היועץ הנחה: להקל על משתמשים בסמים קלים - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היועץ הנחה: להקל על משתמשים בסמים קלים

MishaK

Recommended Posts

פראנויה זה פחד...

אתה לא יכול לומר יש פחד...

פחד/פארנויה ממה? באיזה הקשר?

לכל דבר, אתה מפסיק לבטוח באנשים שרק הכרת, אתה מסתכל לכל צד מקווה לא לראות משטרה או אנשים שלא אוהבים אותך ואתה אותם, ובכלל, הרבה דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקי הבנתי

ומה הכוונה כל עוד אתה משתמש, כלומר אם אתה מפסיק אחרי שבוע שבועיים חודש זה עובר?

זה עובר אחרי כמה זמן, כמה אני לא יכול להגיד לך, זה משתנה מאיש לאיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הצרות שיש פה,אתם עוד רוצים סמים?

תחשבו על זה,אחוז בהחלט לא מבוטל של אנשים מעשנים/שותים אלכוהול...והורסים לעצמם ולאחרים את החיים.

חסרים מקרים על נהגים שיכורים שעשו תאונות והרסו חיים של אנשים אחרים? חסרים מקרים של ילדים שגונבים מההורים סיגריות ו/או כסף לסיגריות? כי הם מכורים וכי אין השגחה. עכשיו גם סמים אתם רוצים? עדיף שפשוט תזרקו פה איזו פצצת אטום-זה יהיה יותר מהיר.

אני בתור אדם שלא מעשן/שותה מדי פעם. טוען שאסור לייבא את הדברים האלו בכלל לארץ,אסור שרעלים יוצאו למכירה בכל פינה ברחוב.

אלכוהול הוא רעל,הוא מעמעם את החושים ולכן יש סחרחורות/הרגשת ריחוף/כושר ריכוז ירוד ומה לא. ולכן הגוף דוחה אותו-הקאה.

ניקוטין הוא גם ככה,יש סיפורים על השכטה הראשונה שמשתעלים בה את החיים כי הראות דוחות את הניקוטין.

אז יופי שמישה והחברים שלו לא פאראנואידים והוא מכיר נהגים שנוהגים הרבה יותר טוב תחת השפעה-לא כולם ככה. ואת נושא הנהיגה אין טעם להזכיר בכלל-חצי מהארץ צריכה להיות נטולת רשיון.

תחשבו על כמות האנשים שחייהם היו ניצלים אם אלכוהול לא היה כ"כ זמין? ואתם רוצים עוד סמים?

אין לזה מקום בארץ,יש מספיק צרות גם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הצרות שיש פה,אתם עוד רוצים סמים?

תחשבו על זה,אחוז בהחלט לא מבוטל של אנשים מעשנים/שותים אלכוהול...והורסים לעצמם ולאחרים את החיים.

חסרים מקרים על נהגים שיכורים שעשו תאונות והרסו חיים של אנשים אחרים? חסרים מקרים של ילדים שגונבים מההורים סיגריות ו/או כסף לסיגריות? כי הם מכורים וכי אין השגחה. עכשיו גם סמים אתם רוצים? עדיף שפשוט תזרקו פה איזו פצצת אטום-זה יהיה יותר מהיר.

אני בתור אדם שלא מעשן/שותה מדי פעם. טוען שאסור לייבא את הדברים האלו בכלל לארץ,אסור שרעלים יוצאו למכירה בכל פינה ברחוב.

אלכוהול הוא רעל,הוא מעמעם את החושים ולכן יש סחרחורות/הרגשת ריחוף/כושר ריכוז ירוד ומה לא. ולכן הגוף דוחה אותו-הקאה.

ניקוטין הוא גם ככה,יש סיפורים על השכטה הראשונה שמשתעלים בה את החיים כי הראות דוחות את הניקוטין.

