התרשמות מה-AD700 + תמונות - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התרשמות מה-AD700 + תמונות

eliorzizov

Recommended Posts

מבחינת מחיר ה555 יותר משתלמות והיו עולות לי 400 ש"ח סה"כ אבל הלכתי עם הדעות בהד-פיי. קראתי כל כך הרבה דברים טובים.

סה"כ זה היה הימור ואין לי איך להשוות בין השנים אבל אני מרוצה.

לגבי המשחקים, אני לא משחק אבל יש לי חבר שרוצה לנסות אותם למטרה הזו, אני אלך אליו עוד כמה ימים ואחזור עם התרשמות לפה.

ומילה לגבי מפגש אפשרי. צריך בהחלט להרים את הכפפה ולפחות לפתוח נושא נפרד לדון בו.

משם נראה אם יש הענות/מה הציוד/איפה יהיה המפגש וכו'.

אי אישית מאוד רוצה לנסות אחרות.

.

.

.

עכשיו שאלה אחרת.

ניסתי לשנות את ההגדרות של הווינאמפ וזה התפקשש, הסאונד נהרס לחלוטין. לא התקנה מחדש ולא שחזור מערכת עזרו וכל מה שניסתי לשנות גרע מהסאונד.

שמעתי על הפובאר2000 ניסתי ולא אהבתי את הממשק, ראה מסובך מדי.

בקיצור בכל מקרה היה צריך ועשיתי פירמוט עכשיו, עדיין לא התקנתי קודאקים או וינאמפ. מה אני יכול לעשות מבחינת ההגדרות תוכנה כדי לשפר את הסאונד בתוכנה???

מורגש שזה פרט שגורע מהאיכות האזנה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

היום ניסיתי את הHD555 והם הרגישו נהדר...

פותח התראד, עוד קצת שאלות...

אפשר לשנות את הגודל שלהם בהתאם לגודל הראש (כמו כמעט כל שאני מכיר)? כי שמעתי שמועות שאי אפשר ( :o)

אתה מרגיש שהאוזניות לוחצות לך על האוזן? כי לפי התמונות זה ניראה כאילו האוזן נמחצת (לעומת ה555 שיש להם מקום לאוזן והאוזן שלי אפילו לא נגעה בריפוד שניסיתי אותם היום). באוזניות האילו הריפוד נמצא על האוזן כמו שזה ניראה, נכון? (לא ניראה הכי נוח... :-\)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שיש מנגנון התאמה לראש. פשוט שונה. הקשת מעל הראש מתכווננת לפי המימדים שלך.

לגבי הכונכיות, הן ממש לא לוחצות, יושבות בעדינות על הראש. הכונכיה עוטפת בצורה יפה מאוד את האוזן, היא לא על האוזן.

לגבי הוינאמפ, אם לא עצת מומחה לשיפור לציינו איך אצלכם הוא מוגדר או מה אצלי ניתן לשנות מההגדרות ברירת מחדל.

זה המצב כרגע:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

אוקיי ניסתי, חפרתי, קראתי את המדריך שבא איתו עד הסוף. כמובן שיש את הפלאגין לוינאמפ.

בהתחלה היו הרבה ציקצוקים. לאחר מכן בהחלט התרשמתי לטובה מהסאונד, גם אחרי כיוונון רופף.

אבל היום הציקצוקים האלה לא עוזבים אותי, ניסתי את כל הקומבינציות בהגדרות, להתקין מחדש את הפלאגין. נדה.

ניסתי את כל אפשרויות הבאפר ושום דבר לא משתנה.

בינתיים אני שומע עם וזה מציק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Elior_Z - אני ממליץ לך בחום על הפובר 2000 ביחד עם ASIO. הפובאר היא סה"כ תוכנה פתוחה ואתה יכול לעצב אותה לנוחיותך - לי היא מאוד נוחה וקלה לתפעול.

כמוכן, נראה לי שהיא תומכת בכל פורמט אודיו שרק קיים.

הנה דוגמא לאיך שהוא מסודר אצלי:

http://img30.picoodle.com/img/img30/2/6/29/pila405/f_Foobar2000m_ba3e96c.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסתי את הפובאר וזה היה פחות לטעמי כי אני כבר רגיל למינימליות של הוינאמפ שהכל ממוצער ברור ונגיש.

עשיתי שיטוט קצר לראות אם יש משהו דומה בפובאר ולא מצאתי משהו מתאים.

ד"א שכחתי להעלות מקודם.

ככה נראות ההגדרות:

ושוב, ניסתי את כל ההגדרות. ולצורך העניין כשיסתדר יש כיוון מומלץ בהגדרות?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...