Top Gear is gone away again.... :-( - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Top Gear is gone away again.... :-(

slim_shady

Recommended Posts

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דברו בפרטי על מה שאתם רוצים חבר'ה' פשוט לכתוב בפומבי אחד אחרי השני "תשלח גם לי הודעה פרטית" במקום לשלוח אותה ישר לאותו משתמש זה ממש (שיט, אין זמן לתמונה ) לא לעשות את זה בדרך הנכונה.

תשננו את הסיסמה שלי: "פרטי, זה הכי אחי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברו בפרטי על מה שאתם רוצים חבר'ה, פשוט לכתוב בפומבי אחד אחרי השני "תשלח גם לי הודעה פרטית במקום לשלוח אותה ישר לאותו משתמש זה ממש (שיט, אין זמן לתמונה ) לא לעשות את זה בדרך הנכונה.

תשננו את הסיסמה שלי: "פרטי, זה הכי אחי".

אולי עדיף שהוא פשוט יתן את הכתובת פה?...

ואלכס, אתה לא אמור לגלות לכולם את הססמא שלך. במיוחד לא כשאתה מודורטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין, תרים לי להנחתה. מה אמרנו לגבי תוכן לא חוקי :nono:

לא חוקי בדיוק כמו זה שערכתי:

http://www.לא הוא לא חוקי.com

וכן האתר הזה חוקי לגמרי וגם ההורדות

ואלכס, אתה לא אמור לגלות לכולם את הססמא שלך. במיוחד לא כשאתה מודורטור.

הבנת הנקרא - You need a good cup of it :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם לא אכפת לכם בוא ננסה להחזיר את הדיון הזה ליעוד המקורי שלו...... מעניין אותי כמה זמן לקח לארגוני זכויות למיניהם להגיש תלונה נגדם, לא שהם עשו משהו רע אבל יש איזושהי תכונה שפרק של טופ גיר בלי איזו תלונה מגוכחת נגדו הוא לא פרק.

ואני חייב לציין שהצילום והבימוי של התוכנית הזו פשוט מדהימים, הקטע עם קן בלוק פשוט מצולם בצורה מעולה. אם רק הם היו מצלמים את התוכנית בHD.

בנוסף הפעם הראיון עם האורח שלהם פשוט הפיל אותי לרצפה :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOST SPIRIT,WEREWOLF,ו-FOGRID:

1) תורידו את הראש לתחתית האתר וקראו היטב:

Many thanks to VUK, the Scene groups, and everyone else who's ripped the episodes on this site as well as Quiky for the awesome hosting.

Powered entirely by WordPress and a bunch of custom WordPress plugins by Viper007Bond | Site design by zeroSignal and others

All videos are copyrighted by their original owners. This site is not related in any way to the BBC, Channel 5, NBC, or SBS.

*השורה של זכויות היוצרים אומרת שהם שייכים לבעליהם. ממש מרגש כשהם מפיצים את זה פיראטית.

2) הנה אותו קטע באתר השני של הבעלים של האתר הנ"ל בYOUTUBE בהתחלה. לחצו עליו וקראו מה כתוב לגבי חוקיות העניין:

http://www.viper007bond.com

לתרגם לכם את זה ? חשבתי שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...