E7200@5.3Ghz , על קרח יבש. - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E7200@5.3Ghz , על קרח יבש.

Proteous

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקרא תגובה אחת לפניך, ותגיד לי אתה איפה הרמה ....

אחלה מדגם מייצג. תגובה ילדותית אחת.

תוצאות טובות, כן ירבו. נראה לי קצת חבל להשקיע בפלוק כשמדובר עדיין רק בקרח יבש.

גיא, מה לגבייך? עם מה השגת 5.33?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על אותו שילוב בדיוק , הוא הלך על E7200 בVID טיפה יותר מוצלח משלי , לוח DFI P35 DK T2RS , הוא השתמש בSS וזכרונות מטורפים של פטריוט, אני לצערי נאלצתי לרוץ על GBPI.

נ.ב

ההודעה כמה ילדותית שלא תהיה הייתה צריכה לרדת מהאשכול, אתם מנסים לייצר רמה ? - אין מקום להודעות כאלה בפורום חומרה מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש צפי לחנקן? או שעניין המיכל לא מאפשר?

לגבי גיא, עשיתם את זה ביחד, השתמשתם באותו צינור (Home-Made או קנוי, ואם כן ממי)

האמת היא שהדלקת אותי, אך לצערי אין לי זמן. אולי לקראת סוף הקיץ ננסה עם הi7 או i5 (כשהאחרון) ייצא, למרות שצריך להכין מתאמים לתושבות.

השתמשתם באותו צינור? עשיתם ביחד?

ולגבי ההערה האחרונה - ההודעה ההיא מייצגת את פני הכותב, ולא את פני האתר. דווקא מחיקתה תציג את פני האתר באור שלילי. אי אפשר לסתום פיות לאנשים בגלל שהפרספקטיבה שלהם שונה, וכן, לעיתים גם מקוממת. אין קשר לרמת האתר. אני גם מבקש שבזה נסיים את הדיון בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקובל עלי מה שאתה אומר ,

אין קשר בן הריצות שלי ושל גיא חוץ מהעובדה שבחרנו לרוץ על מערכות דומות ..

אנחנו אומנם מכירים כבר תקופה , אבל שוב אין קשר , הוא רץ כאמור על גז ואני על קרח.

אני לא רואה סיבה ללכת על חנקן בגלל הסיבות הלוגיסטיות , א. להשיג אותו ב. לאחסן אותו , ג. אני מוגבל בכלל בלוח ובזכרון ולא במעבד.

לגבי הפוט , הפוט קנוי , נקנה על ידי חבר שלי מבחור פולני שמסתובב בXS וב OCX .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלקחתם את התגובה שלי קצת קשה מידי, רמת האתר גבוהה זה נכון, גבוהה מאוד אפילו הייתי אומר והכתבות והידיעות מעניינות עד מאוד זה כן.

אחרת לא הייתי ממשיך להיכנס לכאן, אך לצערי הרמה של הפורום ירדה ולא ברמת הניהול, ברמת האנשים, אני כבר כמעט לא נוטה להגיב בפורום הזה רק מכיוון שעל כל תגובה שאני נותן אני מקבל איזה סטירה לפנים או תגובה שלא קשורה לכלום וזה מסתכל אז זה אולי יצא כאן ככה...

אבל זאת האמת. ונכון שקבוצת הניהול לא אשמה בזה - אבל עובדות הן עובדות.

לגבי התוצאות, כבר אמרתי לרומן שהתוצאות יפות מאוד! יש מצב שאפילו נעשה סשן עם הזיכרונות שלי ועם הלוח שלי ונראה לאן נגיע מכיוון שאת הE7200 שלי מכרתי בשביל E8500 מעפן שאפילו 5.4 לא עושה :P.

סה"כ תוצאות מאוד יפות! ישר כוח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה שיא :xyxthumbs:!

נורא נחמד לראות יוזמות כאלו מצד OCרים בארצנו הקטנטונת. אבל אני חושב שחבל שלא פירטת קצת יותר על התהליך.

רוב האנשים לא מבינים מה ההבדל (אם הם בכלל שמעו על אקסטרים)בין גז לחנקן, למה מגביל אותך הלוח

או מה זה POT.

בכל הנושא הזה מתעסקת קבוצה קטנה של אנשים, וחבל, כי את הידע שהם צוברים הם לא בדיוק מעבירים לציבור הרחב

ואז רואים תגובות כמו שראינו פה קודם. אולי הגיע הזמן, ומישהו בזון ירים את הכפפה ויעשה כתבה מעמיקה בנושא? מה אתם אומרים?

ד"א, ברגע שראיתי את השלט של 'אסור לעשן', נהייתה לי קצת בחילה, ואז הבנתי שזה שלט צבאי... יש לך שם גם גז מדמיע עם הצ'

המפורסם. קבעת את השיא באפסנאות:smile1:?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על הפידבק, שנית מאוד מוכר לי הכינוי שלך ואני לא מצליח להבין כל כך מאיפה , נו ניחא ..

בהחלט יהיה נחמד עם המנהלים שמחוברים יותר לתחום יכתבו משהו מסודר , אני לא כל כך הכתובת לדברים האלה , אני בקושי מוצא זמן להתעסק בזה , גם עובד וגם לומד בקיצור יש הרבה על הראש.

אני אפרט את המערכת :

E7200 - VID 1.085v

Dfi P35 DK t2rs

Gskill pc8500 cl5 GBPI

Shapphire HD3650

Liberty 400w

הפוט נקנה בחול על ידי חבר טוב שלי , אם מישהו באמת מעונין שיפנה בפרטי אני אתן לו יותר פרטים.

הפוט מגיע בערכה מלאה כולל בידודים , חלק מערכת התמיכה נקנתה בארץ.

בבידוד ללוח השתמשתי במן פלסטלינה מיוחדת - Faber-Castell Knetgummi Art eraser 127020

קרח לא כזה בעיה לארגן ....

וזהו בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...