מישהו יכול להסביר מה זה בדיוק חבילת גיימר, כמה עולה, איפה אפשר, ואיך זה עובד.... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יכול להסביר מה זה בדיוק חבילת גיימר, כמה עולה, איפה אפשר, ואיך זה עובד....

nitzanj

Recommended Posts

אני לא משחק יותר מדי ברשת חוץ ממשחק מבוסס (שבו כן צריך לפעמים מהירות תגובה וחיבור מאד מאד מהיר כדי לנצח, אבל מילא) אבל עדיין הייתי רוצה להבין מה זה בדיוק. ולמה לא מציעים את זה בצורה פתוחה?? זה ממש נשמע כמו איזה משהו מחתרתי שעובר מפה לאוזן... מה הקטע?

כרגע אני על חבילה של 5 מגה ב-012 על תשתית של . אני בכלל יכול לעשות חבילה כזאת? מישהו יודע מה המחירים שלהם ומה לעזאזל ייצא לי מזה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החבילה הזאת זה בעצם הגדרה בחשבון שלך אצל הספקית שגורם לכך שאתה מתחבר לשרתים אחרים ומקבל כתובת IP אינטרנטית אחרת וכך גם מנותב אחרת לחו"ל. הניתוב שלך לחו"ל מתבצע בהתאם לעומסים ברשת ועל השרתים, וכך יוצא שאתה כאילו מקבל תעדוף על פני אחרים לחו"ל בזה שאתה מנותב כל פעם לבורדר אחר כשאתה מנסה לגשת לחו"ל (בהתאם לעומסים כמובן).

בסופו של דבר זה מתבטא בעיקר בפינגים נמוכים יותר. אם כי, אל תראה בזה כהבטחה למשל להורדות מהירות יותר בביטורנט וכד' או כפתרון קסם לבעיות גישה לחו"ל. כמובן שזה מוריד את הסיכוי שלך להיות מושפע מ-traffic shaping שספקיות עושות, אבל רק מוריד, לא מבטל.

למה לא מציעים את זה יותר מדי אני מניח שזה בכדי לא לגרום לחבילה לאבד מהאפקטיביות שלה (זה לא שם מציעים אותה מעט מדי). מבחינת עלויות לעמות זאת, אני לא יודע, תצטרך לברר את זה בספקית שלך ובספקיות השונות אם את מעוניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם אני משחק ברשת, אפילו שזה משחק פשוט - בגדול אני כן אמור לקבל מהירות תגובה יותר טובה.מ הירות ההורדה לא אמורה להיות מושפעת יותר מדי אבל התגובה לכל לחיצה אמורה לזרום קצת יותר, אם הבנתי נכון.

הבנתי נכון?

אגב כרגע אני מוריד מרפידשר במהירות שמתקרבות ל-600 ק"ב לשנייה - אין פה הרבה מה לשפר. גם לא ברורים לי כל הדיבורים על רוחב פס מזערי לחו"ל ועומסים וכד' - אמנם זה לא על 640 אבל זה תמיד 570-580 לפחות. עכשיו פה חבילת לא אמורה לעשות כלום לפי ההסבר.

עוד משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבילה כמו שלך שהיא 5 מ"ב נשמעת גבוהה ביותר

ואין לך מה לשפר אותה כשאתה משחק במשחק

מהירות ה"תגובה" לא תשתנה פלאים כמו שהסבירGnome .

אגב, גם אם תשחק במשחקי רשת עם התחברות לשרת חיצוני תהיה לך חווית משחק טובה ביותר עם חבילה שכזאת .

אם אתה מתעקש לבדוק מהירות "תגובה" כנס ל speedtest.net ותבחר מיקום של שרת (כמעט כל מקום בעולם)

הפינג (ping) מסמל את מהירות ה"תגובה" כביכול (אם אתה יכול תברר איפה יושב השרת שאתה משחק עליו את המשחק ותבדוק כמה פינג אתה מקבל)

בהצלחה גבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבילת לא נועדה לשפר את מהירות ההורדה/העלאה. היא נועדה לשפר את הLATANCY מול שרתי משחקים, כלומר שתקבל פינג יותר נמוך.

חבילה גדולה יותר לא משפרת את הLATANCY, אלא במקרים מסויימים שתלויים בעומס הכללי של השימוש באינטרנט אצלך.

אם אתה חושב על לעבור לחבילה כזאת, אני מציע לך לבדוק פינגים לשרתים שאתה משחק דרכם בדר"כ, לבקש חודש/שבוע נסיון ב"גיימר" ולחזור על בדיקת הפינגים. אם יש שיפור משמעותי אז אולי כדאי לך לעבוד (אם זה עולה בקנה אחד עם השיקולים הכלכליים שלך). אם אין שיפור, תחזור לחבילה ה"רגילה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי מה שאתה אומר חבילה יותר גדולה של תספק פחות פינגים לשרתים של חול ?

אני לא אומר כלום אין לי מושג בכלל :lol:

השרת שאני משחק עליו יושב באוסטריה ואני מקבל אליו 106-7 כמו שאמרתי - זה כל מה שאני יודע.

אין לי מושג איך היו הפינגים כשהיה לי 1.5...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-012 הפינגים טובים רק בגלל שהם חוסמים את ההורדות כל היום וחצי מהלילה..

אז תחשבו פעמיים לפני שעוברים.

הדבר האחרון שאני רוצה זה לעזור ל-012 כי הם עצבנו אותי כבר מיליון פעם, אבל דווקא לגבי הורדות (לפחות בחבילה של ה-5 מגה) אני מוריד כמעט במקסימום כל הזמן, בוקר, ערב, לילה צהריים. בכל רגע שיצא לי לבדוק זה רץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...