התקבלתי לתפקיד ממש טוב בצהל !! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקבלתי לתפקיד ממש טוב בצהל !!

Iv0ry

Recommended Posts

הבחור עובד עליכם בחיים שלי לא שמעתי על תפקיד כזה בצבא.

חוץ מזה מי ירצה לפרסם את זה? מישהו נהנה שמעלבים אותו?! :P

סתם בדיחה גרועה.

הוא לא עובד על אף אחד.... יש דבר כזה. והוא לא רואה את זה כמשהו רע מסיבות ברור... ב-3 שנים האלו הוא יכול לעשות הרבה דברים שיעזרו לו מאודדד בעתיד. כמו השלמת\שיפור בגרויות, לחסוך כסף לאיזו מכונית.... תחשוב... יש עוד מלא...

אבל(!) אני חושב שלהיות 3 שנים ביחידה טובה (כמו מודיעין או יחידת מחשבים) תעשה לו יותר טוב בחיים (גם בעתיד וגם בראש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יודעים מה באמת מצחיק בקטע הזה ? הקיצור של מש"ק . . .

כאילו מה הוא יגיד לאחר הצבא ? הייתי מש"ק ממטרות, אח"כ עשיתי קורס מכ"ים (מפעילי כיתת ממטרות) וכך הלאה.

נראה שככל שהוא יתקדם, הוא יהיה אחראי על כמות ממטרות גדולה יותר.

אני כבר קולט את השיחות בימ"מ (יחידת מפעילי ממטרות):

"אחי, מה שמעתי שאתה כבר אחראי על 40 ממטרות ???"

"כן"

"אוף, אני רק על 30 :-\ "

"צעיר !!! :lol: "

ROFL :lol: :lol: :lol:

איזה מן תגובות אלה "למה אתה מתגייס"? לפי החוק הוא חייב להתגייס, ללא שום קשר לחשיבות התפקיד. אז מה, הוא יתחיל עכשיו להתרוצץ אצל קב"נים וימציא סיפורים מהתחת רק בגלל שבטחון המדינה לא נופל על כתפיו?

הצבא החליט שהבחור כנראה לא מתאים להיות קרבי או בתפקיד בעל חשיבות גדולה יותר, אז לפחות הוא קיבל תפקיד עם המון זמן פנוי בו הוא יוכל לשפר בגרויות ולעשות קצת כסף, דבר אשר יכין אותו לחיים שאחרי הצבא בצורה הרבה יותר טובה מכל תפקיד קרבי.

לא מסכים.

עדיף שישחררו אותו וישימו טיימר חשמלי. גם הצבא יחסוך את הכסף שיוציאו עליו וגם המדינה תרוויח בנאדם עובד/לומד במקום יושב על התחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל שכחת עוד קטגוריה של תפקידים: מועילים. כל עוד קיים המושג "תורנויות" בצבא (שלא לדבר על המושג "ימי מילואים"), אין שום סיבה בעולם שיהיו תפקידים כאלה. לא מתאים לשום דבר נורמאלי? מצידי תהיה במטבח קבוע ותשחרר אנשים אחרים לעשות את התפקיד שלהם.

לפותח הדיון: אין לך במה להתגאות, גם אם לא שיקרת במילה וחצי מילה לקציני המיון למינהם ועדיין זה מה שקיבלת (ואז זה באמת "מה שיש"). ואם שיקרת כדי לקבל "חיים קלים" - אתה הסוג הבזוי ביותר שיכול להיות מקרב חיילי צה"ל.

זאת באמת לא בחירה שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה פה עמוקה ....

פשוט חבל על הדור הצעיר שמתקלקל על ידי אהבלים שלא רוצים לעשות כלום עם החיים שלהם

ורק לשבת בטן גב כל יום ...בגלל זה הם מתגאים בגימלים חופשות מחלה וכמובן בקבלת תפקידים גובניקים ...

פשוט חבל על התמימים שנמשכים אחרי הלך הרוח הקלוקל הזה .

אני מקווה שכל צעיר פה בפורום שלנו לא יטעה אחריהם

ויקשיב למבוגרים שפה לעשות את הצבא על הצד הטוב ביותר ככה רק ייטב להם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה פה עמוקה ....

