איך המפרט הזה? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט הזה?

ori_fadida

Recommended Posts

מעבדי ‏AMD 64 7750 (Socket AM2) X2 DualCore

לוחות אם למעבדי ‏AMD GIGABYTE MA78GM-US2H AM2+, 780G, DDR2 1066, VGA ATI HD3200, HDMI

זכרונות II 800Mhz 2GB Value

דיסקים קשיחים Western Digital 500GB 7200RPM, 16MB, SATA II

צורבים Samsung SH-S223B DVD±RW x22 Black Sata

מארזים AeroEngine II Silver ATX Case With Window No

ספקי כוח Enermax Tomahawk 405W Active PFC 12cm

המחשב לצורכי עבודה בייתית שוטפת ללא תקיעות ושיעבוד מהר.ללא משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי שהמחשב לצורך עבודה בייתית!!!אינטרנט ללא משחקים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!רק מחשב שיעבוד מהר ולא יתקע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

והתקציב שלי הוא עד 2000 שקל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פדידה, תרגיע עם ה-??!?!?.

אוקיי, אחרי שנרגענו נשמח לעזור לך אם תענה על השאלות הבאות:

"

1. מה התקציב? האם הוא למזומן שטרות (למזומן המחיר יותר נמוך בד"כ ב2-3%) ?

2. מטרות המחשב? לדוגמה: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים (קלים או כבדים?), צפיה בסרטים, קולנוע בייתי, הורדות, מסיבות רשת, עריכה גרפית (דו מימדית, סרטים, או תלת מימד?)

3. האם אתם צריכים ציוד הקפי? לדוגמה: מסך, מקלדת ועכבר (אלחוטיים?), רמקולים, כרטיס טלוויזיה.

4. האם יש דבר ספציפי שאתם לא צריכים במחשב עצמו? כמו: , צורב, כונן דיסקטים, כרטיס קול איכותי

5. האם יש לכם העדפה לחברה או לחלק כלשהו ?

6. האם נושא הקירור והעיצוב במחשב חשובים לכם? האם צריכה להיות התאמה בין הצבעים של המחשב ויש דרישה למחשב שקט במיוחד?

7. האם אתם צריכים חוקית, הרכבת מחשב במעבדה או התקנת במעבדה?

8. האם יש צרכים מיוחדים כלשהם?

9. האם חשוב שקט? עד כמה?

10. האם מתוכנן OC? אם כן - עד כמה (בינוני/משמעותי/אקסטרים)?

11. במפרט למשחקים - באילו משחקים מתכוונים לשחק, על אילו הגדרות ובאיזו רזולוציה.

שימו לב! הקפידו על כותרת עניינית אשר תכלול את התקציב והצרכים שלכם, זה יגרום ליותר אנשים להיכנס לדיון שלכם מתוך עניין משותף וסקרנות!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה התקציב? עד 2000 במזומן

2. מטרות המחשב? צפייה בסרטים עבודות משרדיות וממש קצת משחקים קלים.

3. האם אתם צריכים ציוד הקפי? לא!

4. האם יש דבר ספציפי שאתם לא צריכים במחשב עצמו? אני לא צריך כונן דיסקטים וגם לא כרטיס קול איכותי.

5. האם יש לכם העדפה לחברה או לחלק כלשהו ? מעבד:amd דיסק קשיח:W.S זיכרון:kingston לוח אם:gigabyte

6. האם נושא הקירור והעיצוב במחשב חשובים לכם? האם צריכה להיות התאמה בין הצבעים של המחשב ויש דרישה למחשב שקט במיוחד?אמ תאמת שלא כ"כ חשוב לי.

7. האם אתם צריכים מערכת הפעלה חוקית, הרכבת מחשב במעבדה או התקנת מערכת הפעלה במעבדה?חוקי אני לא צריך צריך.רק הרכבה אני צריך בלי .

8. האם יש צרכים מיוחדים כלשהם?לא.

9. האם חשוב שקט? עד כמה?אמ כן..לא משהו מטורף,רק שלא יעשה רעש חזק.

10. האם מתוכנן OC? אם כן - עד כמה (בינוני/משמעותי/אקסטרים)? לא אני לא צריך.

11. במפרט למשחקים - באילו משחקים מתכוונים לשחק, על אילו הגדרות ובאיזו רזולוציה.gta,need for speed

כל הדברים שמילאתי כאן זה לפי דעתי..אני רוצה שתרכיבו לי מחשב טוב לפי הצרכים שלי שיעבוד לי מהר ולא יתקע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשימושים שלך (ובתקציב) מפרט כזה יהיה מספיק בהחלט: http://www.tmsfox.co.il/Product.aspx?productid=2216

ראיתי שאתה מתכוון להריץ עליו גם מעט משחקים, במקומך הייתי מגדיל מעט את התקציב, לשיקולך. (2.5K)

אם כי המפרט שהבאתי יעשה את העבודה מספיק טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגיע, מנסים לעזור לך. תערוך את הכותרת לפי חוקי הפורום.

GTA וNFS אלו סדרות של משחקים, לא משחקים ספציפיים. נשמח אם תגיד לנו איזה משחקים בדיוק תרצה לשחק ועל איזה מסך, כי זה מאוד מאוד משפיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכן תקציב בכותרת + שימושים לפי חוקי הפורום - אחרת הדיון ינעל

דוגמאות כאן: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=294718.0

אורי פדידה,

אני מציע לך גם לערוך את הודעות הספאם שלך אם אני אצטרך לעשות זאת הדבר ילווה באזהרה.

אנחנו לא בצ'אט וסבלנות היא מילת המפתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...