מחפש מסך מחשב גדול (24+) FULL HD בתקציב 3300-3400 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך מחשב גדול (24+) FULL HD בתקציב 3300-3400

nissimtr

Recommended Posts

שלום רב לחברי הפורום,

עד לאחרונה עבדתי בקונפיגורציה של 2 מסכי 19 אינץ', כאשר הראשי LCD מדגם ViewSonic VP930 והמשני היה CRT 19 ישן.

עושה רושם שהCRT התקלקל. אני אפילו לא רוצה לברר מה בדיוק קרה לו.

בא לי מסך גדול. אם הוא יהיה יחסית קטן אני אחבר את VP930 כמשני. אם לא אני אנסה להנדס את החדר כך שאני אוכל לחבר אותו כמשני בכל זאת.

תקציב - מצויין בכותרת. ואני לא אתלהב לרדת באיכות מהVP930. (מצד שני אם הירידה באיכות באה עם עליה רצינית באינצ'ים... זה כבר מעניין)

שימושים:

אינטרנט, סרטים, סדרות (+HD), משחקים, גרפיקה בקטנה( אני ממש לא מתיימר ליהיות גרפיקאי אבל עורך ווידאו/סטילס פה ושם וגם מתעסק ב3D לפעמים)

הסתכלתי על שני אלה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=39_2258&products_id=20978

של דל, 24, פאנל S-PVA, אמור ליהיות איכותי (לא?)

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=39_44_2889&products_id=22054

של לאקי גולדסטאר, 26, פאנל TN (האם אני ארגיש הבדל גדול בין TN ל S-PVA??)

מצד שני חבר הציע שאם אני כבר מגיע לסכומים כאלה, אקח בחשבון גם טלוויזיות FHD. הדגם הבא עלה בזאפ:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=708361

סמסונג 32 אינץ' FHD. השאלה האם מסך כזה שמוגדר אוטומטית נחשב משמעותית נחות?

בכל אופן אני לא בטוח שזה יכנס על השולחן. היום בערב אני אבדוק בבית (שוב, היו שם 2 מסכי 19 צמודים אז יש מצב).

עריכה: הסתכלתי על ה32 שיש לנו בסלון. עושה רושם שיהיה לי מקום על השולחן (רק לזה והמארז חח)

מה אתם אומרים? על 3 האופציות האלה?

יש לכם עוד אופציות מעניינות? אשמח לקרוא.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין הגודל זה כבר עניין שלך, אבל הגודל של שתי מסכי 22 יהיה גדול בהרבה מ32 יחד.

למה אתה כל כך לחוץ על FULL HD הרי גם ככה אתה לא מסוגל להבחין בהבדל בין HD לFULL HD רק במסכים גדולים בהרבה הדבר בא לידי ביטוי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת שטח פרופר זה ששני 22 יותר גדולים מ32 אחד זה כנראה נכון.

לאומת זאת זה לא עוזר כל כך במשחק או סרט שבמקרה כזה אתה תמיד תשתמש במסך אחד משניהם.

ואלו חלק מהשימושים שלי. אני לא מתנגד ל2 מסכים - כבר שנים שאני עובד ככה גם בבית וגם בעבודה. ציינתי שאני אעשה מאמץ לחבר את ה19 שלי כמשני בנוסף למסך החדש.

בקשר לFHD אז אני חושב שזה פורמט שהולך להפוך לסטנדרט בשנים הקרובות. כבר כיום קיימים תכנים הזמינים באיכות זו.

אני רוצה ליהיות שקט שכאשר תכנים ב1080P יהיו נפוצים אני אוכל להנות מהם בצורה מלאה.

בקשר ללחוץ או לא לחוץ, לא אמרתי שאני לחוץ - אמרתי "בא לי".

תודה רבה לך בכל אופן על תגובותיך וזמנך, אשמח לקרוא עוד הצעות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת שטח פרופר זה ששני 22 יותר גדולים מ32 אחד זה כנראה נכון.

