מבצע שווה ברשת שופרסל דיל. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבצע שווה ברשת שופרסל דיל.

Art Tatum

Recommended Posts

אני נתקלתי בזה במקרה שהלכתי לעשות קניות בסניף פתח תקווה, אולי זה רק שם ואולי זה בכל הרשת אני לא ממש יודע.

בכל מקרה המבצע הוא הנחה בשווי המע"מ על כל המוצרים במחלקות מוצרי חשמל אלקטרוניקה ומחשבים לבעלי כרטיס מועדון שאפשר להוציא במקום ללא תשלום.

המבצע התחיל לפני יומיים ונמשך רק שלושה ימים, מחר (כבר אפשר לומר היום) זה היום האחרון 25 ליוני יום חמישי.

אפשר להשיג שם מגוון רחב של מוצרים, זה קצת כמו דיפו מהבחינה הזאת.

אני קניתי טלוויזיה BRAVIA 40L4000 ב5196 שקל אחרי הנחה עם אחריות מלאה ו24 תשלומים ללא ריבית.

יש שם גם טלוויזיות 42" זולות שאפשר להוציא בסביבות 3300-3400 שקל של PILOT וFUJUCOM.

ואחרי כל זה גם קיבלתי וואחד בומבה של נקודות בכרטיס חבר שאפשר להמיר לכל מיני דברים.

יש שם הזדמנות לצאת עם מוצרים במחיר שאין לו שום תחרות גם בהשוואה למחירים הכי נמוכים שאפשר למצוא.

לפני שאתם קונים עצה שלי, תבדקו באינטרנט שהמחיר באמת יוצא זול (אפשר לבדוק במקום עצמו), ואם זה נראה טוב אז זה באמת טוב.

יאללה להעמיס! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי קונים מוצרי חשמל בסופרים? :kopfpatsch:

יש כאלה שכן אבל נשמע לי ממש מטופש מצטער.

סופר סופר אבל זה חצי דיפו שם...

והאחריות היא מהיבואנים הרשמיים בדיוק כמו במחסני חשמל או באופיס דיפו או בכל מקום אחר שמשווק מוצרים דומים.

והמבחר לא מדהים אבל גם לא כל כך רע כמו שהייתה מצפה ממקום כזה.

ושירות ואמינות לא פחות טובים מכל מקום אחר לדעתי.

יש להם מחזור מכירות ענק שאף מחשבים או חשמל לא מתקרבים אליה.

ויש להם בכל רגע נתון אנשי מכירות זמינים ומנהלי מחלקה ומחלקת שירות זמינה במקום.

זה הרבה יותר ממה שתמצא בכל חנות או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות מוצרי חשמל בסופר זה הדבר הכי מוזר שיש...דבר ראשון אין להם את המבחר שיש לרשתות החשמל' date='דבר שני לך תדע אם הם מוכרים לך איזה זבלים סיניים ולא FHD

[/quote']

מזה לך תדע? זה לא שאתה קונה חתול בשק. אתה קונה מוצר מסוים, עם מספר דגם ומפרט מפורשים וזהו. אם לא ביררת קודם מה אתה קונה, בעיה שלך. אם החלטת לקנות טלוויזיה של "סאמאגוצ'י", אז הבאת את הזבל הסיני על עצמך. נתנו לך בדיוק את ששילמת עליו. זה שאתה קונה טלוויזיה בסופר, לא אומר שתקבל מוצר מזויף / משומש / שחתולות השתינו עליו. מזה השטויות האלה?

ועוד דבר, זה שטלוויזיה מסוימת היא ולא FHD, לא הופך אותה לזבל סיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לבעס אותך אבל ...

1. הנחה בשווי מע"מ על טלויזיות זה דבר שתקבל בכל חנות חשמל בכל זמן נתון. (לפעמים אפילו אפשר להגיע עד 20% הנחה)

2. L4000 זה דגם ישן .. משהו כמו 3 דגמים אחורה של , בגלל זה מוכרים אותן בזול, מנסים להפטר מהמלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כל כך דגם ישן, ולמרות שיש דגמים יותר טובים ממנו הם גם עולים יותר כסף משמעותית.

אבל מה שחשוב זה שלא כמו הגדלים האחרים בסדרה הזאת ה40" הזה מגיע עם מנוע הBRAVIA 2 ומבחינה תמונה הוא בדיוק כמו חלק מהדגמים הקצת יותר יקרים.

סך הכל אני מאוד מרוצה מהקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי גם תקנו את המחשב שלכם בסופר..

שלא נדע מצרות מה עוזר לי האחריות של היבואן עם המוצר שלו שווה לתחת.. כל מיני מותגים סינים בלתי ידועים כמו SOMY,NG וSAMSUNJ ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אחד?

מה אתה לא מבין? אם אתה קונה - אתה תקבל .

אם מלכתחילה תקנה "Somy", אז זה מה שתקבל.

את הפלזמה הנוכחית שיש לנו קנינו בסופר.

חיפשנו את הדגם הספציפי הזה באינטרנט, ראינו אותו במחיר מסוים, ראינו באחד הסופרים את אותה הטלויזיה במחיר נמוך משמעותית, אז קנינו משם.

רגע..

בעצם יכול להיות שבסוף קנינו מהאינטרנט... בכל אופן, היינו ממש קרובים לקנות מהסופר, אם קנינו מהסופר בסוף או לא, זה כבר לא ממש עקרוני ואני ממש לא זוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...