כרטיס מסך לעבודות גרפיות - מה מומלץ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך לעבודות גרפיות - מה מומלץ?

ekmo

Recommended Posts

שלום,

למטרות של עיצוב גרפי מקצועי, איזה כרטיס מסך מומלץ? אני יודע שאפשר לקחת את הכי יקר שיש בשוק וזהו, אבל אני מעוניין לדעת באיזה כרטיס ניתן להסתפק בכדי לקבל ביצועים מספיק טובים?

תודה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר להגדיר עריכה גרפית מקצועית? ההגדרה הכי טובה שאני יכול לתת היא שמדובר לצרכי עבודה ולא כתחביב ביתי. השימוש הוא שימוש של מעצב גרפי שזו עבודתו.

לגבי המעבד, הספק וכו' - את זה אני רוצה להתאים לרכיבים המרכזיים הדרושים שהם כרטיס המסך, זיכרונות ומעבד וזו בדיוק השאלה שלי: איזה כרטיס מסך מומלץ וכמה צריך/כדאי להשקיע בו?. מבחינת תקציב אז יש לכל היותר ש"ח למחשב כולו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בשבילי אבל תוכנות דו מימד וגם (לא אנימציה).

תרשום בדיוק באילו תוכנות הוא משתמש ע"מ שנדע אם יש טעם בכרטיס מקצועי (שעולה הון) או שהוא יכול להסתפק בכרטיס גיימינג.

וכמובן - מה התקציב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל מגוון התוכנות בשוק איננו יכולים לנחש עבורך אודות התוכנות שהבחור ישתמש את זה תצטרך לשאול אותו.

ובכלל שלא ציינת שמדובר במחשב חדש זה רק האריך את הדרך לפיתרון הבעיה.

מה שכן כדאי שקודם תבנו מפרט ואז עם הסכום שישאר מה4K ננסה לעזור ככול שניתן במציאת הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם תקציב של בלבד לכל המחשב אין זה משנה באילו תוכנות הוא משתמש...

היום עדיף כבר GTX260/GTX275 מאשר עם תג מחיר פחות מ 1000 - 800 ש"ח

ekmo, אם חבר שלך מעצב גרפי במקצועו והוא בונה מערכת עבודה, כדאי לו מאוד לשקול קניית כרטיס ברמה של FX3800 (כ 3900-4300ש"ח) ומעלה...

בסופו של דבר הרי זה הלחם!

*כמובן ההשערה היא שהאפליקציה תומכת ב QUADRO!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן כדאי שקודם תבנו מפרט ואז עם הסכום שישאר מה4K ננסה לעזור ככול שניתן במציאת הכרטיס.

אתה צודק כמובן, פשוט רציתי קודם לדעת איזה רכיבים עדיפים בכדי שאוכל מזה לבנות מפרט, אחרת אני סתם זורק רכיבים פנימה ואז תעשו כ"כ שינויים במפרט שלמעשה תבנו מפרט חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה הולך לזרוק כסף לפח...! תקשיב כמעצב גרפי ותיק בתחום, מספיק לרכוש כרטיס גיימינג מסדרות 4670 רדאון או 9600GT.

מתאים לחבילת התוכנות אדובי CS4.

לגבי , זה מאוד תלוי בסגנון העבודה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נבנה לך מפרט בפורום המתאים.

ככה לא נגיע לשומקום.

אני מבין שזה לא פשוט לתת תשובה מדוייקת, אבל פניתי לפורום הזה לא בשביל לבנות מפרט אלא בשביל לקבל מידע ספציפי לגבי כרטיס המסך.

ביררתי לגבי התוכנות היותר כבדות שנמצאות בשימוש והן תוכנות כמו: illustrator, Indesign, Flash.

זה נותן יותר כיוון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...