"קווי לילה? יופי, אבל למה לא בימי שישי?" - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"קווי לילה? יופי, אבל למה לא בימי שישי?"

rhin0

Recommended Posts

סוף סוף...

זה מה שאני רוצה תמיד לומר -שבחדשות לא מראים את זה, אני אישית ראיתי כמה מודעות דפוס ברחובות נגד הדברים הללו.

אזהרת רבותינו הבית דין צדק שליט"א

"היננו מגלים דעתנו - דעת התורה בנוגע לקיום דין מחאה. שעל פי דין תורה: אסור להשתמש בשום מעשה אלימות, ולא בהצתת פחי אשפה, וכל שכן זריקת אבנים וכדומה חס וחלילה, שהוא דבר המביא לידי סכנה.

ואין כוחנו אלא בפה. ועל הגדולים להזהיר את הקטנים שלא יעשו כן חס וחלילה. ולשומעים יונעם ותבוא עליהם ברכת טוב.

ועל זה באו על החתום הבית דין צדק, כאן עיר הקודש ירושלים".

חוק חזק שמשתמש במונחים כאלו...

מצחיק באותה צורה כמו שבחתונה יגידו עד שהמוות חס וחלילה יפריד ביניכם.. LOL.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רוני הכי קל להאשים את התקשורת - בטח שיש אשמה, זרוק אותה על גורם אחר.

שמע שברגע שאני בהפגנה ואני רואה שזורקים אבנים,שימורים,חיתולים או כל דבר אחר אני אישית הולך משם - אבל מאחר והרוב שם נשארים וממשיכים להפגין כרגיל כנראה שהם לא מתרגשים וזה בעצם מצב נורמלי.

ותעשה לי טובה ידוע שהתקשורת מחפשת רייטינג מה רציתי שיהיה בחדשות ?

בכותרת הראשית על חצי אתר: "חתול התסבך בשיח בגליל המעברי וחולץ ע"י קשיש בן 94" בזמן שהפגנה אלימה מתרחשת בבירה יופיע בכותרת קטנה במבזקים?

וד"א למה הם מפגינים נגד חילונים שמפירים שבת אבל מצד שני לא מזיזים אצבע כאשר לידים מפגינים חרדים שמחללים שבת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRT

אהבתי ששלחת בדת-אמונה ש"הדיון" ביננו הוא כאן. בנתיים לא התייחסת למה ששלחתי לך שם.

זה מתחיל להיות בדיוק כמו בעבר שקרה לי עם כמה מחברי הפורום [עכביש וקרוביו -רק שלא תכנס למשפחה] איני רוצה מריבה ידידי. הסברתי לך מהי הכוונה חס -וחלילה.

Atom:

התקשורת אינה מראה את התמונה המלאה. רק זריקת אבנים מעניין אותה וזה מה שרק החרדים יודעים לעשות. הרי מדובר ברוב שמאלני שם [אממ די "מחבבים" חרדים]

אמרנו אבנים טיטולים זה מיעוט בהפגנות....

לגבי זה אתה צודק -אני אישית היית אומר שם לחברה תטפלו בברברים שעושים חילול ה' על ידי כל מיני דברים לא רצויים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וד"א למה הם מפגינים נגד חילונים שמפירים שבת אבל מצד שני לא מזיזים אצבע כאשר לידים מפגינים חרדים שמחללים שבת ?

מחזק :hizuk:

ורוצה גם לשמוע מה תהיה תשובתך (תרוץ נוסף) לשאלה זו?[br]פורסם בתאריך: 28.06.2009 בשעה 02:52:09

ומה אם זה זאת לא תשובה בשבילך???

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=374350.2388

ציטוט של: rroonnii ב אתמול בשעה 14:14:01

^^

--------------------------------------------------------------------------------

עכשיו לבחור CRT

אתייחס לדבריםה עיקרים מתווך הודעה קיצונית זאת..

1.ידוע שהיכן שחוזרים בתשובה הפשיעה יורדת. הרבה שכונות חילוניות של פשע הפכו להיות ישרות ונקיות לאחר שחזרו בהם רבים בתשובה.

כמו הישיבה של הרב דניאל זר: http://rabenu.co.il/ [פרדס-כץ]

לפני שהיתה הישיבה הזאת השכונה היתה חילונית מאוד, ופושעת מאוד.

