אני יותר מדי רזה ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני יותר מדי רזה !

whitiger19

Recommended Posts

אחרי חודש שהייתי בו יותר מדי "במחשבות", ודי בדיכי, לא אכלתי יותר מדי, היום אני סתם, בודק את מצב הגוף, אני רואה את כל הצלעות!

יאו אני משתגע אני נראה כמו איזה אנורקס עכשיו, אחרי כל השנתיים האלו שהייתי במכון, לא מאמין פשוט.

קיצ'ר אני חייב להשמין, לא אכפת לי משריר או שומן, פשוט חייב להשמין!!

סתם רציתי להוציא את זה :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 158
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הגובה שלך ? והמשקל שלך ,יכול להיות אתה סתם חושב כך .

בכל מיקרה עם אתה שוקל ממש מעט ,אז אני ממליץ מניסייון של הרבה חברים שחיפים ,שללכת למכון + אבקת חלבון ,ותוך חצי שנה את מעלה 10 קילו שריר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גובה - 1.8

שוקל - (פאק ירדתי המון) - 61 הייתי 67 לפני חודשיים.[br]פורסם בתאריך: 21.06.2009 בשעה 10:08:00

אתה רואה את הצלעות? נו וו? אפילו לגושי הסטרואידים רואים את הצלעות בצידי הגוף..

אחי, אתה לא מבין, אני ממש רואה אותן בולטות, זה מפחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט שחיף מה זה הדבר הזה, תת משקל... אני בגובה שלך(1.80) ושוקל 90 קילו.. תעלה במשקל, אבל אל תעלה בשומן.

תרשם לחדר ותעלה במסת שריר, עדיף מאשר שתעלה בשומן. (למרות שאתה תעלה בשומן גם ככה, אבל עדיף שזה יהיה לצד מאסת שריר :))

תתחיל לאכול כמו שצריך. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר את בתת משקל (אבל לא משהוא נורא), בגובה שלך צריך לשקול באזור ה 70 קילו לפחות בשביל לא להיראות רזה כל כך .

בכלל שהייתי בגובה שלך והיתאמנתי קבוע שקלתי 69 והייתי מנופח כמו שור ,אבל כניראה שפשוט האחוז שומן שלי היה נמוך יחסית לשריר ,ובגלל זה שקלתי מעט והיה לי הרבה שריר .

בגדול זה משקל לא תקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

גובה מטר שמונים ו69 קילו כמה כבר שור אפשר להיות?

זה עדיין רזה בשביל ליותר שור -מזכיר אותי מטר 74 ושקלתי שהייתי במכון [4 שנים] 60 / 62 קילו, כמה שור אפשר להיות? אם לא עולים במשקל אתה נעצר... כמובן שאפשר להגיע לגוף יפיפה אבל לא שור. אם אתה הולך עם חולצות סגורות למשל לא רואים בכלל שאתה מתעסק בזה[ כי אתה רזה].

אולי עלית במשקל ואז הרבצת אימונים -ואחרי זה ירדת לאיזור ה70 עם שמירה על השריר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גובה מטר שמונים ו69 קילו כמה כבר שור אפשר להיות?

זה עדיין רזה בשביל ליותר שור -מזכיר אותי מטר 74 ושקלתי שהייתי במכון [4 שנים] 60 / 62 קילו, כמה שור אפשר להיות? אם לא עולים במשקל אתה נעצר... כמובן שאפשר להגיע לגוף יפיפה אבל לא שור. אם אתה הולך עם חולצות סגורות למשל לא רואים בכלל שאתה מתעסק בזה[ כי אתה רזה].

לא אמרתי שהייתי שור, ואפילו לא סוס :smile1:

אבל בוא נגיד שלא הייתי כמו עכשיו.

עכשיו זה כבר מוגזם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן עם 5.5 % שומן אפשר, כמובן שאחרי זה גדלתי בעוד 3 סנטימטר ,הפסקתי להיתאמן ועליתי 9 קילו , ועדיין זה רק עשה טוב למראה , כי לפניי באמת ניראתי קצת כמו אחד שלוקח סטרואידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תראה איך אפשר לעלות ולעלות בשריר בלי מסה? אני שהייתי במכון היה לי קשה לעלות במשקל לכן לא הייתי שור[ גם ככה לא רציתי בזה] אבל אתה יודע לעלות באיזה 5 קילו, קשה היה.

עכשיו עליתי -אחרי שאתה מפסיק עם הספורט חח.

ותאמת כולם אומרים שזה יותר יפה [גברי] להיות 66 קילו מאשר 60 קילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן עם 5.5 % שומן אפשר, כמובן שאחרי זה גדלתי בעוד 3 סנטימטר ,הפסקתי להיתאמן ועליתי 9 קילו , ועדיין זה רק עשה טוב למראה , כי לפניי באמת ניראתי קצת כמו אחד שלוקח סטרואידים.

אתה בחיים לא היית 5.5 אחוז שומן, צא מהסרט.

זה לא קשה לעלות במשקל אם אוכלים טוב ומתאמנים טוב, במיוחד מתאמנים מתחילים... שאצלהם הם מקבלים את כל הפוש בההתחלה. (כמובן גם שצריך גנטיקה נורמלית)

אני הייתי מתאמן מגיל 15-16, הגעתי לשיא שלי 85 קילו, יחסית חטוב ועם מאסת שריר לא רעה בכלל, התגייסתי לקרבי ובמשך רוב השירות שלי ירדתי הרבה במשקל(מה לעשות.. חרא תנאים וחרא אוכל בצבא), הגעתי לאיזה 74-75 קילו... שהיה לי יותר זמן חידשתי את המנוי לחדר והתחלתי לאכול כמו בהמה, והנה הגעתי חזרה ל90 קילו :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תראה איך אפשר לעלות ולעלות בשריר בלי מסה? אני שהייתי במכון היה לי קשה לעלות במשקל לכן לא הייתי שור[ גם ככה לא רציתי בזה] אבל אתה יודע לעלות באיזה 5 קילו, קשה היה.

עכשיו עליתי -אחרי שאתה מפסיק עם הספורט חח.

ותאמת כולם אומרים שזה יותר יפה [גברי] להיות 66 קילו מאשר 60 קילו.

כן ואז כשבאה חברה שלך ונוגעת לך בביצפס הוא מתפקד כמו כרית...

אני הפסקתי להתאמן אחרי הטראומה שקיבלתי, משהו כמו חצי שנה... הייתי שוקל 72 קילו והייתי 1.72, עכשיו אני 1.78 ואני שוקל 69. הגעתי למצב של "מיני בודיבילדר"... סעמק אנשים מתים מצחוק כשהם רואים שחיף מרים 40 קילו לביצפס עם היקף של 34 :bash: אבל לפחות אני רואה שצצו לי משום מקום קוביות :lol:

רוני, הפסקה באימונים משפיע אחרת על כל אדם, יש אנשים שבהפסקה השרירים מתחילים לגדול, יש כאלה שהפסקה של שבוע גורמת לירידה בגודל (כמוני...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מגזים תלוי כמה אתה עולה- אתה לא מגיע למשקל עודף.

אני לא מתאמן כבר 3 שנים, ובשנה הראשונה לא עליתי ,רק אחרי שנה וחצי עליתי ב6 קילו ומאז נשאר ככה.

[כמובן שרוצה בזה]

מה זה מרים 40 קילו? איפה? [את החברה אתה מרים לבית -הספר? :D]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...