מחפש את היחידות היותר מעניינות בצה"ל - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש את היחידות היותר מעניינות בצה"ל

J0n1

Recommended Posts

שחקים זה מעטפת מיונים ל-5 מסלולים מאוד מעניינים בחיל מודיעין (ששונים מהותית אחד מהשני). חלק מהמסלולים הם טכנולוגיים יותר, וחלקם מודיעיניים יותר, כמובן שישנה נגיעה וחפיפה בין שני התחומים. לא ניתן לדבר על אופי התפקיד או על תוכן הקורס בגלל בטחון מידע. אני ממליץ לך לקרוא את המאמר הבא: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Articles/Article.aspx?ForumId=164&aId=7968

אני לא בטוח שהוא מדויק ב-100%, שכן הוא די ישן (2004) אבל הוא די מפורט. אם יש לך שאלות על תהליך המיון או בכלל אתה מוזמן לפנות אליי בפרטי. התקבלתי סופית למסלול ******** וכמו כן הייתי ממוין למסלול ******** בו הגעתי עד השלב האחרון של המיונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אם המסלול לא הכי מסווג שיש, עדיין יש סיכוי שמישהו יפלוט משהו שלא צריך לפלוט.

הפורום הוא לא המקום לזה. תמצא מישהו שבשחקים ושב איתו בבית קפה ב-4 עיניים והוא יספר לך את מה שהוא יכול בצורה הטובה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם המסלול לא הכי מסווג שיש, עדיין יש סיכוי שמישהו יפלוט משהו שלא צריך לפלוט.

הפורום הוא לא המקום לזה. תמצא מישהו שבשחקים ושב איתו בבית קפה ב-4 עיניים והוא יספר לך את מה שהוא יכול בצורה הטובה ביותר.

:hi:

RE, אני איתך בעניין הזה. כואב לי שאנשים מדברים על מודיעין בפורום, גם אם המידע שנמסר פה לא מסווג. תמיד יכול להפלט משהו בטעות או שמישהו יכתוב משהו שהוא שמע מחבר/דוד ויש לזה תוקף במציאות.

בקיצור, עצרו את הדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי זימון ממדור סיירות למבחני התאמה לתפקידים מסווגים.

בכול מקרה רשום להגיע בלבוש הולם, מה זה אומר? לבוש ספורטיבי או פשוט לא לבוא זרוק כזה?

גם לא רשום שאי התייצבות תיחשב כוויתור, זה אומר שאני חייב להגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי דמעות בעיניים שאני קורא את הת'ראד הזה... בחיים לא תיעבתי כ"כ את צה"ל כמו מאז שהתחלתי את השירות שלי.

בהצלחה, תשתדל להגיע למקום שאתה יכול ומתאים לשרת בו עוד מראש ולא לעבור את 23 מדורי הגיהנום שעובר אדם שהמערכת לא מצליחה להכיר בבעיות שלו וגורמת לו להישבר(לפני בערך שבועיים מצאתי את עצמי שכוב על הרצפה שמפקד מנסה להעיר אותי, מסתבר שהתמוטטתי - בכיתי אח"כ כמו ילדה קטנה כל היום, אני שונא את המערכת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hi:

RE, אני איתך בעניין הזה. כואב לי שאנשים מדברים על מודיעין בפורום, גם אם המידע שנמסר פה לא מסווג. תמיד יכול להפלט משהו בטעות או שמישהו יכתוב משהו שהוא שמע מחבר/דוד ויש לזה תוקף במציאות.

בקיצור, עצרו את הדיון הזה.

אין מה לעצור את הדיון, הדיון מועיל לפותח ולמלש"בים אחרים, מי שיש לו מידע שלא אמור להשפך על דפי הפורום צריך לשמור אותו לעצמו, וסביר להניח שזה מה שיקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי דמעות בעיניים שאני קורא את הת'ראד הזה... בחיים לא תיעבתי כ"כ את צה"ל כמו מאז שהתחלתי את השירות שלי.

בהצלחה, תשתדל להגיע למקום שאתה יכול ומתאים לשרת בו עוד מראש ולא לעבור את 23 מדורי הגיהנום שעובר אדם שהמערכת לא מצליחה להכיר בבעיות שלו וגורמת לו להישבר(לפני בערך שבועיים מצאתי את עצמי שכוב על הרצפה שמפקד מנסה להעיר אותי, מסתבר שהתמוטטתי - בכיתי אח"כ כמו ילדה קטנה כל היום, אני שונא את המערכת).

תיהיה חזק אחי

כמה זמן נשאר לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, מישהו אשכרה מתקבל לחבצלות?!

מלאתי עכשיו את השאלון באינטרנט, WTF?! הרגשתי כזה דפאר, כל מיני שאלות, כאילו אני מינימום מפתח בגוגל עם 10 שנות ניסיון.

יש ילדים בני 17 שאשכרה יש להם נסיון בכל הדברים האלו?

אפילו בקטעים שהם ביקשו לספר על פרויקט, הדוגמא שהייתה שם הייתה של ביל גייסט נראה לי.

כמה אנשים מתקבלים לשם?

אני לא מעונין ללכת לשם (מזרחנות והיסטוריה? שניה...) ואני גם לא יכול (אין לי פסיכומטרי)

אבל סתם מעניין אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שהתקבל לחבצלות. אל תדאג, זה כנראה השאלון עם כל הידע במחשבים שלא נוגע כל כך לתוכנית אלא לגאמא וכדומה.

הוא עצמו אמנם בלי ידע במחשבים (שלא רלוונטי בכלל) אבל איכותי מאוד בהיבטים אחרים.

מתקבלים לשם 25 כל שנה.

למה אתה כל כך נרתע מפסיכומטרי ד"א?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלון שמילאת הוא לכלל חיל מודיעין (גאמא, שחקים, חבצלות, ועוד), ולא צריך להיות מושלם בכל סעיף שיש בשאלון הזה כדי לקבל זימונים שונים..

ספציפית לחבצלות צריך להערכתי בין היתר להביע עניין באקטואליה, וכמובן לסמן שאתה מעוניין מאוד בפרוייקט הזה באחד הסעיפים שם.

אני קיבלתי זימון למיונים לחבצלות אבל לא יכולתי להגיע (זה נפל על הטיול השנתי וזה היה המועד האחרון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נרתע מפסיכומטרי פשוט אין לי מתי לעשות אותו, בקיץ כבר מאוחר מדי ובאמצע השנה יהיה לי לחץ נוראי

לא ידעתי שזה גם לגאמא, אחרת הייתי משקיע יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, חיפשת חומר על המקומות הכי מעניינים וכרגע אתה עושה את הצעד הראשון בדרך אליהם.

החבר'ה צודקים, שחקים זה ה-מקום להתחיל בו.

יש כל כך הרבה יחידות ותפקידים מעניינים בצבא שלנו בתחום המודיעין שאי אפשר לתאר.

אני אוסף סיכות עוד משירותי בצבא של יחידות אלו ויש לי כבר מעל 100 סיכות רק של יחידות ותפקידים "מעניינים". זה לא נגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...