האם אתם הולכים לרכוש את Iphone 3GS! סקר מהיר - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם הולכים לרכוש את Iphone 3GS! סקר מהיר

יניב קופר

האם אתם הולכים לרכוש את אייפון  

2205 הצבעות

1. 1. האם אתם הולכים לרכוש את אייפון

Recommended Posts

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה 199 + $70*24 שזו חבילה של $70 למשך שנתיים, לא סתם $199.

תכתוב את זה עוד פעם.

לא מבין מה הקטע. נכון צריך לקנות חבילה. אז מה רצית? רק את המכשיר עצמו בלי שירותי טלפוניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדים מסויימים של אורנג'" רומזים שזה עלול לעלות בין 150-200 שקל בחודש לחבילה + 200 דולר על המכשיר.

עסק לא רע בכלל ללקוח ולאורנג'- שלא מחפשת להרוויח על האייפון כמובן.. אלא 100 אלף חוזים חדשים בתוך חודש.

אותי מעניין פחות מה יהיה המחיר של האייפון, אלא איך המחירים של הסמארטפונים של יגיבו בהתאם- או מה תעשה כדי לגרום לי לחתום אצלם ולא אצל העסקה של האייפון באורנג'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמועות אומרות שסלקום יתחילו להביא את האייפון בייבוא פרללי. אם זה אפשרי בכלל אני לא יודע. נחייה ונראה. בגדול אין להם אפשרות אחרת. ללא האייפון הם ימותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמועות אומרות שסלקום יתחילו להביא את האייפון בייבוא פרללי. אם זה אפשרי בכלל אני לא יודע. נחייה ונראה. בגדול אין להם אפשרות אחרת. ללא האייפון הם ימותו.

מבין גדול בכלכלה אתה לא

האיפון הולך להגביל חזק גם את אורנג וגם את פלאפון

החוזה ששתי החברות האלו חטמו אם הולך להגביל אותם בגדול לפי השארות הם צריכים למכור בערך 2 שליש מהמכשירים שהם מוכרים שיהיו איפון -

וזה בעיה גדולי כי קודם כל קימים מתחרים טובים לאיפון ושנית זה סלולרי יחסית יקר והרבה מחפשים זול יותר

אם סלקום תצליח לנצל את זה היא יכולה להרוויח בגדול פשוט כי היא תוכל לתת מבחר חבילות ומכשירים שאורנג ופאלפון לא יוכלו בגלל החוזה הדפוק שהם חתמו אם

תבין כל אחת מהן צריכה למכור איזה 100 אלף איפון מסובסד

זה ישראל שזה שוק קטן לא יודע אם בכלל יש מספיק קונים בארץ לקנות 200 אלף איפון

במיוכד שיש מתחרים חזקים

אני לדוגמה מעדיף את הN97 אבל מחכה שהמחיר שלו ירד ואני בטוח שיש מספיק שמעדיפים מכשירים מתחרים

סלקום יכולה להציע מגוון מכשירים במגוון מחירים ובמקום למכור איפון למי שרוצה היא יכולה לאפשר לקנות רק כרטיס סים

בלי התחיבות של ובלי סבסוד מטומטם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הספקולציות לא שוות כלום, צריך לחכות ולראות מה יהיה מחיר החבילה שה3GS יחייב אותנו לקחת

מבחינת פלאפון ואורנג' הם חתמו על חוזה דרקוני מטורף בגלל שהם בעצם התחייבו להציף את השוק באיפונים אחרת הם נדפקים זה גם מה שיחייב אותם להציע חבילות "טובות" כי אחרת אין להם סיכוי לעמוד בהסכמים עם .

אני עדיין עם ה6120C שלי, אבל אם החבילה תהיה טובה אני אעבור ל3GS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבין גדול בכלכלה אתה לא

האיפון הולך להגביל חזק גם את אורנג וגם את פלאפון

החוזה ששתי החברות האלו חטמו אם הולך להגביל אותם בגדול לפי השארות הם צריכים למכור בערך 2 שליש מהמכשירים שהם מוכרים שיהיו איפון -

וזה בעיה גדולי כי קודם כל קימים מתחרים טובים לאיפון ושנית זה סלולרי יחסית יקר והרבה מחפשים זול יותר

אם סלקום תצליח לנצל את זה היא יכולה להרוויח בגדול פשוט כי היא תוכל לתת מבחר חבילות ומכשירים שאורנג ופאלפון לא יוכלו בגלל החוזה הדפוק שהם חתמו אם

תבין כל אחת מהן צריכה למכור איזה 100 אלף איפון מסובסד

זה ישראל שזה שוק קטן לא יודע אם בכלל יש מספיק קונים בארץ לקנות 200 אלף איפון

במיוכד שיש מתחרים חזקים

אני לדוגמה מעדיף את הN97 אבל מחכה שהמחיר שלו ירד ואני בטוח שיש מספיק שמעדיפים מכשירים מתחרים

סלקום יכולה להציע מגוון מכשירים במגוון מחירים ובמקום למכור איפון למי שרוצה היא יכולה לאפשר לקנות רק כרטיס סים

בלי התחיבות של ובלי סבסוד מטומטם

מאיפה הבאת את זה? בישראל נמכרים בשנה כ2 מיליון סלולארים, גם אם נאמר שפלאפון ואורנג' מוכרות כל אחת חצי מיליון מכשירים בשנה(ואני די משוכנע שמדובר ביותר) מדובר ב20%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...