ArmA II - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ArmA II - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

יש לי בעיה במשחק, נכנסתי לשחק אחרי הרבה זמן , וראיתי שצריך עדכון 1.4 נראה לי , לקח לו משהו כמו 3 שעות להוריד , ואז כשנכנסתי למשחק ורציתי להמשיך מאותה נקודה בקמפיין בשמירות המשחק פשוט קורס. לא משנה כמה ניסיתי.

המערכת היא VISTA 64 על HD4870 1GB והמשחק מותקן דרך , יש לציין שזה המשחק הראשון שאני מוריד דרך אז אין לי כל כך מושג איך מתקינים מחדש וכו'.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היינו ראינו ולא תודה :xyxthumbs:

) אתם הקלאן הכי ביזיוני שקיים. במקום לעודד קהילה שלמה של שחקנים לשחק במשחק, אתם סוגרים שערים ועושים מה בראש שלכם. תשחקו לבד אם כל כך כייף לכם.

אני גם אוסיף שיש לחלקכם סג"מת שלא ממש מתאימה לאנשים הבוגרים יותר.(לא, לא בא לי לקבל פקודות מילד בן 16 שלא מבין מהחיים שלו)

ולא שלא ניסינו לדבר איתכם אתם פשוט תקועים על משהו שראיתם במקום אחר והעתקתם.

ושם זה נגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט קלאן בזיוני, משקיעים את כל הזמן שלהם בשטויות במקום להינות מהמשחק, ואם זה הכיף שלהם באמת שיהנו לבד. מה שבטוח על תצפו לעשות שם שום דבר חוץ ממה שה"מנהלים" הילדודס אומרים לכם לעשות, כולל איזה נשקים להרים מהרצפה או אם אתם בכלל מוסמכים לנהוג באופניים או להשתמש בעכבר. שלא נדבר על זה שבאימונים שלהם הם מלמדים בגדול שטויות במיץ שלא רלוונטיות לא במשחק ולא במציאות, וגם לא באות לידי ביטוי במשחקים שלהם בד"כ כמו שניתן לראות בסרטונים שהם שמו על "מבצע כיבוש החרמון". בקיצור, שני חולי סג"מת קשים שגוררים אחריהם כמה ילדים ומנסים לגרור עוד אנשים לשחק כמו שהם רוצים.

אם אתם רוצים משחקים יותר בוגרים אז צרו קשר במסנג'ר/סטים, כשיש מספיק אנשים נורמלים שרוצים לשחק בד"כ עושים איזה משחק. בנוסף, יש שרת אירופאי בשם Zeus (אפשר למצוא אותו אם כותבים Zeus בפילטר) שמשחקים כל ראשון וחמישי ב-9:30 בערב משימות ריאליסטיות ומאורגנות. בגדול מה שיש שם:

- כמעט תמיד משימות בלי respawn, מקסימום יש כמה AI שאפשר לעבור אליהם כשאתה מת.

- משלבים COOP עם משימות קבוצה נגד קבוצה (כנ"ל - בלי respawn וריאליסטי).

- teamspeak בלי ילדים שחופרים בראש.

- אין דרגות/הסמכות/וכו', ובכל זאת מסתדרים יופי בכל משימה.

- משימות שנוצרות על ידי אנשים שתכל'ס יודעים איך ליצור משימות ריאליסטיות ולא איזה ילד ששם כמה אויבים באדיטור, נקודת respawn ומסוק בשביל לעשות להם taxi חזרה לאזור הקרב. משימות שם או שנוצרות ע"י אנשים שהיו בצבא כלשהו או ע"י אנשים שפשוט למדו איך לעשות משימות ריאליסטיות כמו שצריך.

- מוד מהצד של הסרבר (לא צריך להוריד) שמשפר את ההתנהגות של ה-AI ככה שהוא יותר מאתגר ומתנהג בצורה ריאליסטית יותר (זה work in progress, אבל תכל'ס מנסיון זה כבר עובד די יפה).

- חבילת מודים שעובודת מהצד שלכם שמשפרת כל מיני דברים קטנים במשחק - לא הכרחי כדי לשחק אבל מומלץ - להוריד ולהתקין ככה: http://www.youtube.com/watch?v=1TBVeGI7d38 (ושוב, לא חובה בכלל).

