פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל. - עמוד 22 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל.

alianyn

Recommended Posts

ועוד דבר נוסף, זכור לי שהיה לך מקרה בו הורדת מחתיכת פרספקס שרוטה את השריטה כך שלא היה ניתן להבחין בה, איך עשית זאת?

מצטרף לשאלה- כיצד ניתן להסיר שריטות מפרספקס?

רציתי רק להוסיף שמה שמיחד את היצירה שלך היא המקצועיות בה אתה את הדברים.... ממש יצירת אומנות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 370
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב טום לא נראה לי שהיה אפשר לעשות את זה טוב יותר וכל הסופרלטיבים ניגמרו לי

אז אתה פשוט ת ו ת ח בקשר לדרמל אתה חושב שמהירות גבוהה יותר לא תזיק לו בעתיד ???

ומתי אתה הולך לקחת הא הת'רד העצבני הזה להודיר את מה שלא צריך ולהפוך אותו למדריך ???

אז שיהיה לך בהצלחה

נ.ב אם יש לך רעיון למוד חדש אז אני מוכן להקריב מארז חדש/ישן שיש לי

כולל

ביי מאיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקורים צריכים להיות ממש יפים, במיוחד בשילוב עם "המראה הביולוגי".....

איזה צבע אתה הולך לעשות אותם?

כחול כסוף, אדום כסוף או פשוט כסף. אני מנסה וורסיות של כל השלושה לראות מי הכי מתאים להכל...

ועוד שאלה-מה עוד נשאר לך לעשות?

כמה דוגמאות למה שעוד נותר :

SpiderSense - עוד לא חצי גמור - נשארה בו עוד המון עבודה, אבל חוץ מזה עוד נותרה עבודה על הדלת הימנית, סידור כבלים כולל קצת למחברים, ולפנים המחשב כולל נסיון מסויים לייצור קורים.

עבודה על הכוננים, כולל צביעה, חיבור מחדש של חלקים מסויימים ושינוי תצורה קטן לפאנל של ה-CD.

העברת הכפתורים (וסביר להניח שיוחלפו בחיישני מגע).

סיום הריאובוקס והעכבר ועוד ... אכן הפרוייקט קרוב יותר לסיום מאשר להתחלה אבל עוד נותרה לא מעט עבודה.

לאחר שיוף הדלתות (Batman Project) וצביעה בשתי שכבות של ספריי שחור, השריטות שעל הדלת (כתוצאה מהשיוף) עדיין נראות לעין. איך אני יכול למלא/להעלים את השריטות האלו?

- בכמה דרכים :

1. ערבוב אפוקסי עם אבקת מתכת (מחיתוכים), כפי שעשיתי בעדכון על ה-CD (תצטרך לדפדף "קצת" אחורה - ניסיתי לתת לך לינק ישיר אבל הדפדפן השתגע). ולאחר מכן שיופה עד לקבלת משטח חלק ואחיד.

2. ספריי filler שניתן לקנות באוטודיפוט ובשאר חנויות . או לחילופין כמה שכבות פריימר במיקום הספציפי (שיטה קצת בעייתית - שכבות הפריימר - שאני אישת לא אוהב...)

3. בונדו - חומר מילוי לתיקונים ברכבים, סוג של פיברגלס, אותו חומר שהשתמשתי לאטום את החורים בפאנל הקדמי של ספיידי (החומר בצבע בצבע אדום/וורוד) - שוב תאלץ לדפדף קצת אחרוה - כי אין לי כרגע אפשרות לקשר :(

ועוד דבר נוסף, זכור לי שהיה לך מקרה בו הורדת מחתיכת פרספקס שרוטה את השריטה כך שלא היה ניתן להבחין בה, איך עשית זאת?

שוב, קצת דפדוף אחרוה, באופן עקרוני - נייר לטש גס (כ-600 grit) ע"מ לקבל גובה אחיד לאזור הפגוע. אח"כ נייר לטש כמה שיותר עדין (לפחות 1200 grit) ע"מ לקבל שקיפות יחסית. ואח"כ בעזרת הדרמל או מכשיר אחר, ליטוש בעזרת חומר הברקה לזכוכית שעושה עבודה מ ד ה י מ ה!

תום.....,

למה יש לך סקלפל בבית?

תראה, מזכירות גונבות מהדקים וכאלה מהעבודה.

אנשים כמו תום גונבים ציוד רפואי.....

:o - אני חתום עליו כמו על עוד הרבה כלים שמשמשים ללימודים. הוא היה יותר נוח לשימוש בגודל הכ"כ קטן הזה של נייר אלומיניום (1ס"מ על 1.5 מ"מ) כי הלהב שלו עגול.