2. רבנים שנוסעים על מכוניות ספורט עם מצלמות.? לא נשמע.

רבנים לא מהמרים.

אתה אולי מדבר על אנשים שמתלבשים כמו חרדים, כמו "באבות" למיניהם...

אם אתה מדבר על החברה החרדית - הרי שהרבנים חיים בצניעות וביושר.

באופן כללי -רוב הציבור החרדי הם אנשים קשי יום שנוסעים בתחבורה ציבורית, כ50% ממנו אברכים, המדינה משלמת לכל אברך 700 ¤ לכולל, וראשי הכולל מוסיפים במקרה הטוב עוד כ1000 ¤, להיכן אפשר להגיע עם משכורת של 1700 ¤ ברור שישנם אנשים שעובדים, אבל בכל מקרה רמת החיים של הציבור החרדי היא נמוכה , אחוזי הרכבים נמוכים . וגם אם יש כאלו במרצדס אין זה אומר כלום.

3.אמרת שאסור לשאול שאלות, וזה שקר גס מאוד.

היהדות היא הדת היחידה בעולם שמעודדת שאלות.

ביהדות לא מטייחים שאלות, אלא דווקא להיפך - חוקרים ודורשים בהם. כל יהודי שלמד אפילו דף גמרא אחד בחייו יודע שהיהדות עוסקת בחקר האמת, בצורה ביקורתית שאין דומה לה בדתות העולם. היהדות מעלה כל שאלה, בוחנת אותה ללא משוא פנים, וגם לא חוששת להשאיר שאלות פתוחות ["תיקו"].

ביהדות כל אדם מוזמן לשאול על מנת לדעת, והוא אינו אפיקורס [ אפיקורס הוא רק מי ששואל על מנת להתגרות ולקנתר -ללעוג ליהדות], . לעומת זאת מי ששואל על מנת לברר - הרי הוא מבורך, ומדף הספרים היהודי מלא בספרי הגות ומחשבה .

זכור רק זאת - היהדות היא הדת הרציונאלית ביותר בעולם, ולכן בשמה נמצאים עשרות אלפי ספרים עבי כרס על מחשבה והגות בשם היהדות. ביהדות לא מטשטשים שאלות, אלא דווקא להיפך - בוחנים ומתעמקים בהן.

4.אני מסכים איתך שיש אנשים בלבוש חרדי שהם חסרי מצפון, כפי שיש בכל קבוצה. כמו כן ישנם חרדים נאיביים , וזה לא חסרון כזה גדול. חרדים לפעמים מעמיסים על רכבם יותר מן המותר מכיון שיש להם הרבה ילדים, אף אחד לא מוציא כסף על תפילות.אנשים מתפללים עבור הקב"ה, ולא מבקשים תמורה כספית עבור תפילותיהם. אתה מזכיר זריקת אבנים על רכבים בשבת, האם זה באישור המנהיגים הרוחניים? זריקת אבנים אסורה בשבת בכל מקרה.http://www.olam-jew.com/shut/zrikat-avanim-beshabat.htm האם באמת אתה חושב שאין הבדל בין חרדי לפלסטיני? ואם חרדי גנב תרומות, גם הירשזון גנב, מה זה אומר? בכל קבוצה ישנם גנבים. אתה חושב שאליאור חן מיצג את הציבור החרדי? אולי הוא מייצג את החילוני מכיון שהוא בעל תשובה? בלי ספק מדובר בחולה נפש שאינו מייצג אף אחד.

תסתכל על העמותות החרדיות הגדולות בארץ עושים יותר מכל המדינה גם יחד - הם מצילים חיים, עוזרים לחולים ולנזקקים וליתומים ולאלמנות. לחילונים ודתיים גם יחד, ללא חילוק בין דת, גזע ומין.

יד שרה, עזר מציון, עזרא למרפא, ועוד ועוד עוזרים לאנשים בכל רחבי הארץ.

