מבצע שווה ברשת שופרסל דיל. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבצע שווה ברשת שופרסל דיל.

Art Tatum

Recommended Posts

חחח נזכרתי עכשיו שקניתי לפני איזה 3-4 שנים מצלמת גם ברשת סופר אחת... לפי מחיר הקניה הייתה מאוד משתלמת....

עדיין המצלמה הזאת שוכבת לה בקופסה שלה איפה שהוא בבית כי מרגע ראשון היא לא עבדה... :lol: :lol: :lol:

מי שחוסר משלם פעמיים עובדת החיים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח נזכרתי עכשיו שקניתי לפני איזה 3-4 שנים מצלמת גם ברשת סופר אחת... לפי מחיר הקניה הייתה מאוד משתלמת....

עדיין המצלמה הזאת שוכבת לה בקופסה שלה איפה שהוא בבית כי מרגע ראשון היא לא עבדה... :lol: :lol: :lol:

מי שחוסר משלם פעמיים עובדת החיים :xyxthumbs:

אני לא מסכים איתך.

של איזה חברה המצלמה?

למה לא הלכת להחליף אותה אם היא הייתה תקולה עוד לפני שפתחת אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מועדון או כרטיס אשראי?

אני לא מסתקל בכלל על המבצעים שלהם מאז שהם מנסים להכריח אותי לעשות כרטיס אשראי שלהם. הם לקחו את חברי המועדון הישנים ואמרו להם שמהיום הם מועדון לקוחות סוג ב' ואם הם רוצים להמשיך לקבל הנחות הם צריכים לעשות כרטיס אשראי שופרסל משהו שאני לא מתכוון לעשות....

גם ככה כל המבצעים הם עבודה בעיניים שמוכיחים רק משהו אחד - שהם שודדים אותנו במחירים גבוהים על בסיס יום יומי . גדולים אבל כשמגיעים לקופה משלמים תמיד את אותו המחיר . יש איזה אתר שמשווה מחירים בין הסופרים ורואים בו שההבדל בין אותו סל בכמה סופרים הוא הבדל של שקלים בודדים אבל כשמסתקלים על הפירוט רואים שחלק מהמוצרים זולים משמעותית בסופרים מסוימים ויקרים משמעותית באחרים. במילים אחרות יש פה ריח של קומבינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים איתך.

של איזה חברה המצלמה?

למה לא הלכת להחליף אותה אם היא הייתה תקולה עוד לפני שפתחת אותה?

פשוט מאוד כי מה שאמרו לי שם שהם צריכים לשלוח את הפרטים שלי ליבואן והוא אמור לתת פתרון אחרי סחבק של שבוע בערך.. הם התחילו אם אין לנו מעבדה שתתעסק אם זה וכו' וגם בגלל שהמוצר שהבאתי להם הקופסה הייתה פתוחה (מן הסתם בדקתי מה קניתי) אז יכול להיות שאני בעצמי עשיתי את הנזק וכו'.....

אחרי עוד שבוע הם באו בקטע של יש לך אפשרות להחליף את המוצר אבל אתה צריך לשלוח לייצרן בסין את המוצר (כמובן על חשבוני).. קיצר משהו מצחיק בגלל שהמחיר היה נמוך מהשוק וכו'.. לא כל כך הזיז לי אז עזבתי את זה כי לא היה לי כוח להתעסק אם אנשים מסוג כזה.

לגבי כ.אשראי זה באמת מטורף מה שעושים בכוח מנסים להכניס לך אותו שזה מטריף.

אגב הייתי היום במגה בעיר.. וסתם להשוואה הסתכלתי על מחיר המבורגרים קפואים.. עולים אצלהם משהו כמו 16.. כבשופרסל בדרך כלל איזה 27 ופעם בחצי שנה עושים של 2 ב32. אני מדבר אל אותו סוג כמובן של מוצר.. מצחיק אא... עובדים עלינו בעיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...