ArmA II - הדיון הראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ArmA II - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שיחקתי ,משחק נחמד..

עדיין לא מאחד החזקים של משחקים אז סוריי :hi:

שליטה גרועה

קולות חוזרות מדי פעם

גרפיקה לא מרשים

לאחר כמה ימים כבר נימאס לשחק

.

.

.

עדיף כבר BF 2 :xyxthumbs:

השליטה היא משהו שמתרגלים אליו. כל מי ששיחק OFP ירגיש ישר בבית. ממליץ לך בכל זאת, אם אתה רוצה לתת לו עוד צ'אנס, לצפות בסרטון הסבר של המפתחים על השליטה שאולי ישפוך קצת אור על כל הנושא.

באשר לקולות: ידוע שקולות הרדיו רפטיטיביים. זה משהו שתמיד היה במשחק. אני אישית רגיל לזה. זה נשמע קצת Goofy אבל לא ברמה שמפריעה. לך תמצא סימולציה צבאית אחרת שנותנת לך את כל האפשרויות של שימוש במכשיר קשר מבצעי ככה.

הגרפיקה: לא יודע מה הבעיה פה. לדעתי הגרפיקה מדהימה, על אף שאי אפשר ליהנות ממנה בגלל בעיות הפרפורמאנס המאסיביות של המשחק, בתקווה שיתוקנו בפאצ' בקרוב.

ובאשר לטענה האחרונה: אם נמאס לך לשחק אחרי מספר ימים, ואם אתה משווה את המשחק הזה ל BF2, אז כנראה אתה באמת לא צריך לשחק בו, חבוב. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק :xyxthumbs:

המשחק התחיל מעולה בלי בעיות של כבדות או ביצועים נמוכים עד שהגעתי למשימה הראשונה שאני מפקד על צוות

(HARVEST RED שמה) משום מה, השלב הזה מתחיל לזחול מהרגע שאנחנו יוצאים למשימה ביחד.

בהמשך זה כבר מסתדר.

ענין שמאוד מציק לי:

יש פה מישהו שיודע איך לבטל את ה MOTION BLUR ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להיסחף.

ב ARMA הראשון, המשחק שוחרר באירופה ברבעון הראשו של 2007 ולא היה שחיק+ מבוגג

הפאץ' שהפך אותו לשחיק (1.05) יצא במרץ אותה שנה.

במאי 2007 המשחק שוחרר לשאר בעולם ולאחר חודש שוחרר פאץ' שהפך את המשחק למאוד יציב ונטול באגים כמעט.

(ביקורת שיצאה באותו החודש הניקה למשחק את הציון 90 לעומת ה 70-80 לו שזכה בהשקה)

שנה אחרי יצא הפאץ' 1.14 שהפך את המשחק ללא פחות ממצויין.

במקביל פותחו למשחק שלל רב של מודים מצויינים שלא היו מביישים את המודים שיצאו להאלף לייף2

החל מסאונדים וכלה בקמפיינים מקוריים.

ככה שמי שציפה למשחק מושלם OUT OF THE BOX כדאי שיתאזר בסבלנות כי במקרה דנן היא משתלמת.

[br]פורסם בתאריך: 12-07-2009, 23:14:56

יש משחק?

היום בחצות COOP במשחק המלא

שרת וסיסמה כרגיל HWZONE

מחכים לכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...