[שאלה] איזה כ.מסך יתאים למסך שלי? למשחקים | ללא תקציב כרגע - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[שאלה] איזה כ.מסך יתאים למסך שלי? למשחקים | ללא תקציב כרגע

DimRah

Recommended Posts

אבל הרבה אנשים אומרים שקניית HD4870 1GB יהיה יותר משתלם לקנות מבחינת עלות / טמפ' / צריכת חשמל מאשר קנייתו של 260GTX (לא משנה איזה)...

מה דעתך על הכרטיס הנ"ל (HD4870 1GB)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל הרבה אנשים אומרים שקניית HD4870 1GB יהיה יותר משתלם לקנות מבחינת עלות / טמפ' / צריכת חשמל מאשר קנייתו של 260GTX (לא משנה איזה)...

מה דעתך על הכרטיס הנ"ל (HD4870 1GB)?

לא מסכים כלל וכלל. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אדבר כרגע ספציפית על GTX260 GS של GAINWARD כי יש לי אותו במחשב, ועל HD4870 1GB DUAL SONIC EDITION של כי על כרטיס הסטוק אין מה לדבר בכלל.

GTX260 קריר יותר מHD4870 גם בגרסאת הSONIC עם הקרור המשופר, לחבר שלי יש HD4870 1GB ומארז הרבה יותר איכותי משלי (אני במארז גנ'רי) ואצלו המארז נמצא במקום הרבה יותר מרווח מהנישה הסגורה בשולחן המחשב בה נמצא המארז שלי, ועם כל זה הטמפ' שלי במנוחה הן 33-40 מעלות כאשר אצלו הטמפ' במנוחה אף פעם לא יורדות מ42-44 וזה במקרה הטוב כאשר מופעל אצלו מזגן על 16 מע' קור בחדר. כמובן HD4870 לא נועד להיות קר במיוחד אבל כרטיס חם יותר יחמם יותר גם את שאר רכיבי המחשב ויש לקחת זאת בחשבון.

יכולת הOC של GTX26 של GAINWARD (שגם ככה כבר בא עם OC מהמפעל) עוברת בהרבה את יכולת הOC של 4870, במיוחד עם הקרור הבומבסטי שGAINWARD שמו על הכרטיס, כמובן גם 4870 DUAL SONIC בא עם קרור משופר וOC מהחנות, אבל יכולות הOC שלו נופלות באופן ניכר.

המחירים? 949ש"ח לGTX260 GS וכ-930-940ש"ח לSONIC 4870 1GB בחנויות הזולות ביותר.

ולבסוף, במקרה ותרצה להשתמש בתוכנות כמו C4D ואפילו פוטושופ פשוט, תמיד נחמד לדעת שהכרטיס שלך, בניגוד לATI תומך בCUDA ומאיץ תוכנות תלת-מימד בצורה טובה יותר ובעל תמיכה הרבה יותר איכותית בOPENGL, מקבל הנחשבים לנוחים יותר ויוצרים פחות בעיות מאלו של ATI וכמובן גם תומך בPHYSX שהולך ומתפשט על המשחקים החדשים.

מקווה שזה הסביר פה ושם כמה דברים, דיברתי מנסיון עם כרטיס שיש אצלי מול כרטיס שיש אצל חבר, אבל תמיד יוכלו לבוא אנשים ולהציג עובדות שנוגדות את דבריי, כך שאתה צריך גם ראש משל עצמך על הכתפיים כדי לבצע את ההחלטה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי על הדגם הזה (חדש שיצא), אם ככה אז אם אתה מוכן לוותר על מה שדיברתי עליו קודם כדי לחסוך 100 ש"ח, לך על ה4870.

לגבי הכתבות באינטרנט, יש המון באנצ'ים ובכל אחד מהם כרטיס אחר מבין השניים לוקח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמורידים את ביצועי המשחק.

לא לזלזל חלילה אך למען האמת אני די בספק אם תשים לב ללבנה אם היא עפה בזווית של 120* או 135*

כול עיניין הפיזיקה הוא לדמות מצב של תזוזת עצמים בהדמיה למציאות ולהוריד את המעמסה מהמעבד שמבצע את הפעולה הפיזיקלית הנ"ל.

עם המעבדים של היום אני לא רואה מגבלה כולשהי על המעבדים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמורידים את ביצועי המשחק.

לא לזלזל חלילה אך למען האמת אני די בספק אם תשים לב ללבנה אם היא עפה בזווית של 120* או 135*

כול עיניין הפיזיקה הוא לדמות מצב של תזוזת עצמים בהדמיה למציאות ולהוריד את המעמסה מהמעבד שמבצע את הפעולה הפיזיקלית הנ"ל.

עם המעבדים של היום אני לא רואה מגבלה כולשהי על המעבדים :)

נסה לשחק CRYSOATIS על ATI :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...