"קווי לילה? יופי, אבל למה לא בימי שישי?" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"קווי לילה? יופי, אבל למה לא בימי שישי?"

rhin0

Recommended Posts

http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3736302,00.html

סטטוס קוו שמטוס קוו. נמאס כבר להתחשב בקרציות מוצצות הדם האלה. מזמן כבר ההסכם הזה הפך לתירוץ רק כדי שהדתיים יוכלו לכפות על החילונים את אורך חייהם ביתר קלות.

ושימו לב לציטוט:

"לפיכך בשבת יכולה להתקיים במטרופולין חיפה, המתאפיין בחברה מעורבת בה חיים זה לצד זה יהודים, נוצרים, מוסלמים, דרוזים, צ'רקסים, בהאיים, אחמדים ואחרים. בעוד, שבמטרופולין ירושלים ות"א אין אישור להפעלת בשבתות וחגים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אגלה לך תובנה קטנה: לחרדי הממוצע ממש לא אכפת מה עושה החילוני הממוצע.

למי כן אכפת? לבעלי הכוח ברחוב החרדי. לא מצדיקות יתר חלילה ("כולנו בסירה אחת" וכאלה) אלא כי, כדברי הג'וקר מבטמן, "אם אתה טוב במשהו, אין סיבה שתעשה את זה בחינם". במה הם טובים? בלארגן את ההמונים לפעול לפי פקודתם. למה שהם יסכימו למשהו ש"נוגד את הסטטוס קוו" מבלי לקבל שוחד פוליטי בתמורה, כל עוד יש בכוחם למנוע את אותו המשהו ע"י גיוס המונים למפגני כוח אלימים?

כנראה שהם פשוט עוד לא חשבו על תמורה הולמת ל"הסכמתם" בעניין הזה, או שפשוט אין לציבור הרחב דרך לדעת מה נאמר בחדרי חדרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להאשים את הכל בחרדים יחתיכת מטומטמים.

סטטוס קוו בין חילונים לדתיים.

וחוץ מזה אז מה אם יותר נוח לך להשתכר ואז ליסוע באוטובוס חינם לבית שלך בימי שישי-שבת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מזה אז מה אם יותר נוח לך להשתכר ואז ליסוע באוטובוס חינם לבית שלך בימי שישי-שבת...

מה הקשר? אני רוצה לנסוע באוטובוס, יש לך בעיה עם זה? לא בא לי בזבז 20 שקלים על מונית, בא לי אוטובוס. אני מת על הריח שיש שם ועל הצבע של הכיסאות, יש לך בעיה עם זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטטוס קוו שמטוס קוו. נמאס כבר להתחשב בקרציות מוצצות הדם האלה. מזמן כבר ההסכם הזה הפך לתירוץ רק כדי שהדתיים יוכלו לכפות על החילונים את אורך חייהם ביתר קלות.

:imwithstupid:

לי נראה שלו יש בעיות...

ואם אתה חושב כמוהו גם לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחבורה ציבורית בשבת מקלה על החיים הרבה הרבה מעבר להשתכרות(למרות שזו גם אחלה דרך

למנוע מאנשים להתרסק על הכביש ולפגוע גם באנשים אחרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:imwithstupid:

לי נראה שלו יש בעיות...

ואם אתה חושב כמוהו גם לך.

אז כפייה דתית זה בסדר? בגלל שיש אוכלסייה שלא רוצה לסוע בשבת והם כופים את הרצונות שלהם על כולם זה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל כך רע לך פה נראה לי שהיית עוזב מזמן...

מנסים להתחשב בכולם, תפסיקו להיות כאלה קטנוניים כל מה שלא יתנו לכם זה לא מספיק. (ממש כמו הערבים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שסיבה מספיק מוצדקת לא להתיר את האוטובוסים האלה בשבת היא בשביל לרחם קצת

על נהגי האוטובוסים, שגם ככה עובדים מספיק קשה בכל ימות השבוע, אפשר לתת להם לנוח כמו כולם בשבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על נהגי האוטובוסים, שגם ככה עובדים מספיק קשה בכל ימות השבוע, אפשר לתת להם לנוח כמו כולם בשבת.

זה לא ממש קשור מצטער, יש מלא נהגים שמחפשים עוד הכנסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה צחוק? הם היו מתים לעבוד בשיש בערב, זה 200% הכנסה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...