בעיה ברשת אלחוטית 2 קומות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ברשת אלחוטית 2 קומות

DS

Recommended Posts

יש לי בעיה ברשת אלחוטית הממוקמת על פני 2 קומות.

הנתב אצלי בחדר בקומה התחתונה(נתב של Siemens SL2-141).

למעלה יש עוד מחשב עם מתאם אלחוטי(פשוט במאה שקל) ועוד מתאם כזה בקומה למטה למחשב שנמצא בחדר לידי.

הבעיה כזו:

המחשב שלידי מקבל את רוב הקליטה מכיוון שהקליטה שלו יותר חזקה לכן המחשב שלמעלה לא מקבל כמעט כלום ולא ניתן לגלוש באינטרנט.

לפני שהמחשב למטה הגיע, היו גם בעיות במחשב למעלה(בעיות של התנתקות והתחברות כל הזמן).

איך אני מציב אלחוטית סדירה במצב הזה?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה רק אתה צריך עוד משדר\נתב כדי שתוכל לעשות ברידג'ינג (bridging אם אני לא טועה ככה אומרים).

בקומה העליונה בשביל תוספת טווח קליטה. אם אפשר לחבר בין הנתב למשדר בכבל יהיה הכי טוב.

הכי טוב חוטי אבל לדעתי. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם הזה לא מולצח במיוחד, ואם אתה אומר שיש לך ניתוקים גם במחשב שנמצא ליידו זה רק מחזק את הטענה.

אם אתה רוצה לבנות יציבה, ובטוחה, הפיתרון הוא קווית,ובאמת שקשה לי להבין למה אנשים מתרחקים מהאופציה הזאת, שדורשת טיפה עבודה בהתחלה (לפעמים גם בכלל לא) והיא הדבר הכי הגיוני ויציב שאפשר לעשות.

אם בכל זאת אתה מעוניין לחבר את המחשב המרוחק בצורה אלחוטית, אז תתחיל בלהחליף את הנתב הקיים, תברר לגבי אופציה של החלפה בתומרה לדגם החדש שבזק מספקים, תראה אם יש שיפור, ונעבוד משם (לרוב הפיתרון הוא רכישה של AP, או ראוטר נוסף שישמש כ-AP שיגביר את האות בדרך למחשב המרוחק).

ד"א, אחד המחשבים יושב בממ"ד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מבלבל במוח יש לי את ה BR-6504 והוא עובד מצוין, הדגם הזה לא שונה כל כך.

אם יש לך אופציה להחליף לנתב יותר מוצלח דרך החברה שמספקת לך תשתית עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה בכלל משווה BR-6504 ל-SL2-141 ???

שניהם שונים לחלוטין, והם בליגות נפרדות לגמריי. זה לא מאוד חכם לבוא ולהמליץ על ראוטר X בלי להתיחס בכלל לתשית הקיימת - ראוטר / מודם משולב, שמותנה בתשלום חודשי לבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

My_Name אחי מצטער טעות שלי חשבתי אתה מתכוון למה שאני המלצתי. :kopfpatsch:

דרך אגב בדרך כלל אתה משכיר נתב דרך או כל חברה אחרת ואז אתה יכול לקבל זיכוי בסיום ההתחייבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבזק לא משכירים נתבים, קונים אותם. מסלול הרשתות בבזק הוא התחייבות לשנתיים + מחיר הנתב שעלי מקבלים זיכוי חודשי, כלומר בפועל מקבלים נתב תומרת התחייבות לשנתיים. בגלל זה בזק לא מחליפים נתב סתם ככה - קנית מוצר, החלפה שלו תקרה רק במקרה של תקלה או בעיה מיוחדת אחרת.

DS, זה נכון שכנראה שבגלל שהוספת מחשב אלחוטי נוסף המחשב השני לא מצליח להתחבר, אבל לא בגלל שהכרטיס רשת של המחשב הקרוב "בולע" יותר מאות האלחוטי כי הוא ליד.

לפני שאתה מתחיל להחליף/להוסיף דברים ועניינים, הייתי מציע לך נסות לבנות מרכז אות לכרטיס האלחוטי שבמחשב למעלה. זול, קל להכנה ועובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי לבזק והפיתרון היחיד שהם נתנו לי זה לקנות NPA3 (שעולה 400 שח לאחר זיכוי) ועוד מתאם בסך של 216 ש"ח.

את הנתב אין לי בעיה, יחסית זה זול אבל את המתאם מצאתי באתר הרבה יותר זול(40 ש"ח).

ללכת על זה, לקנות את הנתב ולשלם על המתאם(יוצא לי בסביבות ה 440-450 ש"ח סה"כ).

או שכדאי לעשות את הפיתרון עם האנטנה והרשת יתושים חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...