מייקל ג'קסון מת - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מייקל ג'קסון מת

אבשה

Recommended Posts

ExtraThing :

:xyxthumbs: אם זו לא הוכחה לכמה הוא היה אייקון ...

לגבי רמטכ"ל שמועתי ... נו מה חדש, איך שגלגל מסתובב לו.

הוא נרצח ...

זה מוות מבויים ...

הוא מת כי עשו בו ניסויים ...

דום לב ...

הוא ניסוי בעצמו שנכשל ...

סקס סמים ורוקנרול ...

הוא הקפיא את הגופה שלו ...

הוא מת כי נשר לו האף והוא בלע אותו ונחנק ...

הוא לקח מנת יתר של חמצן ...

התחשק לו לפגוש את אלביס וזו הייתה הדרך היחידה שאלביס הסכים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 182
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא (שלא תחשוב שאני גזען אין בעיה עם מוסלמים אן עם כל דת אחרת) אבל סתם פרט שלא ידעתי עליו.... ומראים מלא מלא מלא מלא מלא אנשים בכל העולם שמתאבלים על מותו.... איזה באסה דווקא היו שירים טובים :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולגבי מה ש-NunaTak אמר (אין לי כוח ללכת להודעה שלו ולצטט אותו משם): העלת נקודה שהוגי דעות העלו בעידן האורות - אך הם מצאו לה פתרון פשוט. לשם הסדר, כל פרט בחברה (לאום) נותן לשלטון את הסמכות לאכוף את הזכויות הטבעיות שלו. במילים אחרות, בכך שאתה חי בארץ ומגדיר את עצמך כישראלי - אתה מקנה לשלטון את הפריווילגיה לאכוף את הזכויות הטבעיות שלך, ולפסול אותן במקרה שאתה מסכן את החברה. לכן, אם החוק בארץ לא מתאים לך ואתה חושב שלאנסים מגיעה מיתה - אתה מוזמן להקים מדינה משלך, בה החוק יקבע מיתה לאנסים, ואולי, מי יודע, אולי אנשים יחשבו כמוך ויצטרפו אליך. רוצה לבדוק כמה אנשים ילכו אחריך?

חוץ מזה, בארץ, ההכרעה היא על פי רוב. כל אדם בעל זכות הצבעה בוחר מקרב הציבור את המתמודדים, שלפי דעתו מגנים על הזכויות הטבעיות שלו ועל הדעות שלו בצורה הכי טובה, וזה תפקידם בכנסת. החל מהשנה הבאה כנראה תהיה לך זכות הצבעה (אם אני זוכר נכון, ציינת קודם שאתה בן 17) - ותוכל לבחור במתמודד שיציע מיתה לאנסים, ואם אין כזה (ואני חושב שלא יהיה) תוכל להקים מפלגה שהחזון שלה יהיה עיגון המיתה לאנסים בחוק. לך תדע, אולי תהיה אפילו ראש ממשלה.

או שאני לא יודע להתבטא או שהבנת הנקרא שלך לא משהו או שסתם לא הבנת אותי.

זה בדיוק מה שאני הסברתי. דעה וזכות החלטה אלו דברים שונים, מותר לי להחזיק בדעה אישית אך את ההחלטה אני לא מקבל לבד אלא כחלק ממכלול, במקרה הזה המכלול הוא אזרחי מדינת והאמצעי הוא הרשות המחוקקת(קרי הכנסת).

אני בן 18.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאני לא יודע להתבטא או שהבנת הנקרא שלך לא משהו או שסתם לא הבנת אותי.

זה בדיוק מה שאני הסברתי. דעה וזכות החלטה אלו דברים שונים, מותר לי להחזיק בדעה אישית אך את ההחלטה אני לא מקבל לבד אלא כחלק ממכלול, במקרה הזה המכלול הוא אזרחי מדינת והאמצעי הוא הרשות המחוקקת(קרי הכנסת).

אני בן 18.

אתה לא זה שאמר שהוא חושב שצריך להוציא להורג אנסים?

אם כן, אז כוונתי הייתה לומר שאם כ"כ מפריע לך שהחוק קובע אחרת, אתה מוזמן לנסות לשנות את החוק - אולי אפילו עוד אנשים יסכימו איתך.

אם לא, אני מצטער על אי ההבנה.

הערה: עכשיו פרסמו שהרופא האישי שלו היה איתו בזמן שהוא קרס. יכול להיות שתהיה פריצת דרך מעניינת כשימצאו את הרופא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ExtraThing :

הוא נרצח ...

זה מוות מבויים ...

הוא מת כי עשו בו ניסויים ...

דום לב ...

הוא ניסוי בעצמו שנכשל ...

סקס סמים ורוקנרול ...

הוא הקפיא את הגופה שלו ...

הוא מת כי נשר לו האף והוא בלע אותו ונחנק ...

הוא לקח מנת יתר של חמצן ...

התחשק לו לפגוש את אלביס וזו הייתה הדרך היחידה שאלביס הסכים ...

בואנה, הרגת אותי עם הקונספירציות האלה! במיוחד עם הנשירה של האף ואחר"כ עם הפגישה עם אלביס... :lol:

אוי.. אוי... אין כמו צחוקים בשעה חצות ב-HWZONE כשכל הבית שקט ואנשים לא מבינים למה את צוחק בלי קשר.. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבילי ג'קסון תמיד יישאר מלך הפופ. השירים שלו והקצב שלהם הם נצחיים. לא שמנה באיזה גיל ביסודי,תיכון,,מכללה,עבודה כל חיי שמעתי שירים שלו מסביב.

אחד הבודדים אשר הצליח לנצח עשורים של שינויי ולהישאר קול לנצח. :cool2:

יהיה זכרו ברוך. :hi:

נ.ב - אישית, תמיד אזכור אותו בגלל התמונה הזאת.

4911392_7763382565.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...