5.כתבת -"כמו כן יד את הקיצוניים שגרים במדינה נהנים מהתשלומים שהם מקבלים ובכל מקרה נגד המדינה "

חסידי סאטמר ונטורי קרתא דווקא אינם לוקחים שופ דבר מהמדינה אפילו לא ביטוח לאומי

והם לא נגד ציונות אלה ציונות החדשה החילונית

ראה- http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=2445906&forum_id=4142

והיינה התגובה שלי מתחילה פה

1. אל תביא לי מקרה פרטי וסטטיסטיקה מפגרת. לפי סטיסטיקה עם כניסת חוק חובה קסדה לאופניים יש 20%פחות מקרים שמגיעים רוכבי אופניים לבתי חולים. אבל לא מתייחסים שיש ירידה של 40% ברוכבים.

אני מדבר פה על שכונה שהאוכלוסיה שלה נשארה... עבריינים נשארו עבריינים רק מה שהם בדרך גם רבנים או חרדים שנראים ועושים את עצמם צדיקים גדולים.

אני לא חושב שמשהו שמכיר אותם יעז לזרוק מילה לא במקום... (כמו להתעסק עם מאפיה רק שהיא בתחפושת של משטרה). זה לא הופך את השכונה לפחות עבריינית פשוט העבירות על החוק נהיות יותר גדולות ולא ברמה של עברייני רחוב.

2 א. אוקיי המקרה של תצפית על מכונית של רב\חרדי\דתי לא אמור להיות לכם חדש... ולא זה לא צחוק כלל וכלל.

מה שעוד יותר מוכיח שהפחד גדול העובדה שאנשים לא נכנסים לרכב עם משהו עבר לידו ונגע בו... קודם כל מגיע ניידת חבלה ורק אז ה"צדיק" יכול לסוע ברכב ה"צנוע" שלו שעולה לא פחות מחצי מיליון.

2 ב. דתיים\חרדים שהם קשיי יום ... הנה כמה פתרונות... יום יום אני רואה אלפי פועלים זרים (משמע יש עבודה והאנשים עצלנים). תקומו ותלכו לעבוד... אתה מרחם גם על הנרקומנים של תחנות מרכזיותHuh..... פתרון עוד יותר טוב... האם אתה מכיר משפחה חילונית משכילה שמביא יותר מ2-3 ילדים.. ובדרך כלל גם אם הם אוהבים ילדים מביאים לעולם כמה שיכולים לפרנס. אבל לא במקרה של חרדי\דתי שלהביא לעולם 15 ילדים לקבל עליהם קצבה (למה לא החילוני משלם מיסים הוא עובד) זה בשבילו כמו כלום.

2 ג. אני לא נכנס לכיס של אנשים אחרים ולא רוצה לדעת מאיפה משיגים אותו אבל אני גרתי בשכונה די דתית (תתפלא) ולמיטב ידעתי אנשים שלא עבדו בעלי כ 10 ילדים גרו בווילות עם רכבים מאוד לא זולים..... ואין מספיק זכיות בלוטו בשביל לכסות את כמות האנשים האלו.

2 ד. האוכלוסיה הדתית העניה האמיתית היא אוכלוסיה שקל היה לגייס אותה לאמונה וכו'... (שוב אין לי בעיה אם זה, אבל שזה יבוא מהלב ולא שיכנוע.).

3. אני אשאל שתי שאלות בוא נראה אם תדע לענות.

א. כמעט רוב המוחלט של הדתיים\חרדים\רבנים אומרים לי דבר כזה: כל דבר בעולם נעשה ע"י מישהו. השעון שעל היד הנעליים מחשב וכו'...

עכשיו גם בן אדם נעשה ע"י משהו וכדור הארץ... וכו'... התשובה לבורא עולם היא אלוהים.. עכשיו אם ללכת בדרך של ההוכחה הזאת (אינדוקציה) אז מי הבורא לאלוהים? ומי הבורא לבורא של האלוהים כו'... אין לזה סוף. התשובות האפשרויות שקיבלתי.. אסור לשאול שאלה כזאת. או המוח שלנו כל כך מפגר שאנחנו לא יכולים להאמין\לדעת מעבר לזה לכן נאמין במה שאנחנו יכולים להבין. ומפה בא לי שאלה אחרת.

ב. אם כל הטענות של אלוהים כל יכול, יש שאלה מתחכמת ש"מפגרים כמונו, שלא יכולים להבין מעבר למושג אלוהים," יצרנו

האם אלוהים יכול ליצור אבן שלא יוכל להרים? כמובן איך שלא נענה על שאלה זאת יצא האלוהים לא כל יכול..

