פתח להחלפת ראם (צריך לפרק אותו בכדי להחליף לו ראם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כדי שאהיה בטוחש אנחנו משדרים על אותו גל

אני מדבר על דבר כזה:

http://www.mcmelectronics.com/content/productimages/s4/58-12620_2.jpg

זה מספיק, או שצריך את השנאים הענקיים האלו?

בכל מקרה, באמת ראיתי שב-1005HA הסוללה נשלפת.

אם אתה אומר שקל לשים לו סטיק של 2 ג'יגה (שאני אקנה ואתקין לבד, כי לא ראיתי למכירה גרסא שבאה עם 2 ג'יגה), אז זה בכלל מצוין

תודה רבה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הוא ממש כמו ה 1000HE רק יותר יפה ומעוצב ונראה לי גם קל יותר ודק קצת יותק

אני חושב שלא צריך אפילו משהו כזה אלא רק מתאם רגיל קטן כזה....http://www.fre.co.il/upload/3a9afc.jpg

אצלי אפילו הטלויזיה והמגבר עם כניסות כאלה ואני משתמש בכזה כמו בתמונה ואין שום בעיה אני לא חושב שתהיה בעיה עם זה לשנאי

אבל אני לא בטוח יש ויש מוצרים תבדוק את זה טוב טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...