הBIOS לא עולה - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הBIOS לא עולה

^pb^

Recommended Posts

בסדר גמור - תודה רבה על העזרה הרבה עד כה. אני ממש מעריך את זה(:[br]פורסם בתאריך: 20.06.2009 בשעה 15:56:45

בעיית 6B38 חזרה.

מה 6B38 אומר בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הדגם המדויק של הלוח אם שלך ?

בדרך כלל בעיה כזאת נובעת מעליית מתח בUSB וגורמת לאתחול של הביוס , (אני לא בטוח אבל נראה לי שהסיבה שהמחשב שלך עבד אחרי שהחזרת את הספק היא בגלל שיש גיבוי לביוס והוא נטען אם מעלים מחדש את ה-ATX ) בכל מקרה תבדוק מה הדגם המדויק של הלוח אם שלך ותוריד את הביוס המתאים , צריך להתקין אותו בד"כ דרך BOOTBLE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל , לא כדאי ולא רצוי לגעת בספק כוח , כי יש בו קבלים ואתה יכול לקבל מכה מזה , אז תיזהר

שנית , הבנתי שאתה מדליק את המחשב והוא נתקע במשהו שקשור לUSB והוא 6B38

אז תסיר מה שמחובר לך בUSB , תכבה את המחשב , תסיר את הכבל של החשמל , כמה קליקים על כפתור ההדלקה , אחרי זה שים את ידיך על המארז לכמה שניות ותוציא את הסוללה של הCMOS לכמה שניות ותחזיר אותה

לא קשור הארד דיסק וכל השטויות האלו , אם מחובר אצלך גם מקדימה , אז גם את זה תסיר , ותזכור איפה היו מחוברים

איזה יש לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקלה 6b38 היא לא תקלה ספציפית בהתקן היא פשוט אומרת שיש כשל כל שהוא בלוח-אם עד כאן הצלחתי להבין , ולגבי הקבלים ומפיר צודק עדיף לך לא להתעסק בהם בצורה לא מקצועית זה יכול לגרום לנזק נוסף , אבל אני חושב שקודם כל תנסה לבודד את הבעיה תפרק את כל החלקים של המחשב ותבדוק איזה חלק לא עובד (תנסה להרכיב את כולם על אחר , או שתבנה אותם אחד אחד על הלוח אם הזה ותראה מתי הבעיה עולה ) ומשם והלאה כבר חצי בעיה נפתרה לך!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ivan ספק לא בודקים עם טסטר אלא עם רב-מודד(מולטימטר) , לבדיקת מתחים היוצאים מהספק

כמו כן אף אחד לא אמר לבחור לתקן את הספק אלא לפתוח אותו כאשר הוא מנותק ואני מדגיש לפחות יום ממקור מתח לפריקת הקבלים.

ואז רק להסתכל מבלי לגעת לדברים חשודים(קבלים נפוחים/ שרופים).

המלצה שלי היא שללפעמיים הבעייה לא נראית לעין לכן קח ספק ישן ותחליף ישר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

טסטר זה לא רק מברג עם ניאון !

עם מוליטימטר אפשר רק מתחים ולא זרם בעומס.

וברוב לוחות גם לא צריך מולטימטר - יש בביוס המתחים .

וחוץ מקבלים יש בפנים עוד הרבה חלקים שלא יודעים מה הם ואם הם טובים. (אני יודע גם מה הם

ואיך לבדוק אותם - אבל במחיר של ספק לא מתעסקים עם זה)

טסטר זול לספק יש למשל בקישור.........

http://www.pcper.com/article.php?aid=246

P.S

ואני גם לכתוב קודם ככה:

"או בודקים עם טסטר מיוחד לזה (שאין לך)"

לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...