מתלבט לגבי NOTEBOOK+מה אמור לצאת לשוק בקרוב? תקציב-כ-2,500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט לגבי NOTEBOOK+מה אמור לצאת לשוק בקרוב? תקציב-כ-2,500 ש"ח

assafy1000

Recommended Posts

אהלן חברים (מלא זמן לא ביקרתי כאן :) )

אציג לכם את מצבי ואת התלבטויותיי

אני עוד 3 וחצי חודשים מתחיל ללמוד משפטים, וכמובן שאני בעניין של .

עליי לציין שאני הרבה זמן מתעסק בתחום המחשבים (כולל פעילות בפורומים השונים מגיל די צעיר, יש מצב שמכירים אותי כאן מפורומים אחרים P: ), ולכן אני יכול לומר ולדעת מה אני מחפש בדיוק.

בזמנו ראיתי את מחשב ה- WIND אצל מישהו, ויצא לי "לשחק" איתו קצת. מאוד התרשמתי, הן מביצועיו והן מהעובדה שזמן הסוללה הוא די טוב. בנוסף, בתור סטודנט איני צריך מחשב עבור משחקים ותוכנות כבדות, אלא עבור כתיבת עבודות וכתיבה בשיעורים בלבד (וכמובן אינטרנט).

בעיקר זמן הסוללה חשוב לי. נתקלתי במלא נחמדים, אך זמן הסוללה שלהם הוא בלחץ 3 שעות.

לעומת זאת, 6 התאים של ה-WIND מחזיק באזור ה-5 שעות בשימוש סטנדרטי לפי מה שראיתי (ולא לפי הוראות היצרן, שם ברור לי שזה זמן תיאורטי בלבד).

כמובן שגם השיקול הכלכלי הוא חשוב. מחירו-2,190 ש"ח אאל"ט, מוצא חן בעיני יחסית לביצועיו, וכמובן שאין לי שום בעיה עם המסך הקטן. דווקא הסתדרתי איתו ועם המקלדת :)

השאלה שלי היא לגבי העתיד הקרוב.

מנסיוני בעולם המחשבים, ידוע לי שהלהיט של היום עלול להיות הסטוריה ביום שאחרי, ולכן אני פונה אליכם.

האם עד תחילת אוקטובר (אז אני מתחיל ללמוד) אמור לצאת מחשב חדש בעולם הנוטבוקים? אמור אולי גם לצאת גרסא של 9 תאים ל- WIND בארץ? ובכלל, האם מתוכננת הוזלה בקרוב של המחשבים האלו?

כי אין לי מה לעשות עם לפטופ כרגע, ואני מתכנן לרכוש אחד ממש לקראת תחילת הלימודים.

לסיום, אציג לכם את "דרישותיי" ממחשב נישא:

1. משקל קל ככל האפשר. מה שהרשים אותי ב-WIND זה משקלו הקל-1.3 ק"ג (בגרסת ה-6 תאים). ולכן, בנוסף לדרישה הזו, אני מכוון לנוטבוק בלבד. אין לי עניין בלפטופ ששוקל 3 ק"ג

2. כפי שציינתי קודם לכם-נוטבוק בלבד

3. מחיר-מה לעשות, אני (עדיין) לא רוטשילד. התקציב שלי הוא לכל היותר 2,500 ש"ח. כמובן שאם יש משהו מעולה וממש שווה, אהיה מוכן לחרוג במעט מהתקציב, אבל למיטב הבנתי, בעולם הנוטבוקים אין מחירים מוגזמים למחשבים ממילא

4. מסך-עם ה-10 אינץ' של ה-WIND הסתדרתי מצוין. עומת זאת, עם מסך 7 אינץ' כמו של אחת מהגרסאות של ה-EEE אני לא אסתדר ממש. אמנם הראייה שלי היא 6:6, אבל אני לא ממש רוצה משהו קטן מדי

5. הדבר הכי הכי חשוב-חיי סוללה. אני צריך מחשב ללימודים ליום שלם, שיחזיק לי כמה שיותר זמן (כמובן שאטעין בין לבין, אבל בכל זאת-שיחזיק כמה שיותר). ה-6 תאים של ה-WIND הרשים אותי בכך שהוא מחזיק קרוב ל-5 שעות (כשכמובן בלימודים אכבה את ה-WIFI רוב הזמן, והבהירות מסך גם כן תהיה סבירה).

אני אפילו אתפשר על קצת פחות טוב, ולו כדי שחיי הסוללה שלו יהיה ארוכים יותר

6. קנייה בחו"ל אינה באה בחשבון, וזה סופי

7. עדיף מחשב שלא יבוא עם . אני לא סובל את המערכת הפעלה הזו...

