האייפון בישראל ברשת פלאפון *רשמי* - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האייפון בישראל ברשת פלאפון *רשמי*

casio222

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1. 3GS עדיין לא יצא, וכשיצא ה3GS 16GB מחליף את ה3G 8GB באותו מחיר.

2. המחירים בחנויות לא ירדו, הם היו אותו דבר כשבדתי לפני חודשיים.

3. אני משווה לאירופה.

4. צודק, אחרי שבדקתי זה עם טורבו סים.

בכל מקרה 3G 8GB פתוח מהמפעל עולה $699 (ככה אני מאמין שגם ה3GS 16GB יעלה אחרי חודש+-), שזה פחות מ510 יורו, המסקנה היא שאיפון סים פרי בארה"ב יותר זול מבאירופה.

ד"א עצוב שN97 32GB יותר זול מאיפון 8GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.תלוי איפה, באיטליה למשל הוא יהיה יותר יקר

2.המחירים של משירים חדשים שמיובאים לארץ מחול ירדו בוודאות בשבוע האחרון, לא יודע איפה בדקת

3.אותי מעניין מה יהיה בארץ

4.אין סים פרי בארה"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-*

למי אכפת מאיפה זה, מביאים מאירופה ומוכרים ב100 יורו פחות.

אני משווה מחיר של מכשיר סים פרי באירופה ובארה"ב, בארץ אני מהמר, על 3,699 שקל ל16GB סים פרי מאידיגיטל, ו4,199 שקל ל32GB סים פרי מאידיגיטל.

אם המחירים של אורנג' לא יהיו שפויים (תוכנית של יותר מ200 שקלים לחודש) כנראה גם הפעם לא יהיה משתלם לקנות איפון ואני פשוט יקנה לי איזה מכשיר WM או אנדרויד או S60 חמוד (מישהו אמר 5530? אין 3G).

ד"א העלו היום את הWWDC 2009 לאיטונס, 1.35GB.

להורדה:

http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewPodcast?i=55718676&id=275834665

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוק או לא חוק עדיין מבקשים חופשי התחייבויות ל 3 שנים..

אבל עדיין כל הכבוד שהם עשו לפחות צעד מלפני כולם.

ההתחייבות ל-3 שנים הייתה ונשארה ללקוחות עסקיים, החוק מתייחס ללקוחות פרטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ אני מהמר, על 3,699 שקל ל16GB סים פרי מאידיגיטל, ו4,199 שקל ל32GB סים פרי מאידיגיטל.

למה להמר ? בזה הרגע תרמת להשפעה על המחיר של המכשיר. הצוותים של חברות הסלולר ואף היבואן שבודקים כמה הלקוח כאן היה מוכן לשלם משקללים את הציפייה שלך בחישוב הסופי בעזרת מודלים סטטיסטים שנבנו מראש.

צריך להבין בישראל מה שמבינים בארה"ב - לצרכן יש כוח להשפיע על מחירים. האינטרס שלך הוא לכתוב: "אם המחיר יהיה יותר מ3000 ש"ח אז כבר שווה להביא מחו"ל..." וכבר יהיה מי שישים לב לזה .. ;).

תמחור של מוצר זה דבר די מורכב. האדיאולוגייה הכלכלית שעומדת מאחורי זה, בשפה עממית, היא : להוציא מהצרכן כמה שיותר כסף ושהוא עדיין יהיה מוכן לשלם את המחיר. כשנוצרת צפייה שמשהו מבוקש יעלה 5000 ש"ח, אז כשנותנים לך אותו ב 4000 אתה תהיה מאושר עד הגג, אפילו אם מדובר בעשיקה (בדיוק מה שקרה כאן בפורום עם הDELL2408).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שכולנו מסתכלים על המחיר שיש היום בארץ שמדובר ביבוא לא רישמי שזה לעצמו נותן לגיטימציה ליבואן האפור לדרוש מחיר שערורייתי.

אפשר רק לקוות שברגע שיהיה יבוא מסודר של איידיגיטל , גם המחיר יהיה יותר סביר דרכם וגם דרך היבואנים האפורים למיניהם.

אני אישית חושב שהאייפון הוא גימיק וזהו , הוא גאדג'ט שאחת מהפונקציות שלו היא להוציא ולקבל שיחות ולא ההיפך.

התמורה שמקבלים עבור המחיר שלו (היום) לדעתי לא שווה את זה , נראה מה יהיה בעתיד הלא רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...