לאומת זאת זה לא עוזר כל כך במשחק או סרט שבמקרה כזה אתה תמיד תשתמש במסך אחד משניהם.

ואלו חלק מהשימושים שלי. אני לא מתנגד ל2 מסכים - כבר שנים שאני עובד ככה גם בבית וגם בעבודה. ציינתי שאני אעשה מאמץ לחבר את ה19 שלי כמשני בנוסף למסך החדש.

בקשר לFHD אז אני חושב שזה פורמט שהולך להפוך לסטנדרט בשנים הקרובות. כבר כיום קיימים תכנים הזמינים באיכות זו.

אני רוצה ליהיות שקט שכאשר תכנים ב1080P יהיו נפוצים אני אוכל להנות מהם בצורה מלאה.

בקשר ללחוץ או לא לחוץ, לא אמרתי שאני לחוץ - אמרתי "בא לי".

תודה רבה לך בכל אופן על תגובותיך וזמנך, אשמח לקרוא עוד הצעות שלך.

עד שהFULL HD יהיה לסטנדרט יצא כבר הדבר הבא UHDTV וחוץ מי זה שלא תראה את הבדל ככה שבאמת אין צורך בזה .

פאנל חשוב מאוד לאדם כמוך שעובד הרבה על המחשב הוא יקל על העיניים שלך מאוד ואתה תראה את הבדל מהר מאוד לעומת המסכים הקודמים שהיו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסכים טובים קשה יהיה לראות את ההבדלים בין FHD ל HD

זה הרוב גימיק שיווקי של יצרני המסכים כי הם צריכים להוציא דגמים חדשים

יש לי בבית מסך פלזמה גדול מאחת החברות המובילות והוא בסה"כ HD ולא FHD ואני צופה בתכנים של 1080P ללא בעיה ובאייכות מדהימה

שיצאו המודלים החדשים של החברה חשבתי להחליף את המסך למודל החדש שהוא כבר FHD הלכתי לבדוק את המסך ולא ראיתי הבדל בכלל בין המסך שלי לבין המסך החדש

מסך 32 למחשב יהיה לך ענק

אם אתה רוצה לראות אני מציע שתפריד בין השניים קח לך מסך טוב למחשב 22-24 " ועוד אחד 32 אייכותי יוכל לשמש אותך בצפיה בסרטים בהנאה מרובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהמסך 32 יהיה ענק -"יש בזה משהו" - אני עוד חושב על העניין.

אולי באמת עדיף לי את ה26.

בקשר ל2 מסכים שוב רציתי מסך *אחד*. וחוץ מזה מסך 32 + עוד מסך חורג מהתקציב בוודאות.

FHD - אם היה לי כרגע נגיד מסך 22" שהוא לא FHD לא הייתי מחליף. אבל אני קונה *חדש* ואני מוכן להשקיע את התוספת עבור FHD.

אל תדאג, בתור אחד שעובד קבוע על 2 מסכים אני באמת לא אתקשה למלא את "הפיקסלים המיותרים" הללו.

תודה על התגובה שלך בכל אופן.

אגב אשמח לעוד המלצות על מסכים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא תגדיר תקציב ונראה מה ניתן לאבזר לך

בשלב ראשון הייתי מציע לך לרדת מכל מה שנקרא FHD

מסכים טובים שנותנים רק יתנו תוצאה מצויינת בצפייה בתכני FHD והינה כבר חסכת כסף

תארגן את התקציב ויהיה קל יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא תגדיר תקציב ונראה מה ניתן לאבזר לך

הבחור ניסה לעדכן את התקציב, אבל העריכה של הכותרת התפקששה לו. על כן אני מבקש לערוך את הכותרת מחדש.

בשלב ראשון הייתי מציע לך לרדת מכל מה שנקרא FHD

מסכים טובים שנותנים רק יתנו תוצאה מצויינת בצפייה בתכני FHD והינה כבר חסכת כסף

אין מסכי מחשב בגודל 24+ שהם לא FHD. טלוויזיות יש מלא, השאלה היא מה הוא רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...