בינתיים רק על זה הצלחתי לחשוב. תודה רבה רבה מראש לכל מי שעונה. שבת שלום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נא להכניס את התקציב לכותרת.

משום ש-netbooks הם לא משהו שמעניין אותי או שאני מתעסק בו, אני לא יכול לעזור לך בעצה, אבל יש בפורום מספיק דיונים על הנושא וחבר'ה שמתעניינים ומבינים, ואני בטוח שתקבל המלצות. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי מתאים לך לדרישות זה ה EEE 1000HE

בKSP פחות מ2000

עם 1ג'יגה

מעבד כמו לWIND

משק 1.4

מסך 10.1

סוללה עד 9.5 שעות!!

ויש עוד דברים מגניבים כמו המולטי טאצ' שזה דבר חמוד ביותר

מומלץ ביותר המחשב הזה

למרות שבקרוב יש גרסאות חדשות , בעוד חודש נראה לי

יהיה ת1005HA משהו כזה עם אותן תכונות רק עד 11 שעות

גם בקרוב יגיעו כמה נטבוקים עם מסכים גדולים יותר

ממליץ לך להמתין חודשיים בערך =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QTTP-ערכתי את הכותרת. תודה על ההארה :)

s.os-המון תודה, אני בזה הרגע "חוקר" את המחשב (ביקורות באנגלית כמובן, לא סומך על ביקורות מהארץ, וכמובן ביוטיוב אני מסתכל)

יש לי שאלה-ראיתי שניתן להוסיף עוד ג'יגה לזכרון. האם אני יכול לבקש זאת מ-KSP? כי סה"כ זה לא יקר עד כמה שידוע לי (רק לפני כמה חודשים כשתי עוד ג'יגה למחשב). ואם אין אפשרות כזו דרך חנות, איך אני מתקין עצמאי? הרי זה יסיר את האחריות, לא?

ושוב-אני עד אוקטובר יכול לחכות. עד אז אתה אומר שתצא גרסא חדשה?

ושוב-המון המון המון תודה לכם!!! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון חבר שלי קנה מKSP ואמרו לו שהם לא מוסיפים זכרון

והוא יכול להוסיף לבד

בעקרון להוסיף (להחליף ת1 GB ב2...) זה לא בעיה אבל אין אחריות

אצל חבר שלי המחשב עובד מעולה גם עם 1GB וזה גם אנטנת WIFI בתקן N שזה תקן יותר מתקדם מהרגיל G והוא יותר מהיר

הנה מידע על הEEE PC הבא שיגיע נראה לי בקרוב

http://www.laptopmag.com/review/laptop/asus-eee-pc-1005ha.aspx?page=1

הנה ביקרות על ה1000HE

http://www.laptopmag.com/review/laptops/asus-eee-pc-1000he.aspx

הם מאוד ממליצים עליו

שים לב שזה הHE

יש גם HA פחות מתקדם וטיפה יותר זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לומר, זה נשמע מאוד מרשים

אני חושש מעט מהזכרון של 1 ג'יגה בלבד. גם ראיתי שהזכרון של הכרטיס מסך (שהוא משותף, לא?) הוא 224 מ"ב. אפשר להוריד את זה לנמוך יותר בהרבה, לא?

בכל מקרה, ירדתי מה-WIND כנראה, ואני אלך על ה-EEE ששמעתי עליו מפיך

המון תודה, אני חייב להודות ששכנעת אותי

אני כמובן אחכה עוד 3 חודשים כדי לראות אם ייצא משהו חדש (כי שוב-איני ממהר)

רב תודות, שבת שלום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אספי1000 שאגב מאוד מתאים לשמו של הנטבוק eeepc 1000he כל מה שהבחור החביב מעלי אמר מאוד נכון אני רק ישמח להוסיף עוד קצת מידע

ברשותי הנטבוק הנ"ל ואכן הוא מרשים מאוד בעל עיצוב יפה מזכיר קצת קופסת שוקולדים כשהוא במצב סגור

מאוד דומה לMSI מבחינה חיצונית גם בגודל ולדעתי גם ה מעולה, אבל לאסוס חיי הסוללה מרשים במיוחד עם 6 תאים כ 6 שעות בשימוש מלא

בנוסף המולטי טאץ' פד פשוט מדהים ונוח משה חסר לMSI הוא בנוי היטב לדעתי ולטעמי טיפה טוב יותר מה מהבחינה שהצירים שלו עבים יותר ובנויים חזק יותר או לפחות ככה ה נראה כלפי חוץ אגב משה לא עשתה בדגמים החדשים יותר

