ArmA II - הדיון הראשי - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ArmA II - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

Arma II -Free משחק הסימולצית קרב הפופולרי עכשיו בחינם

הגירסה החינמית ש Bohemia Interactive מציעה אינה כוללת את הסינגל פליי (המעצבן) אלא רק את המולטי.

היא אינה כוללת הגדרות גרפיות HD של המשחק המקורי ובנוסף גם אין אפשרות להשתמש במודים (גירסה נעולה)

להבדיל ממשחקי חינם אחרים כמו בטלפילד למשל, פה מדובר בדבר האמיתי ולא איזו גירסה ילדותית שצריך לשלם כסף

בשביל שיהיה יותר קל לנצח...

ההבדלים בין הגרסאות:

310-arma2free-1.jpg

בסך הכל מדובר בצעד אמיץ וחשוב לתעשיית הגיימינג לטעמי.

פרטים נוספית באתר הבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא בטוח אם מדובר באמת בצעד אמיץ או פשוט בניסיון לקדם את המשחק לקראת ARMA 3 שהם בדיוק עכשיו הכריזו עליו, אבל מה זה משנה, העיקר שאנחנו השחקנים הרווחנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שלשם שינוי המקשים יהיו הגיוניים והשליטה חצי סבירה. המצב כרגע הוא שיש לחלק מהפעולות איזה 3-4 מקשים שונים שעושים 90% מהזמן בדיוק אותו הדבר, אבל ב-10% רק אחד מה-4 עושה את הפעולה (וזה לא אותו אחת מה-4 כל הזמן). לדוגמא, הזום הכוונת של חייל או במטוס שונה מזאת של טנק או מכונת יריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כי אני חייב לציין שהאפשרות שלהם להשתמש ב ALT כדי "להביט מסביב" או דאבל שיפט בשביל להמשיך ריצה\הליכה בלי הצורך להחזיק את המקש היא אחד הדברים היותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד ידיעה משמחת:

Bohemia to re-release Operation Flashpoint as Arma: Cold War Assault

“All existing users of Operation Flashpoint: Cold War Crisis and the Game of the Year Edition are entitled to download and install Arma: Cold War Assault at no charge,”

http://www.bistudio.com/games/arma-cwa

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שלשם שינוי המקשים יהיו הגיוניים והשליטה חצי סבירה. המצב כרגע הוא שיש לחלק מהפעולות איזה 3-4 מקשים שונים שעושים 90% מהזמן בדיוק אותו הדבר, אבל ב-10% רק אחד מה-4 עושה את הפעולה (וזה לא אותו אחת מה-4 כל הזמן). לדוגמא, הזום הכוונת של חייל או במטוס שונה מזאת של טנק או מכונת יריה.

לרוב הבעיות האלה יש פתרון פשוט. למשל עם הזום אתה פשוט מגדיר כפתור ל-toggle zoom out ואותו כפתור ל-zoom out, וכנ"ל כפתור שני ל-zoom in ו-toggle zoom in. ככה אתה עושה זום עם אותו כפתור לא משנה במה אתה נמצא.

הדבר היחיד שלא עובד טוב זה הכפתור של ה-optics (ברירת מחדל 0), שבאמת ברוב המקרים עושה אותו דבר כמו הכפתור של הכוונת (ברירת מחדל קליק ימני), אבל בחלק מכלי הנשק הסטיים צריך אותו כדי לכוון. אבל מכיוון שכמעט ולא צריך אותו אפשר להשאיר אותו על כפתור לא נגיש במיוחד וזה לא ממש בעיה.

בקשר לארמא החינמי, לא הייתי מתייחס לזה כיותר מאשר "דמו+", כי כדי באמת להנות מהמשחק עדיין צריך לקנות אותו (בעיקר בשביל מודים ובשביל ההרחבה שמשפרת בהמון את המשחק). חוץ מזה, ראיתי מלא תלונות על TK מאנשים שמשחקים בגרסא החינמית (כאילו, כנראה שילדים קטנים שההורים לא קונים להם משחקים ולא מבינים איך משחקים בארמא פרוץ, הורידו את זה נכנסו לשרתים ועשו בלאגן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה משהו שטוב במשחק. אבל בהחלט משהו שאפשר להסתדר איתו יופי כדי להנות ממה שכן טוב במשחק.

לי למשל עוד יותר לא נראה הגיוני שצריך לקנות משחק ולעשות בו את אותו דבר בדיוק שוב ושוב עד שנמאס ועוברים למשחק הבא, שאתה יכול פשוט לקנות ארמא ולעשות דברים חדשים כל הזמן בזכות העורך משימות הפתוח והמודים, שלא נדבר על זה שבכל משחק אחר כל קשר בין ריאליזם למשחק הוא מקרי בהחלט וגם אז זה בד"כ רק בגרפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...