התקבלתי לתפקיד ממש טוב בצהל !! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקבלתי לתפקיד ממש טוב בצהל !!

Iv0ry

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כבר עדיף שלא תתגייס...

אחרי הצבא שתגיד שהיית משק ממטרות יעיפו אותך מכל המדרגות.

חשוב שהיה מוצלח באזרחות, זה לא אקדמיה! 3 שנים להיות רמבו ולצאת עם שריטה לכל החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים עם כל הכבוד, יש אנשים שמבחינת הצבא בהסתכלות על נתונים יבשים כמו פרופיל או קבוצת איכות, פשוט לא מתאימים לתפקידים "יוקרתיים" או קרביים. כשהקצין מיון מחליט שהבחור הולך להיות מש"ק ממטרות, אין יותר מדי מה לעשות עם ההחלטה הזאת. לפחות קיבל תפקיד עם שם בסטייל :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור עובד עליכם בחיים שלי לא שמעתי על תפקיד כזה בצבא.

חוץ מזה מי ירצה לפרסם את זה? מישהו נהנה שמעלבים אותו?! :P

סתם בדיחה גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים עם כל הכבוד, יש אנשים שמבחינת הצבא בהסתכלות על נתונים יבשים כמו פרופיל או קבוצת איכות, פשוט לא מתאימים לתפקידים "יוקרתיים" או קרביים.

נכון, אבל שכחת עוד קטגוריה של תפקידים: מועילים. כל עוד קיים המושג "תורנויות" בצבא (שלא לדבר על המושג "ימי מילואים"), אין שום סיבה בעולם שיהיו תפקידים כאלה. לא מתאים לשום דבר נורמאלי? מצידי תהיה במטבח קבוע ותשחרר אנשים אחרים לעשות את התפקיד שלהם.

לפותח הדיון: אין לך במה להתגאות, גם אם לא שיקרת במילה וחצי מילה לקציני המיון למינהם ועדיין זה מה שקיבלת (ואז זה באמת "מה שיש"). ואם שיקרת כדי לקבל "חיים קלים" - אתה הסוג הבזוי ביותר שיכול להיות מקרב חיילי צה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מן תגובות אלה "למה אתה מתגייס"? לפי החוק הוא חייב להתגייס, ללא שום קשר לחשיבות התפקיד. אז מה, הוא יתחיל עכשיו להתרוצץ אצל קב"נים וימציא סיפורים מהתחת רק בגלל שבטחון המדינה לא נופל על כתפיו?

הצבא החליט שהבחור כנראה לא מתאים להיות קרבי או בתפקיד בעל חשיבות גדולה יותר, אז לפחות הוא קיבל תפקיד עם המון זמן פנוי בו הוא יוכל לשפר בגרויות ולעשות קצת כסף, דבר אשר יכין אותו לחיים שאחרי הצבא בצורה הרבה יותר טובה מכל תפקיד קרבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודעים מה באמת מצחיק בקטע הזה ? הקיצור של מש"ק . . .

כאילו מה הוא יגיד לאחר הצבא ? הייתי מפקד ממטרות, אח"כ עשיתי קורס מכ"ים (מפעילי כיתת ממטרות) וכך הלאה.

נראה שככל שהוא יתקדם, הוא יהיה אחראי על כמות ממטרות גדולה יותר.

אני כבר קולט את השיחות בימ"מ (יחידת מפעילי ממטרות):

" אחי, מה שמעתי שאתה כבר אחראי על 40 ממטרות ??? "

" כן "

" אוף, אני רק על 30 :-\ "

" צעיר !!! :lol: "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקרעתי מצחוק:lol:

דרך אגב החרדים צודקים.רוב מוחלט מהבחורים החרדים עם קב"א נמוך כי הם לא לומדים שום דבר חוץ מגמרא, ופרופיל נמוך כי הם לא מזיזים את התחת. אז אם הצבא יגייס את כל החרדים יהיו 30,000 משקי ממטרות. ואם להגיד את האמת לשרוף 3 שנים בלכוון ממטרות או 3 שנים בללמוד גמרא אני אישית אעדיף ממטרות אבל בהחלט מבין מי שמעדיף גמרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...