בנוגע לקנייה בKSP אני קניתי אותו אצלהם והם שדרגו לי ב150שח ל 2 ג'יגה וכן זה לא מוריד את האחריות לעומת זאת בMSI כן יורדת האחריות

וגם החזירו לי את ה 1 ג'יגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ל-SATYA ול-JAY-K (עכשיו קורא את הביקורת שלך)

הוא מגיע עם באנגלית אני מקווה. אם לא-אני יכול לפרמט ולהתקין את האנגלית בלי בעיה, נכון? (ופירמטתי הרבה בחיי, זו לא בעיה בשבילי P: ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את מחשב ה1000HE ואני מרוצה עד השמיים ממנו!

לא יכלתי לבחור מחשב יותר טוב ללימודים!

דבר ראשון הוא ממש נוח לכתיבת עבודות, העיצוב שלו האומנן טיפה גדוליותר משאר העיצובים של החברות האחרות אבל חיי הסוללה שהוא מירביים בייחד לחברות אחרות.

דבר שני יש לו את מעבד הN280 ואני מדגיש שרק אותו תקנה כי הN270 במחשב הזה ממש גורם לבעיות ולעבודה איטית.

המסך לא מבריק מה שנותן לך המון נוחות אם אתה מטייל הרבה.

אם אתה תרצה לשחק פה ושם משחקים בשביל להרפות את הראש אז המשחקים שהוא יכול להריץ הם:

GTA SA

GTA VC

CS

ועוד..

כמובן שאלו משחקים קצת ישנים אבל עדיין בשביל להעביר את הזמן הוא עושה את העבודה..

דבר שני מבחינת סרטים אין למחשב הזה בכלל בעיה הוא יכול להריץ סרטים במשך שעות! אני רואה כל יום שעתיים וחצי לפחות סרטים בגלל שאני בנסיעה.

יש לי כוונות להחליף את הסוללה ל9 תאים בשביל לקבל זמן סוללה של 12 שעות!

וגם להרחיב את הזיכרון ל2G בשביל שאוכל לחק קצת יותר במשחקים אבל בכללי אניממש מש ממליץ על המחשב הזה בתור מחשב עבודה ולימודים.

ד'א המחשב הזה משמש אותי כמחשב ראשי ולכן מה שנותר לעשות זה לקנות CD-ROM כי זה אחד הדברים שחסרים במחשבים מסוג זה.

אני קניתי אותו ב2300 ש'ח בבאג

אבל אם אתה יכול להשיג את הMSI WIND PLUS לא מאיבורי אז באמת תבדוק את העיניין הזה כי יש מצב שהMSI טוב יותר. אני קניתי את המחשב שיש לי עשכיוכי לא רציתי לקנות מאיבורי כי קראתי הרבה תגובות שספציפית המחשב הזה נהרס מהר מאד ויש מצב שזה חיקוי.

במשפט אחד : אני ממש ממליץ עליו לכל מי שרוצה מחשב יחסית זול ולללימודים והרבה זמן .

תתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל שאפשר באנגלית, למרות שהייתי מתגבר על החסרון הזה

GALGAL המון תודה! באמת לא רציתי לקנות מאייבורי (הם עשו קטע לחבר שלי כבר, ושמעתי עליהם עוד דברים שליליים...)

לגבי המעבד-ב-KSP (שם הכי נוח לי לקנות, יש לי קרוב לבית, והם מביאים תיק+עכבר, למרותש זה שטויות, ובינינו-אני אשיג גם מאילת אם צריך P:) יש את המעבד שדיברת עליו (ה-280) במחשב?

הזמן באמת חשוב :)

יש לך מושג אם עד תחילת ספטמבר-אוקטובר תגיע סוללת ה-9 תאים יחד עם המחשב?

בכל מקרה, המון המון תודה לכולם. אחלה פורום! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי המחשב הזה בהחלט סבבה אבל כמו שאמרתי בקרוב מאוד (טוך חודש חודשיים) יגיעו הדגמים החדשים של ואסוס אז ככה שיש לך זמן עד תחילת הלימודים

סבלנות תמיד משתלמת כשידיעו החדשים אז תוכל לעשות הערכה מה הכי שווה לך. האייסר אמור לבוא עם מסך 11.6 ,מקלדת כמו בנייד רגיל , 6תאים שאמורה להספיק ל 8 שעות עבודה (לפחות ככה כתוב) והמחיר מפתיעה מאוד 2500 ש"ח אז תמתין תקנה איזה שבועה לפני תחילת סימסטר אתה רק תרוויח מיזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...