ArmA II - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ArmA II - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אז תחזיר להם את הדמו :-[

אל תהיה קטנוני,המפתחים החליטו שכשאתה נכנס לטריטוריה עם מים הנשק נעלם.

חדשות טובות למי שהיה רגיל ללאנצ'ר של Dogs of War launcher

הוא עובד עכשיו גם עם ARMA 2 ולמי שלא מכיר זו הזדמנות טובה

שליטה מהירה ונוחה בכל המודים והתוספות ובכלל בכל המשחקים שפיתחה BIS

http://www.armaholic.com/page.php?id=6221

Features:

* Friendly interface.

* You can set it for Operation Flashpoint (cold war crisis), Armed Assault, Armed Assault II and Armed Assault II version, all in 1 launcher.

* You can manage add-ons independent for every game seted.

* The standard add-ons are independent of sound mod, you can select all add-ons you want but only 1 sound mod at time.

* You can manage your favorite server list for launch directly as multiplayer connecting to server including the server in the profile preset or selecting the server in the main screen before launch, and this list will show if servers are online and ping rate.

* Manage all profiles as you need.

* You can preset all options, add-ons, mod sound, multiplayer server, direct click common parameters (empty world, , skip intro) and custom parameters for all profiles.

* You can see all preset option when you select any profile in the main screen, all options can be selected or unselected on the fly in the main screen before launch without save your profile changes.

* On work fine with all add-ons folders and parameters like the box version, if is not already running this launcher will start and Arma 2 automatic with all preset options and add-ons.

* Multi language supported, by default distributed on English and Spanish, just put new lang file edited on word pad on lang directory and the launcher will get it (WTF is this necessary?)

guidehowdo10.gif

guidehowdo09.gif

guidehowdo05.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהנחה שמספר הפעמים שתצטרך להיות בסמוך לחוף הוא די קטן אז כן קטנוניות.

אם בא לך לשחות, זרוק את הנשק על החוף, כנס למים וזהו. הנשק יחכה לך על החוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תחזיר להם את הדמו :-[

אל תהיה קטנוני,המפתחים החליטו שכשאתה נכנס לטריטוריה עם מים הנשק נעלם.

למה קטנוני?

קודם כל זה דבילי, כי נשקים מודרנים לרוב לא מתקלקלים בגלל מים (לא מדובר הרי ברובי מוסקאט מהמאה ה-17), חוץ מזה שחיילים אמורים לדעת לעבור במים בלי להרטיב את הנשק.

אנשים פה גם אמרו שלפעמים חיילים מתים כי הם יורדים במדרגות - גם זה משהו שהמפתחים פשוט החליטו עליו?

חוץ מזה שהוא אמר שזה משהו שלפעמים קורה ולפעמים לא - אז ברור שזה באג.

אני פשוט חושב שלא צריכים להיות סלחניים למפתחים של משחק כזה, במיוחד אחרי שהם חוזרים על אותה פאדיחה שהייתה להם עם המשחק הראשון (להוציא לשוק משחק שניתן לשחק בו רק אחרי שנה זה בעיני פאדיחה). עדיף שאנשים באמת יתלוננו כמה שיותר ואולי סוף סוף המפתחים יקלטו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ריאליסטי בזה?

נשקים כמו AK לא מתקלקלים מקצת מים. זה לא שהלכתי לשחות איתם, יש שם פשוט שלב כזה שבו יש שרשרת איים שבינהם אתה צריך לעבור ברגל, ללא שום APC או משהו כזה. והמים מגיעים גג עד המותניים. אז פתאום הוא מחליט שזה עמוק לו ומתחיל לשחות. ופעם הנשקים נעלמים ופעם לא.

זה באג.

[br]פורסם בתאריך: 13.07.2009 בשעה 18:44:12
תגידו איך עובדת הכוונת של M203? איך צריך לחשב מרחב-זווית?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה משמחת, מצאתי מוד שעושה את זה בדיוק.

http://www.armaholic.com/page.php?id=5851

עריכה:

המוד הזה עובד ואכן מבטל את האפקט המעצבן אבל,

אני לא מצליח כרגע להוסיף את המשחק לאקספייר

אז קחו את זה בחשבון.

סימון קראתי בפורמוים של ארמאוליק שהפאץ' האחרון הוסיף אפשרות כזאת לא???[br]פורסם בתאריך: 15.07.2009 בשעה 01:21:26

לא נתקלתי בחיילים שמתים בירידה ממדרגות.

רשמים מהדמו לא רלבנטים בכל מקרה

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

פרנציפ אני קונה את המלא ומראה לך באגים עם SS ו-סרטונים ביוטיוב סבבה?!?! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שמתעניין - המשחק הגיע לפריק.

לא יודע לגבי חנויות אחרות, מניח שלא. סביר להניח שפריק ייבאו אותו עקב דרישה של קונים.

לפי הפורומים הרשמיים, המשחק הזה לא נמצא ברשתות הכי גדולות ונפוצות (Walmart/Target) ככה שזה די בלתי-אפשרי להשיג את המשחק בארה"ב בחנויות אלא אם יש לך מזל או שהזמנת באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה בריא המשחק הזה הוא מפעיל לי אותו אוטומטי על ההגדרות גרפיקה הכי טובות כולל ראזולוציה של F.HD כי יש לי מסך 24 אינץ , רק שהמערכת שלי חלשה מאוד יחסית והמשחק קורס עוד לפני שאני מצליח להגיע לתפריט ולשנות את ההגדרות..

ממש חכמים החברה שם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...