אינטרנט אקספלורר לא מתחבר לאינטרנט. - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט אקספלורר לא מתחבר לאינטרנט.

ddvir

איזה דפדפן הכי טוב?  

2211 הצבעות

1. 1. איזה דפדפן הכי טוב?

• אקספלורר
    • מוזילה

Recommended Posts

טוב, דבר ראשון לעשות ריסט לדפדפן על הכפתור כאן בתמונה דרך: tool>internet options>advanced

ואחרי זה לסגור את ה-IE ולפתוח אותו מחדש.

screenshot1

דבר שני לוודא שאין לך אף V מסומן ב-tools > internet options >connections > LAN Settings

להוריד את כל ה-Vים!!!

screenshot2

דבר שלישי זה לבטל את ה-V בלשונית Advanced שכתוב בה Enable third party.......וכו'

זה גם נמצא ב-tools > internet options > advanced

(כי ייתכן שיש לך איזה toolbar או תוסף שמותקן שחוסם לך את הגלישה)

screenshot3

רק אחרי שנסית את הדברים האלה ואפילו (עד כמה שזה נשמע נדוש) לעשות סריקה באיזשהו anti-spyware, לא בטוח שכדאי להתחיל להסיר רכיבי מערכת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צודק אני לא רוצה להסיר רכיבים ולעשות בלאגן אני מעלה תמונה של הבעיה שלי [br]פורסם בתאריך: 24.06.2009 בשעה 18:21:11

הינה תמונה http://www.siz.co.il/my.php?i=jlmizjynmwzx.bmp[br]פורסם בתאריך: 24.06.2009 בשעה 18:52:06
עזרו לי בקשה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'מע, כפתרון זמני (שיכול גם לבדוק אם הבעיה היא עם המנוע של ה-IE או בתוכנה עצמה), אתה יכול להתקין תוסף IE tab ל- שלך. תבדוק אם הוא עובד או לא. אם התוסף הזה לא יעבוד בפיירפוקס (זאת אומרת לא יציג לך את הדפים בתוך הפיירפוקס עם המנוע של IE) אז אנחנו נדע שהבעיה טיפה אחרת מאשר הגדרות תוכנה. כמובן שבאותו האופן אתה יכול להוריד דפדפן אחר שעובד עם המנוע של ה-IE. כמו avant browser או maxthon.

בנתיים אתה גם יכול להתקין מחדש את ה-IE8. ואם אני לא טועה, ההסרה של ה-IE מתבצעת דרך ההוספה הסרה ואז תלחץ בצד ימין על הוספה הסרה של רכיבי windows. תוריד את ה-v מ- explorer ותעשה הבא.

כמובן שאני לא בטוח מ-100% שזה ככה גם עם IE7 ו-8 כי לא התעסקתי איתם מי יודע מה. אני משתמש ב-FF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מסומן בV ואני לא מצליח להסיר ת זה מההוספרה הסרה כי אין שמה הסרה זה לא לעלות תמונה? זה ניראה כמו התמונה של הSP ככה אין הסרה[br]פורסם בתאריך: 25.06.2009 בשעה 10:42:12

אולי יש איזשהו מוקת תמיכה כמו של 012 שיכול לעזור לי בזה? אולי של אקספלורר או של מירוסופת אבל של הארץ שאני יכול להיתקשר ולקבל עזרה?[br]פורסם בתאריך: 25.06.2009 בשעה 10:52:47
אה אבל יש לי כמה מישתמשים ובמישתמש שהוא מוגבל והוא מנהל השני שלי הוא עובד רק בשלי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ כשתוכנת הגנה גורמת לחוסר גלישה זה קורה עקב כך שהיא חוסמת את פורט 80. מה שגם היה גורם לאי יכולת גלישה ב-FF. אם כי עדיין אין לשלול את זה שהבעיה מגיעה מתוכנת הגנה כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכור לי שלפני שזה התחיל התקנתי תוכנה להסתרת איפי כי חבר שלי ביקש ורציתי ליראות עם היא עובדת אז יכול להיות שהי חסמה לי תאינטרנט של האקספלורר כי גם התוספת שאמרתם לי להוסיף של הIE היא לא עובדת הוא אומר לי אותה בעיה אז כניראה שהתוכנה חסמה ועכשיו במישתמשים אחרים במחשב הזה כן עובד האקספלורר הוא עובד חלק אז כניראה התונה אבל מחקתי אותה ואני לא רואה אותה בהוספה הסרה מה אפשר לעשות??

נ.ב יכול להיות שמשהו בהגדרות אז מישהו יכול לצלם לי תדפים בהגדרות של האקספלורר ואז אני יעבור דף דף ויבודק עם זה אותו דבר וניראה לי שאני ימצא שמשהו בהגדרות שונה כי ניראה לי שהתוכנה שינתה כי אתם אומרים שהיא יכולה לשנות אגדרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עשית איפוס וזה לא עזר, אז גם זה לא יעזור.

תפתח משתמש חדש על המחשב, תעתיק את כל הקבצים שלך לשם, התוכנות כבר יעבדו.

אל תמחק את המשתמש הישן בינתיים, אולי עוד שבוע תיזכר שהשארת שם משהו חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה בעיה כי זה המישתמש הראשון כל השאר זה סתם פעם בבב מיתחברים אליהם אתה מבין אז אולי עוד חצי שנה אני יפרמט תמחשב

אבל אך במישתמש אחר זה נותן ופה לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הבעיה.

תפתח משתמש חדש. תגדיר אותו כמנהל המחשב. ותעבוד איתו מעכשיו.

איך זה?

מכיוון שבסופו של דבר הכל נרשם ברג'יסטרי, ושם לכל יוזר - הגדרות משלו, ועל היוזר שלך, משהו נדפק.

זה לא אומר שאין פתרון, פשוט הפיתרון שאני נותן לך יחסוך לך לשבור את הראש עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם אם האינטרנט הפסיק לעבוד לאחר שהתקנת את התוכנה שציינת אז כמובן שהביעה היא השרידים שנותרו מהתוכנה,

לעיתים כאשר אנחנו מסירים תוכנה מסויימת נשארים שרידים במערכת ויש לעשות חיפוש ב REG ולאתר את השרידים הללו ולהסירם.

מה שאני חושב שיעזור במצב הזה ושווה לנסות הוא להתקין את CCleaner מהקישור הבא:

http://www.ccleaner.com/download

לאחר הורדת התוכנה והתקנתה:

א.לבדוק את המערכת (צילום א) ע"י Run Cleaner

ב.לבדוק לינקים שבורים ב-REG (צילום ב) ע"י Scan for issues ואחרי זה Fix selected issues

ג.להסיר את IE8 דרך התוכנה בכדי להבטיחו להחזיר את האינטרנט שלך לחיים (צילום ג) תבחר ב-IE8 ואז Run uninstaller

בהצלחה!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...