נ.ב אם יש לך רעיון למוד חדש אז אני מוכן להקריב מארז חדש/ישן שיש לי

כולל

ביי מאיר

2 הפרוייקטים הבאים כבר די מתוכננים ורק מחכים לסיומו של זה - הראשון מארז חדש שיבנה עפ"י תכנון ועיצוב שלי (ולא על בסיס מארז קיים). והשני מכשיר שאני מקווה שיעניין את כולכם...

אבל ספקים תמיד חסר לי ואם המארז מאלומיניום בהחלט אשמח לעשות עימו משהו - יש לי שני תכנונים שמעולם לא יצאו אל הפועל. עם ברזל אבל, בכל מקרה גמרתי - הייתי צריך להזיז את ספיידי שבוע שעבר והוא שוקל טון - טון וחצי אחרי כל השינויים...

שוב תודה לכולם על המחמאות, על הרצון הטוב ועל התמיכה. באמת, אני ממש שמח שאהבתם את העדכון האחרון, זה גרם לי להקדים את העדכון הבא, שהיה אמור להיות רק עוד כחודש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקלפל זה סכין רצחנית!

לפי מה שהבנתי שטח הפנים (או משהו כזה) של הלב הוא כמעט אפסי, וכל נגיעה קלה בדבר הזה יש לך חתך ישר!

מתאים לחובבי הכאב.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזמל מיוצר בדיוק כמו סכין גילוח (ואפילו מאותו חומר אם אני לא טועה), רק בתהליך שהופך אותו ליותר קשיח. (בעוד 3 שנים אני אהייה אמור לדעת בדיוק איך וממה מייצרים סכיני גילוח, סכני ניתוח ומעבדים... נגמר הסמסטר :P... המבין יבין)

מה שלא הבנתי זה, למה הלהב המעוגלת היתה נוחה יותר לחיתוך האלומיניום? סכין יפנית לא התאימה לזה?

ועוד משהו: למה לא יכלת להישתמש בחתיכה מחוט חשמל רגיל מנחושת (כאלה שמורכבים מהרבה חוטים דקים... הייתה יכול אפילו לדלל את העובי של חוט), הרי לנחושת יש התנגדות יותר נמוכה מלאלומיניום...

בכול מקרה: אחלה עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא יכלת להישתמש בחתיכה מחוט חשמל רגיל מנחושת (כאלה שמורכבים מהרבה חוטים דקים... הייתה יכול אפילו לדלל את העובי של חוט), הרי לנחושת יש התנגדות יותר נמוכה מלאלומיניום...

לפי מה שהבנתי הוא ניסה להגיע לאותה התנגדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהו: למה לא יכלת להישתמש בחתיכה מחוט חשמל רגיל מנחושת (כאלה שמורכבים מהרבה חוטים דקים... הייתה יכול אפילו לדלל את העובי של חוט)

כי זה חייב להיות פס - שבורר המהירות יוכל להחליק עליו (הבט שוב בתמונות) - אם היה אפשרי להשתמש בחוט מסוג כלשהו הייתי עושה זאת - חוט אבל הוא עגול וכאן צריך פס רחב ושטוח. ההתנגדות בכ"כ מעט חומר היא בכל מקרה די זניחה כך שלא היה משנה לי נחושת או אלומיניום בחרתי באלומיניום כי זה החומר היחיד שיכולתי להשיג כ"כ דק ושניתן ליצור ממנו פס בזאת קלות.

מה שלא הבנתי זה, למה הלהב המעוגלת היתה נוחה יותר לחיתוך האלומיניום? סכין יפנית לא התאימה לזה?

לא להב מעוגל בנוי כך שבכל שטח המגע שלו עם השטח הנחתך נוגע אותו פרופיל. לעומת זאת לסכין יפני יש שפיץ שכאשר אתה חותך לא ניתן למנוע ממנו לבוא במגע עם החומר. הוא גורם לקרעים בנייר האלומיניום במקום לחתוך אותו. הסקלפל גם הרבה יותר חד ממנו מה שבנוסף מקל על קבלת חיתוך מדוייק מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

אני חייב להגיד... רק היום ראיתי את הת'רד הזה והתמוגגתי מאושר - ההשקעה פשוט מדהימה והתוצאות עוד יותר !!!

(אם כי קראתי ברציפות רק עד עמוד 15... אחרי זה זיפזפתי...)

אני בעצמי MODDER לא קטן (אם כי בזמן האחרון לא נשאר לי הרבה זמן להתעסק עם זה), וגם בניתי בעצמי FAN BUS ו- LCD

(עוד איזה פרויקט קטן שאני עובד עליו) - אבל כל-כך הרבה השקעה - לא ראיתי מזמן !!!!

ממש כל הכבוד לך!

הבאת לי המון רעיונות מעניינים (שאני בטוח שמתישהו אני אנסה ליישם) ...

עוקב אחריך ;-)

שי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...