אז יופי שמישה והחברים שלו לא פאראנואידים והוא מכיר נהגים שנוהגים הרבה יותר טוב תחת השפעה-לא כולם ככה. ואת נושא הנהיגה אין טעם להזכיר בכלל-חצי מהארץ צריכה להיות נטולת רשיון.

תחשבו על כמות האנשים שחייהם היו ניצלים אם אלכוהול לא היה כ"כ זמין? ואתם רוצים עוד סמים?

אין לזה מקום בארץ,יש מספיק צרות גם ככה.

מי אתה שתחליט בשבילי מה מותר לי לעשן ולשתות?

וחוץ מזה, מה זה הבולשיט הזה על הדחיה של האלכוהול והניקוטין? הקאה מאלכוהול מגיעה רק אם אתה שותה יותר מידי, גם מאוכל אפשר להקיא, זה גם לא בריא בשבילך!?!?

חוץ מזה, למה קיבינימאט אתה אוסר על אנשים להרוג את עצמם בדרך איטית, אבל מהנה לפחות?

אתה רוצה להפוך את המדינה לארצות הברית בשנות ה-30? שם זה לא הלך, אז פה?! כשיש לך אנשים עצבנים שאלה הדברים היחידים שמאפשרים להם להרגע?!

למה לעזעל אתה חושב שאנשים מעשנים או שותים? כי זה כיף? אף אחד לא אוהב את הריח של הסיגריות, אף אחד לא אוהב את הטעם של הוודקה, אבל עושים את זה כדאי איך שהוא למצוא מקום שקט להפרד מהעולם ולהוריד את הלחץ מאיתנו. נכון יש כמה תופעות לוואי, אבל תאמין לי שיהיה עוד יותר חמור אם לא יהיו סיגריות או אלכוהול, המורל של רוב האנשים בארץ ירד וימחק לגמרי.

אם היית קורא את כל הת'רד היית מבין שמריחואנה זה לא הדבר הכי נוראי בעולם. זה אפילו מומלץ לפעמים. לך אני ממליץ לנסות להפיל איזה ראש פעם אחת, אולי המקל הענק הזה שתקוע לך בתחת ישתרר קצת ותראה את העולם בצורה נורמאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלכך הרבה דיבורים - כלכך מעט קולות ................................

איפה הייתם בבחירות האחרונות ????

זה רק מראה שאף אחד לא ממש רוצה לסמים קלים חוקיים בישראל - אסור לשכוח שאנחנו (האזרחים) קובעים את החוקים ולא אף אחד אחר.

אז בפעם הבאה (ובכל פעם) שמישהו מכם מדליק משהו (חס וחלילה) שישאל את עצמנו - מה הוא עשה היום למען החופש שלו לעשן ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע זה לא בדיוק ככה. כי יש הרבה אנשים שיעדיפו שלום מאשר גראס, ולכן הם יבחרו את הנציג שהם מעדיפים לממשלה.

יש קטינים

לעלה ירוק יש גם רעיונות פוליטים אחרים, הם לא רק סביב הליגיליזציה.

קטינים - אני ורוב חברי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם, אבל אתה מסכים איתי שיש אנשים מבוגרים שמשתמשים (אפילו המון שנים) ויעדיפו לבחור עבודה או ליכוד על חשבון עלה ירוק, אולי רק בגלל שפשוט לא אכפת להם כל כך, להם לא הפריעו כבר שנים.

(ואני מכיר אנשים כאלה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם, אבל אתה מסכים איתי שיש אנשים מבוגרים שמשתמשים (אפילו המון שנים) ויעדיפו לבחור עבודה או ליכוד על חשבון עלה ירוק, אולי רק בגלל שפשוט לא אכפת להם כל כך, להם לא הפריעו כבר שנים.

(ואני מכיר אנשים כאלה.)

בהחלט, רוב מצביעי עלה ירוק הם בני 20-25, זאת אומרת צעירים. לרובם בנתיים לא איכפת כ"כ מדברים אחרים, להם חשוב שהסמים הקלים יהיו חוקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...