איזה כרטיס זיכרון 16GB למצלמה מומלץ... ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס זיכרון 16GB למצלמה מומלץ... ?

tal h

Recommended Posts

הזמנתי מצלמה TZ7, והמטרה היא בעיקר לצלם הרבה וידאו HD.

אני רוצה לרכוש כרטיס בנפח 16GB. איזה מומלץ...?

חשוב שיהיה מהיר (למרכי שמירת קבצי וידאו גדולים), אך במחיר שפוי...

חברת סאןדיסק או טרנסיד?

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=696225

ראיתי את קינגסטון באייבורי- דווקא זול-

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=3366&CatCode=321

אגב איפה ניתן לבדוק אם היא תומכת ב 16 גיגה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכרטיס הזה נשרף לי לאחר 3 חודשים (אולי בגלל קורא הכרטיסים הג'נרי). מצד שני מימוש האחריות היה מהיר ומאז הכרטיס עובד

מצויין (בלי עין הרע). המחיר באמת עלה, אני קניתי אותו בזמנו ב180 ש"ח (יבואן רשמי). הכרטיס משמש אותי במחשב כף יד FSC N560

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הזה נשרף לי לאחר 3 חודשים

איזה היה לך קינגסטון או סאןדיסק?

כן ה TZ7 החדשה... אני יודע שהיא תומכת ב SDHC , אבל מה הקשר בין זה לבין בחירת כרטיס זול?

האקסטרים 2 יהיה מספיק מהיר לדעתי ולא צריך יותר.

השאלה אם לקחת אותו או את הקינגסטון הזול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם CLASS 4 אז בגדול לא אמור להיות הבדל מהירות

Class 4 נותן לנו אינפורמציה רק לגבי מהירות העברת נתונים מינימלית (במקרה זה Class 4=4MB/s), אין שום קשר למהירות ממוצעת או מקסימלית.

יש ברשותי את הקינגסטון Class 4 בנפח *32GB והוא נותן לי מהירות קריאה ממוצעת של 14MB/s וכתיבה של 8MB/s, כלומר הסאנדיסק מהיר ממנו עם מהירות של 15MB/s קריאה/כתיבה. *יתכן וה- 16GB יותר מהיר, צריך לבדוק את זה...

אני יכול לומר שהקינגסטון הוא כרטיס מצוין, רק שים לב אם היצרן של המצלמה דורש כרטיס מהיר יותר בשביל ה- Burst וה- HD (לדעתי לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף שלא יקרה ולא לנצל... ללכת לטיול , והכרטיס מתקלקל באמצע- מה מעניין אותך באותו רגע האחריות... ?

אגב, איך ניתן לזהות זיופים של קינגסטון? (של אני יודע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה שכרטיס SD יפסיק להגיב סתם ככה.

תהליך מוות שלא נובע מקפיצת מתחים מטורפת (שכזה דבר לא קורה במצלמה) הוא תהליך ארוך, הכולל BED SECTORS וכו'...

דרך אגב, אין לא הכי מאמין למהירויות של , יש לי את הEXTREME III שאמור להיות 20MB קריאה/כתיבה, ובפועל הוא מגיע ל17/9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא, אחי צלם אירועים, היו לו כמה כרטיסי "סאנדיסק" שפתאום לא הגיבו...

מהירות פחות מעניין אותי, כל עוד זה לא כרטיס ישן שבאמת מרגישים שהוא איטי (נתקלתי בעאלה של גיגה,ממש סיוט לדפדף בתמונות)

נראה לי אלך על הקינגסטון שזול יותר ב 50 שקל... 178 נשמע אחלה מחיר... (אחי עובד שם הוא יביא לי כבר מהסניף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה שכרטיס SD יפסיק להגיב סתם ככה.

תהליך מוות שלא נובע מקפיצת מתחים מטורפת (שכזה דבר לא קורה במצלמה) הוא תהליך ארוך, הכולל BED SECTORS וכו'...

דרך אגב, אין לא הכי מאמין למהירויות של SANDISK, יש לי את הEXTREME III שאמור להיות 20MB קריאה/כתיבה, ובפועל הוא מגיע ל17/9

יכול להיות שיש לך כרטיס מזויף או שהקורא כרטיסים שלך פשוט לא תומך במהירויות הללו. ברשותי כרטיס Sandisk III והוא כן מגיע למהירויות שמוצהרות עליו.

תתפלא, אחי צלם אירועים, היו לו כמה כרטיסי "סאנדיסק" שפתאום לא הגיבו...

מהירות פחות מעניין אותי, כל עוד זה לא כרטיס ישן שבאמת מרגישים שהוא איטי (נתקלתי בעאלה של גיגה,ממש סיוט לדפדף בתמונות)

נראה לי אלך על הקינגסטון שזול יותר ב 50 שקל... 178 נשמע אחלה מחיר... (אחי עובד שם הוא יביא לי כבר מהסניף).

מהירות צריכה לעניין אותך אם היצרן של המצלמה דורש כרטיס מהיר במיוחד בשביל תמיכה ב- HD (אם אתה רוצה להשתמש בתכונה הזו), אם היצרן לא דורש, אז אתה יכול לקנות בשקט את הקינגסטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...