- תפקידים (בעיקר פיקודיים) נקבעים לפי "מי שרוצה, שינסה", כי האנשים בד"כ נורמלים מספיק בשביל לא לבחור להיות מפקד כיתה/חוליה/כל המשימה אם הם לא מסוגלים לעשות את זה. זה אולי נשמע קצת בלאגן אבל בתכל'ס זה עובד טוב עם ה-admins שיש שם.

-בד"כ מגיעים בין 20 ל-30 אנשים, והשרת יכול להחזיק איזה 50 ככה שיש הרבה מקום לעוד. תגיעו!

- אם אנחנו כמה ישראלים שם אז אנחנו שמים אחד את השני ב-"whisper" בטימספיק כדי לדבר קצת עברית אחד עם השני ומשתדלים להיות באותה תת-קבוצה.

- TS: 77.74.193.123

http://zeus-community.net/jom/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היינו ראינו ולא תודה :xyxthumbs:

אני גם אוסיף שיש לחלקכם סג"מת שלא ממש מתאימה לאנשים הבוגרים יותר.(לא, לא בא לי לקבל פקודות מילד בן 16 שלא מבין מהחיים שלו)

ולא שלא ניסינו לדבר איתכם אתם פשוט תקועים על משהו שראיתם במקום אחר והעתקתם.

ושם זה נגמר.

למה בן כמה אתה?

חבר'ה באמת לא צריך להתעצבן רק הצעתי להצטרף אלינו, רוצים? בבקשה, לא רוצים? תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משימות שנוצרות על ידי אנשים שתכל'ס יודעים איך ליצור משימות ריאליסטיות ולא איזה ילד ששם כמה אויבים באדיטור, נקודת respawn ומסוק בשביל לעשות להם taxi חזרה לאזור הקרב. משימות שם או שנוצרות ע"י אנשים שהיו בצבא כלשהו או ע"י אנשים שפשוט למדו איך לעשות משימות ריאליסטיות כמו שצריך.

- מוד מהצד של הסרבר (לא

^ציטוט^

רק שתדע שהצוות עריכה שלנו ממש טוב!!!

אתמול למשל עשינו שחזור של קדש, אז נכון שהשתמשנו בנשקים שלא היו אז אבל זה מה יש, עוד לא עשו אדונים של נשקים ישנים...

סרט שחזור כיבוש מוצב החרמון 30/10/09 :

חלק 2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משימות שנוצרות על ידי אנשים שתכל'ס יודעים איך ליצור משימות ריאליסטיות ולא איזה ילד ששם כמה אויבים באדיטור, נקודת respawn ומסוק בשביל לעשות להם taxi חזרה לאזור הקרב. משימות שם או שנוצרות ע"י אנשים שהיו בצבא כלשהו או ע"י אנשים שפשוט למדו איך לעשות משימות ריאליסטיות כמו שצריך.

- מוד מהצד של הסרבר (לא

^ציטוט^

רק שתדע שהצוות עריכה שלנו ממש טוב!!!

אתמול למשל עשינו שחזור של קדש, אז נכון שהשתמשנו בנשקים שלא היו אז אבל זה מה יש, עוד לא עשו אדונים של נשקים ישנים...

סרט שחזור כיבוש מוצב החרמון 30/10/09 :

חלק 2:

אחלה של סרטים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות, ראיתי כבר את המשימות שלכם ולא פעם, רציני ומקצועי זה ממש ממש לא, ואם אתה חושב ככה

סימן שלא ראית משימות אחרות.

אבל אתה יודע מה , אני נמעס לי להתווכח עם ילד בן 12, למה אתה בונה משימות?

[glow=red,2,300]משימות שנוצרות על ידי אנשים שתכל'ס יודעים איך ליצור משימות ריאליסטיות ולא איזה ילד ששם כמה אויבים באדיטור, נקודת respawn ומסוק בשביל לעשות להם taxi חזרה לאזור הקרב.[/glow] משימות שם או שנוצרות ע"י אנשים שהיו בצבא כלשהו או ע"י אנשים שפשוט למדו איך לעשות משימות ריאליסטיות כמו שצריך.

- מוד מהצד של הסרבר (לא

זה בדיוק מה שקורה, ומי בדיוק היה בצבא? בר? יוגב? אולי אסף? כי כולם ילדים בני 16 והם יוצרים את המשימות (לפעמים גם פיוז'ן ההוא) אולי זה מיוחד שלא שמעתי עליו.

קיצר חרטא כל מה שאתה אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...