stereoscopic 3D מבית NVIDIA - תתכוננו לשינוי בחוויית הגיימינג שלכם. - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

stereoscopic 3D מבית NVIDIA - תתכוננו לשינוי בחוויית הגיימינג שלכם.

djelectric

Recommended Posts

אני מכיר את האפשרות הזאת כבר מלפני שנים, עוד בתקופת ה-GeForcce 6. תמיד נהדמתי ממנה, ועם המחשב הנוכחי שלי שיחקתי במספר משחקים בתלת מימדיות עם אדומות-כחולות, אבל זה סתם גימיק.

אחרי רבע שעה כבר כואב הראש, הצבעים משתנים והרבה יותר יפה לשחק בלי זה. מה גם שאפשר לבחור הגדרות יותר גבוהות כי בחלק מהמשחקים זה מוריד כמעט בחצי את ה-FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התמיכה\תאימות למשחקים השתפרה בהרבה מאז 6. לא יודע כמה פרקטי זה היה אז.

מצד אחד "נדהמת", מצד שני זה "סתם גימיק" ? נו טוב, אי אפשר לצפות ליותר מדי מטכנולוגית anaglyph 3D. בגלל זה פיתחו את 3dvision.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בטוח שאין 3d stereoscopic ב- control panel, אז תנסה באמת להסיר רק את ה- "NVIDIA Stereoscopic 3D Driver"

ואז תתקין את מה שקישרתי לך קודם, שאמור להיות אותו דבר רק בהתקנה נפרדת.

מחקתי, התקנתי מחדש ועכשיו הוא מופיע לי. :) תודה

אבל כשאני לוחץ על Enable מופיע מרובע ובתוכו הרבה ריבועים קטנים בצבע ציאן ואדום ולמטה כתוב שאמורים להיות שני מרובעים אחד גדול והשני קטן.

למה אני לא רואה אותם, למרות שיש לי משקפי 3D (משקפי 3D של חברת Yes כשהיא חילקה מזמן לקיץ לצפות בערוץ יסבבה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קרה... משהו דפוק שם עם הרזולוציה או עם ה-wizard. אצל חבר שלי ראו את כל התמונה עם הריבועים למטה ואצלי לא, כמו שאמרת.

אפשר לעקוף את ה-wizard המטופש הזה דרך ה-registry. צירפתי קודם קובץ REG שאם תריץ אותו תוכל לעשות enable בלי שה-wizard יקפוץ:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=416788.msg3581253#msg3581253

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדריבר של iZ3D עובד גם עם כרטיסי ATI. כשאתה מתקין אותו תבחר directx anaglyph.

כשתפעיל משחקים הוא כבר ידריך אותך עם wizard להגדרה.

iZ3D בגדול מוכרים מסכים מיוחדים ל-3D, אבל הדריבר הזה שלהם עובד גם עם anaglyph רגיל בחינם.

אני ינסה להשוות בין הפתרון שלהם לזה של אנוידיה ברגע שאקבל את המשקפיים.

אבל הוא עובד זה בטוח, השאלה איך האיכות \ תאימות של האפקט במשחקים.

הוא מאפשר לבחור צבעים red/cyan, black&white ?, yellow/blue והוא די נוח לשימוש בסך הכל.

http://www.iz3d.com/t-dcdriver.aspx

תודה! אני אחכה להתרשמות שלך ואם זה יהיה טוב אז גם אזמין .

יש סיכוי שזה יעבוד ב XP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קרה... משהו דפוק שם עם הרזולוציה או עם ה-wizard. אצל חבר שלי ראו את כל התמונה עם הריבועים למטה ואצלי לא, כמו שאמרת.

אפשר לעקוף את ה-wizard המטופש הזה דרך ה-registry. צירפתי קודם קובץ REG שאם תריץ אותו תוכל לעשות enable בלי שה-wizard יקפוץ:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=416788.msg3581253#msg3581253

הורדתי את קובץ REG שצירפת, לחצתי על "כן" ואז אני בא ללוח הבקרה ושוב אין שם את טאב 3D Stereoscopic.

וכשאני נכנס ל-REGEDIT כמו שכתוב בהוראות בעמוד 4, מופיע לי הפעם 3DVisionComfirmed והוא כבר על ערך 2.

מה לעזעזל קורה כאן?! :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

יש לי בעית OUT OF RANGE!

התקנתי את הדרייברים האחרונים וכשאני מפעיל את ה3D STEREO זה ישר רושם לי במסך OUT OF RANGE 106KHZ / 85HZ

זה לא קרה לאף אחד כאן?

המסך הוא LCD 1719S

לא צריך לזה מסך של 2233ZR

עריכה:הסתדרתי... התקנתי את הדרייבר של המסך שלי וזה עובד(אין לי משקפיי תלת-מימד אבל אני רואה שזה פועל)

אגב, איפה אפשר לקנות משקפיי 3D? לא רוצה להכין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...