והצלבה פשוטה בלוגיקה של אלוהים כל יכול עם אלוהים לא כל יכול נותן פתרון אלוהים לא קיים. מוזר... וגם לשאלה זה רוב הרבנים ששאלתי ענו לי שאסור לשאול שאלה כזאת בתכלית כי היא סותרת את האמונה שלהם... אפילו לא רצו לתת לי איזה הסבר או נימוק למה..

4. אוקיי...ברור שבכל משפחה יש את המכוער.. אבל המכוער בולט יותר ממשפחה שאמורה להיות צדיקה. וזה מכתים פי כמה וכמה יותר מאשר שהמכוער יהיה למשפחת פשע. עכשיו בלי לדבר על אישור או לא אישור עובדה שהם עושים את זה. ועובדה שזה לא מטופל כמו שצריך. יידוי אבנים זה לא הפגנה זאת כבר נסיון לרצח...!!!! (תקנו אותי אם אני טועה) אם לא מגנים על אף אחד אף אחד לא תוקף אותם אין סיבה להרוג ולפצוע אנשים סתם. שוב מראה על ברבריות.

וברבריות של מאות ואף אלפי אנשים... ויש ביניהם ילדים קטינים שההורים שלהם שולחים אותם לעשות את כל המעשים המזעזעים שאלו כי הם יודעים כי החוק לא פועל לגביהם. וכל הברבריות וחוסר כבוד עוד מתחיל מחינוך גרוע. (שהוא אחר מחינוך חילוני וגם בתי ספר אחרים).

5. בכל מקרה אני מתכוון לאותם אנשים שמתפללים בתור עבודה לא עושים כלום חושבים שהם חשובים ומאיימים עם אופוזיציה בשביל לקבל תקציב של כמה מיליוני שקלים וגם בעניין הפרטי שאנשים לא עובדים וחיים על קצבה. זה מנמיך מאיכות החיים של שאר האוכלוסיה ומעלה את המיסים שהאוכלוסיה העובדת משלמת בתמורה לתפילות.

ממקווה שהסברתי את עצמי בצורה טובה הפעם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אא.....

תגיד אתה בעבודה עכשיו??? או סתם משעמם לך??? :-)))

אגב חדשות פצוע קשה ו-6 פצועים קל בהפגנת החרדים

במהלך ההפגנה נגד פתיחת חניון קרתא בירושלים, נפצע בן 20 קשה. ילד בן 6 וחמישה שוטרים נפצעו באורח קל. המפגינים משליכים ירקות וחפצים לעבר השוטרים שמשתמשים בזרנוקי מים
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ילד חמוד אגב בן כמה אתה? 16 17?

אין לי זמנים קבועים לעבודה -כי אני הבוס ;)

כבר דנתי על חלק מהדברים ששלחת -תכין תפה כי הוא ישאר הרבה זמן - :o

אני רק מבקש ידידי שישאר ה-כבוד אחד לשני - :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ילד חמוד אגב בן כמה אתה? 16 17?

אין לי זמנים קבועים לעבודה -כי אני הבוס ;)

כבר דנתי על חלק מהדברים ששלחת -תכין תפה כי הוא ישאר הרבה זמן - :o

אני רק מבקר ידידי שישאר כבוד אחד לשני - :hat:

אהבתי את הגיל שנתת לי אבל חפיף אני אחרי תואר ראשון תוסיף בסביבות 10 שנים למה שנתת :-)))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו שאלות ישנות הפסקתי אם זה מאז הצבא... כי הבנתי שאין אם מי לדבר :-)....

אבל בעיקרון העברית שלי די חלשה חייב לציין למרות שהיא כמו שפת אם בשבילי. חוט המחשבה בעברית אחר..

(כרגע נודע על זה שהיום הולכים להגדיל את התקציב לחינוך חרדי\דתי.. והוא יהיה יותר גדול מהתקציב של חינוך חילוני.... :s05:)

זה לא משהו שנשמע טוב... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה הבאה תעבור לדיון -דת-ואמונה ואם יהיה לך דבר להשיב שלח לשם חבר.

בעיקרון לי חשוב הסברת היהדות [מה ששוללים ממך בבית-ספר חילוני דברים בסיסים] זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...