שאלה לגבי פורמט של לפטופ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי פורמט של לפטופ

assafy1000

Recommended Posts

היי חבר'ה :)

לאחר שבדיון נפרד המליצו לי לקנות 1000HE, ביררתי בשירות לקוחות של כמה חברות לגבי איך "מגיע" המחשב

ב-SKYPC אמרו לי שהמחשב שהם ספקים יכול להגיע עם 2 ג'יגה, בתוספת תשלום כמובן. עם זאת, הם אמרו לי שאין באפשרותם לספק מחשב עם חלונות באנגלית, וזה מגיע מהם רק עם עברית. בנוסף, לא ראיתי אף חברה אחרת בארץ שמוכרת את המחשב עם באנגלית (קנייה בחו"ל אינה באה בחשבון)

שאלתי היא לגבי התקנת חלונות באנגלית.

במידה ואני מתקין חלונות באנגלית, דבר שייאלץ אותי לפרמט (הלא כך?), איך אני מתקין את הדרייברים שם? האם בכלל צריך דבר כזה?

איך אני מתקין בכלל אם אין כונן CD?

אני פשוט לא מבין גדול בניידים, ובנטבוקים, שאינם מגיעי עם כונן CD, תהיתי היכן נמצאים הדרייברים, ואיך מתקינים אותם במקרה הצורך, כשצריך לפרמט. כנ"ל לגבי התקנה מחדש של חלונות

אם מישהו כאן יודע דבר או שניים בנושא, אשמח לשמוע הסבר קצר לגבי האם זה אפשרי, ואיך עובד עניין הדרייברים והפורמט

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אספי

תשמע בוודאי שצריך דרייבים, בגדול הנטבוק הוא מחשב לכל דבר רק עם העובדה שהוא חלש בהרבה מבחינת ביצועים (אבל את זה אתה יודע)

יש לו דרייבירם כמו לכל נטבוק ולכל נייד רגיל,

אתר המיכה וההורדה של הדרייבים:

http://support.asus.com/download/download.aspx?modelname=Eee%20PC%201000HE&SLanguage=en-us

אם אתה ממש לא יכול עם העברית תחפש גרסה קלה של לנבוקים ככה הוא יעבוד טיפה יותר מהר

אם תרצה לשפר את הקליטה שלך של ה wifi תוריד את הגרסה NE-785 זה לא מיועד ל 1000HE אלא ל1005HA והתקנתי אותו אצלי והשיפור משמעותי ,פחות ניתקוים (הרסה המקורית של 1000HE היא NE-771)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך.

אמנם לא קניתי EEE בארץ, אבל כשאבא שלי קנה 2 כאלה בטיוון, הם כן הגיעו עם דיסק דרייברים.

בנוגע להתקנה של ווינדוס-

הכי פשוט אם תשיג (מחבר, מעבדה או שתקנה, זה לא כל כך יקר) מתאם -ide, ותחבר כונן אופטי פנימי של מחשב רגיל.

יש אפשרות להעלות דיסק של לדיסק-און-קי, זה קצת יותר מסובך (יש צורך להוריד 2-3 תוכנות שיהפכו את הDOK ל bootable, וליצור מעין אימאג' של דיסק ההתקנה).

בשני המקרים צריך להגדיר בביוס לאתחל דרך הUSB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...