פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל. - עמוד 21 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל.

alianyn

Recommended Posts

• תגובות 370
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בונה אתה אולי הבנאדם הכי מוכשר שראיתי בחיים. עבודה הכי נקיה שראיתי בחיים בטח (חוץ מהמופרעים בביט טק...) וכל זה למארז גנרי (גם אם הוצאות מינימליות לא?)

אז ח'ח ענק! והעניים בפעילות IDE נראה ממש כמו אש בעניים. בקיצור שווה ביותר ותמשיך ככה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תום, הסופרלטיבים באוצר המילים שלי נגמרו כבר לאחר מספר עדכונים בפרוייקט שלך, ולכן אין הרבה מה להוסיף חוץ מלהמשיך לשבח אותך על ההשקעה הרבה שלך גם בפרוייקט וגם בתגובות המפורטות ובעזרה שאתה נותן לחברי הפורום. המשך כך  :) thumbs up

ושאלה: איך מעגל התאורה של הגריל הקדמי מקבל מתח גם כאשר המחשב כבוי? יש חיבור מהספק אשר נותן מתח גם כאשר המחשב אינו פועל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, המון תודה על כל התגובות החיוביות, אני ממש שמח שאהבתם. ועוד יותר שאתם נהנים.

רק לא הבנתי מה הקשר לאוברקלוק לדרמל?

פשוט מאוד - הוא רץ עכשיו יותר מהר (מגיע למהירות סיבוב גדולה יותר) ממה שהוא הגיע במקור, בגלל ההתנגדות הנמוכה יותר של נייר האלומיניום שהכנסתי - התנגדות נמוכה=מהירות סיבוב גבוהה... אני מאמין אבל שזה יתאזן עם שחיקת מברשות הפחם... כך שזה O.C זמני.

<BiG Kahuna> בספקי הATX יש קו מתח שנקרא 5Vsb שזה קיצור של 5Volt Stand By - נותן 5V גם כשהמחשב עצמו כבוי - כל עוד הספק מחובר לחשמל (ובחלק מהספקים גם ללוח אם). ניתן "לקחת" את ה-5V האלה מהספק ישירות (ע"י הלחמה) או מהלוח אם - בכאלו שיש להם מחבר מתאים (בד"כ יציאה של כמה ג'מפרים).

ושוב - תודה רבה חבר'ה על העידוד והתגובות!  :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מילים... :D

ולכן נעבור לשטויות: :P

תום-אולי תוסיף גם מדריך לתיקון חירום של מכשירי חשמל? ;D

ד"א-הקורים צריכים להיות ממש יפים, במיוחד בשילוב עם "המראה הביולוגי".....

איזה צבע אתה הולך לעשות אותם?

ועוד שאלה-מה עוד נשאר לך לעשות? חלון, תאורה וכו' לצד - כבר עשית; פאנל קדמי אוטוטו גמור; חלון ב-CD יש; ספיידי סנס כבר די גמור (או שיש עוד פיצ'רים?)........

נ.ב: סקלפל-אזמל; ארטיריאלי-עורקי (לא?)..... בסוף גם נדע בנוסף למודינג.... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תום, יש לי שאלה אליך (ניסיתי לשלוח בפרטי... אבל... session timeout):

לאחר שיוף הדלתות (Batman Project) וצביעה בשתי שכבות של ספריי שחור, השריטות שעל הדלת (כתוצאה מהשיוף) עדיין נראות לעין. איך אני יכול למלא/להעלים את השריטות האלו?

ועוד דבר נוסף, זכור לי שהיה לך מקרה בו הורדת מחתיכת פרספקס שרוטה את השריטה כך שלא היה ניתן להבחין בה, איך עשית זאת?

תודה, תומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...