מחפש את היחידות היותר מעניינות בצה"ל - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש את היחידות היותר מעניינות בצה"ל

J0n1

Recommended Posts

פשוט הם דיברו שם על כל מיני שפות תיכנות והקמת שאין לי מושג לגביהן.

אין לי ידע בפוליטיקה או במעורבות בחברה.

אני מפחד שאני אצא כ"כ דביל שיבקשו את המכתב בחזרה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה כבר יצאת דביל כשזילזלת במבחן שעשית.... בצבא, במיוחד במודיעין, אסור לזלזל בשום דבר- גם כי זה יכול להגיע למישהו שאתה כן רוצה לשרת אצלו וגם כי זה מראה שאתה לא בנאדם רציני.

אתה לא מתאר לעצמך כמה אנשים אני מכיר שגם זילזלו ככה באיזה מבחן ונדפקו לגמרי בתפקיד מעפן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שזילזלתי.

פשוט עשיתי אותו ב1 בלילה כשהאתר הדפוק עובד רק עם IE וגם זה בחלון ברבע מהגודל, שחלק מהתיבות טקסט הן משמאל לימין בלי אפשרות להזיז.

אז כתבתי את האמת, עברתי על זה שהשפה גבוהה ואין שגיאות, אבל לא יפייתי את הדברים מספיק.

אני אבדוק בערב אם אני אוכל לערוך את הטופס ולשלוח אותו שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, מישהו אשכרה מתקבל לחבצלות?!

מלאתי עכשיו את השאלון באינטרנט, WTF?! הרגשתי כזה דפאר, כל מיני שאלות, כאילו אני מינימום מפתח בגוגל עם 10 שנות ניסיון.

יש ילדים בני 17 שאשכרה יש להם נסיון בכל הדברים האלו?

אפילו בקטעים שהם ביקשו לספר על פרויקט, הדוגמא שהייתה שם הייתה של ביל גייסט נראה לי.

כמה אנשים מתקבלים לשם?

אני לא מעונין ללכת לשם (מזרחנות והיסטוריה? שניה...) ואני גם לא יכול (אין לי פסיכומטרי)

אבל סתם מעניין אותי

מה ציפית? חבצלות הוא פרויקט הדגל של חיל המודיעין. מי שמתקבל למסלול הוא תותח על.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק אותי שאנשים רוצים להתקבל למודיעין ולא עושים שום דבר כדי לקדם את זה. לחמ"ן יש בעייה, יש הרבה מלש"בים עם נתונים גבוהים ויש מעט זמן לראיונות. אז סבבה, יש את השאלון שעשרות אלפים במחזור יכולים למלא ואפשר לבדוק את זה בצורה יחסית יעילה ולזמן מי שמתאים, אבל יוצא שעדיין אי אפשר לראיין מספיק. זה מגיע למצב שהקריטריון לראיונות הוא קרבה משפחתית למישהו ששירת במודיעין / משרד הביטחון.

יצא לי לשבת מול כיתה של 15 איש, לעבור אחד אחד ולשאול אותו אם קרוב משפחה שלו שירת במודיעין/משרד הביטחון וכולם אמרו שכן. זה לא פרוטקציה, זה לא שאותו קרוב שם בקשה למיונים עבור המלש"ב, זה פשוט קריטריון סינון.

אבל יש דרך אחרת, כל מלש"ב יכול לשלוח פקס עם קו"ח ליח' האיתור של חמ"ן - מסתכלים על זה ומזמנים למיונים לפי זה - מומלץ. אפילו הפקס נראה כמו:

"יש לי ציונים טובים והייתי מדריך בקייטנה, הייתי רוצה לקבל מיונים לשחקים"

או: "הכנתי אתר לבית-ספר בPHP, הייתי רוצה לקבל מיונים לגאמא"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו שלחתי להם קו"ח של עמוד וחצי או שניים[בפקס], קיבלתי את השאלון באינטרנט ודחו אותי,

יש לציין שהיה רזומה לא רע בכלל, אפילו למבחני המשך לא קיבלו אותי ::)

מזל שלחיל האוויר חשוב יותר לברור ולמצוא את המועמדים הנכונים לקורס טיס,

הם לפחות לא דחו אותי על הסף, ויום שני יש לי ירפא ב' ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נרתע מפסיכומטרי פשוט אין לי מתי לעשות אותו, בקיץ כבר מאוחר מדי ובאמצע השנה יהיה לי לחץ נוראי

לא ידעתי שזה גם לגאמא, אחרת הייתי משקיע יותר

למה מאוחר מדי לעשות בקיץ?

אני התחלתי בחודש השני של החופש בסוף יא' וזה קצת הפריע בתחילת שנת הלימודים, אבל גם ככה בהתחלה אין מבחנים או משהו חשוב מדי..

מה שנכון זה שלא כדאי לעשות את זה באמצע השנה כי אז תצטרך להקריב קצת את הבית ספר או את הפסיכו, ולוותר הרבה על החיים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...