אז זהו...נגמרה עוד תקופה בחיים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז זהו...נגמרה עוד תקופה בחיים

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד לא הייתי בצבא,אבל מין הסתם אני בטוח שבגלל שהמדינה משקיעה הון בצבא,הם הרבה יותר מתחזקים את המבנים הצבאיים,לא?

המדינה משקיע בצבא, לא בנוחיות לחיילים... חיילים זה אלו שמתחזקים את הצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בכל מקרה,בצבא אולי מבחינת משמעת יותר קשה מבצפר...אבל יש יותר חופשיות בצבא כי אין דבר כזה הפרעות,כרטיסים אדומים וכו',אפשר לדבר עם מי שרוצים מתי שרוצים ואין את המורה שאומר לך אסור לך לדבר וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בכל מקרה,בצבא אולי מבחינת משמעת יותר קשה מבצפר...אבל יש יותר חופשיות בצבא כי אין דבר כזה הפרעות,כרטיסים אדומים וכו',אפשר לדבר עם מי שרוצים מתי שרוצים ואין את המורה שאומר לך אסור לך לדבר וכו'...

יכולים להשאיר אותך שבת יש מפקדים יש אימונים יש עבודות רס''ר ויש כלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מתי

בטירונות ובקורס זה זוועה

בסדיר זה בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כה הא? תתחיל לדבר באמצע מסדר סופ"ש לפני שחרור ותגיד לי איך האוכל בכלא שחבריך הטובים הכינו לך במלוא הכסף של המדינה. טעים להיות חופשי? ;)

עכשיו ברצינות, אם אתה חושב שהצבא זה קייטנה והכל טוב ויפה אז אם כאפה הצענו בעבר ולא עזר אז אני אמליץ על שוקר או לקחת מזלג ולתקוע בשקע- זה יותיר בך הלם מספיק גדול שתבין שאתה לא הולך להיות בקיריה עם מזגן סופר אינוורטר החדש של טורנדו אלא באיזה פחון מתקופת הבריטים ושהחיים בצבא לא ורודים ואז... אולי אז.. תגיד שהבצפר היה "צ'כונה" במלוא המובן.

המבחנים, התרגילים והמבנים המתפרקים לא יעלמו ותמיד יקיפו אותך אלא אם תמצא מקום בו זה לא קורה ואז נשמח אם תספר לנו....

אז בהצלחה חן והעיקר העיקר- תהנה בטירונות! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך קוראים למשחק עם הדמות הזאת? נוסטלגיה משוגעת :coolman:

coolspot

http://en.wikipedia.org/wiki/Cool_Spot

חן מ תעשה טובה תפסיק עם הספקולציות

"אבל אולי אם הצבא זה כך וכך אז..."

הולכים לקרוע לך את התחת כל כך שאתה תרצה לשים תחתוני אדמנטיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...