Iphone 3GS 32GB סיםפרי ב4000 ש"ח, שווה או לא? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Iphone 3GS 32GB סיםפרי ב4000 ש"ח, שווה או לא?

BedB0y

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תתפלא, N97 זול יותר מ3G 8GB/3GS 16GB SIM FREE.

הת'רד התחיל כמדבר על המחירים בארץ ולכן המשכתי כך, ה-N97 כרגע עולה יותר, הכי זול ב-4999.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם אתה לא יכול לצפות שחברת הסלולר תסבסד מכשיר כזה למי שמדבר ב100 ש"ח לחודש

בוודאי שלא, רק ציינתי שמשתלם לקנות מהספקיות רק במידה ואתה גם ככה בעל חשבון חודשי גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החזר מקבלים על 18 חודשים.. אם לקחת את 4000 ש"ח ולחלק ל18 יוצא 222 ש"ח לחודש. וואלה אם לדבר ב200 ולקבל החזר של של 50% אפילו יותר שווה יוצא כי גם ככה בממוצע מדברים לא פחות מ100 ש"ח ללקוח בודד. עכשיו עם לקחת את העובדה שתדבר ב 200 ולא תשלם על המכשיר או שאם תשלם אז לא יותר מ 122 ש"ח בחודש זה יוצא כבר משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מחיר כזה אני לא יודע אם לצחוק או לבכות...

http://www.gomobile.co.il/Product.aspx?productid=1860

6700 שקל... פשוט מחיר פסיכי למכשיר כזה, ולמכשיר בכלל. באותה מידה היה יכול לעלות 10000, 12000 או כל מספר מגוחך אחר. עם מחיר התחלתי כזה יהיה ניתן בקלות ב-IDIGITAL לדרוש לפחות 4500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מחיר כזה אני לא יודע אם לצחוק או לבכות...

http://www.gomobile.co.il/Product.aspx?productid=1860

6700 שקל... פשוט מחיר פסיכי למכשיר כזה, ולמכשיר בכלל. באותה מידה היה יכול לעלות 10000, 12000 או כל מספר מגוחך אחר. עם מחיר התחלתי כזה יהיה ניתן בקלות ב-IDIGITAL לדרוש לפחות 4500.

דווקא, מחיר לא רע יחסית לחנויות בארה"ב, גם שמה מי שיש לו מלאי מוכר ב$1200 בערך, צריך לחכות בערך חודש שהמחירים ירדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס אני יגיד צריך להחזיק אתה נוקיה 5110 אבל בגרסא הקטנה שלה שתהיה כמו כרטיס אשראי. מצידי שחור לבן אבל שתעבוד טוב כמו פעם.

היום לא עוברת יממה והמכשיר נתקע מתנתק עושה ריסטרטים יש וירוסים מה לא...עוד מעט יהיו חלונות כחולים עוד....

מי צריך את זה נחמד שיש את זה אבל כשזה עובד כמו שצריך... פה יש לך פלא שהבטריה שלו מספיקה בקושי לשעה שיחה כי יש פה ג'אווה ופה עובד ושם שן כחולה ופה צ'קלקה ואזיקים מהצד מה עשינו מטלפון כבר... זה נהיה פראנקינשטיין...

למרות שאני בעד אבל כזו שעובדת בצורה טובה...

מי שיגיד שיש לי מכשירים מעפנים אז ברשותי N95 8G 5800XPRESSMUSIC

ואני משתמש ב3100 עם בטריה חדשה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אתה לא תצפה שהמכשיר ימכר ביותר מ$1000 בחו"ל ובארץ יביאו אותו ב3,500 כדי שזה יהיה הגיוני ::)

אני מדבר באופן כללי הרבה יותר ומסתכל על המחיר הלא הגיוני, כשהוא גם לא הגיוני בחו"ל. גם בחו"ל הוא לא שווה 1000$ כמו שכאן הוא ל אשווה 6700 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר רק יצא במספר קטן של מדינות וברובן אתה צריך להתחייב לחבילה חודשית, אז בטח שבימים הראשונים מיציאת המכשיר, המכשיר יתומכר במחיר מוזגם, בטח ובטח שבמדינה שאין בה יבוא ותמכור רשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...