ורק לשבת בטן גב כל יום ...בגלל זה הם מתגאים בגימלים חופשות מחלה וכמובן בקבלת תפקידים גובניקים ...

זה לא בדיוק נכון.

שכן, אני רוצה לעשות דברים בחיים שלי.

לא נתנו לי אפשרויות בחירה רבות, אם אתם מבינים למה אני מתכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה פה עמוקה ....

ברגע שהצבא יפסיק להיות שבור, בכיף. בינתיים אין שום טעם להתגייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה אמיתי אז אני לא ממש מקנה בו.

אם יש לו את הבעיות שלא מאפשרות לעשות שירות רגיל, אז הוא יהיה איתם גם אחרי השירות ואין פטורים אחרי הצבא.

משירות קשה ומאתגר יותר אפשר ללמוד הרבה בחיים. ובדיעבד זה דווקא יכול להיות משתלם לכמה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב החרדים צודקים.רוב מוחלט מהבחורים החרדים עם קב"א נמוך כי הם לא לומדים שום דבר חוץ מגמרא...

בשביל עבודות מטבח לא צריך הכשרה. בשביל חלק גדול מהתפקידים הטכניים\מנהלתיים בצבא לא צריך הכשרה קודמת, מלבד זו שהצבא מספק בקורסים הפנימיים שלו.

...ופרופיל נמוך כי הם לא מזיזים את התחת.

הפרופיל הוא מדד לבריאות בלבד, לא לכושר. לעניין הכושר הצבא כבר ידאג.

אז אם הצבא יגייס את כל החרדים יהיו 30,000 משקי ממטרות.

או נהגים, או עובדי תחזוקה, או כל דבר אחר שאינו דורש תעודת בגרות או של סיירת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים.

עדיף שישחררו אותו וישימו טיימר חשמלי. גם הצבא יחסוך את הכסף שיוציאו עליו וגם המדינה תרוויח בנאדם עובד/לומד במקום יושב על התחת.

הבעיה שלי היא עם אנשים שמצפים ממנו שלא יתגייס מיוזמתו, לא עם נחיצות התפקיד. מנקודת מבטו של הבחור, אין לו במה להתבייש ובוודאי שאין לו שום סיבה שבעולם שלא להתגייס רק בגלל התפקיד.

דרך אגב, מש"קי ממטרות ששירתו איתי היו למעשה עובדי רס"ר, שבין השאר גם דאגו לתפעול הממטרות. מעולם לא ראיתי חייל שכל תפקידו הוא לדאוג לממטרות, וקשה לי להאמין שזה כל מה שהוא יעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרופיל הוא מדד לבריאות בלבד, לא לכושר. לעניין הכושר הצבא כבר ידאג.

מחזק. אני הגעתי במצב גופני ירוד מרוב החרדים שראיתי ותאמין לי שהכניסו אותי לכושר מהר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי רואה את הדיון הזה לפני ארבעה חודשים, הייתי אומר לך שאתה כלומניק ואפס ושאר העלבות בקטנה.

היום, אני אומר לך משפט אחד ומשפט אחד פשוט מאוד - כל עוד זה תפקיד שאתה פיזית יכול לבצע, אתה צריך לשמוח ולשמוח מאוד.

כמות הזין שחייל מקבל מהצבא שווה או גדולה למוטיבציה שלו לשירות + הנכונות שלו ללכת "עם המערכת".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמות הזין שחייל מקבל מהצבא שווה או גדולה למוטיבציה שלו לשירות ולנכונות שלו ללכת "עם המערכת".

זה הכל?... אני חשבתי שזה יותר בכיוון של שווה לכמות החרא בחירייה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי רואה את הדיון הזה לפני ארבעה חודשים, הייתי אומר לך שאתה כלומניק ואפס ושאר העלבות בקטנה.

היום, אני אומר לך משפט אחד ומשפט אחד פשוט מאוד - כל עוד זה תפקיד שאתה פיזית יכול לבצע, אתה צריך לשמוח ולשמוח מאוד.

כמות הזין שחייל מקבל מהצבא שווה או גדולה למוטיבציה שלו לשירות ולנכונות שלו ללכת "עם המערכת".

1+

וזה בטח לפני מילואים...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...