Xbox 360 pro vs Elite - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Xbox 360 pro vs Elite

amd@ati

Recommended Posts

היי, בימים הקרובים (סופסוף) אקנה 360, ואני לא יודע האם לקנות את גרסת ה-PRO או שמא את גרסת ה- Elite. (?)

אני אשחק על מסך גדול ברזולוצייתFHD, ורציתי לדעת האם ל-Eliet ישנה גם חומרה משופרת וחזקה יותר, או שההבדל היחיד ביניהן הוא גודל ההארד דיסק?

אילו הבדלים נוספים יש בין הקונסולות?

תודה מראש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי כיצד ניתן למלא את ההארד דיסק של ה-360. (?)

הרי אי אפשר להתקין עליו משחקים.

נ.ב: שכחתי שיש את הלייב, האם התכנים בלייב כמו דמואים וטריילרים הם בחינם? (ואילו תכנים נוספים יש בלייב?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא בצבע,בגודל הכונן ובכך שבאליט מקבלים כבל .

התכנים בהם ניתן "למלא" את ההארד דיסק הם דמואים,סרטונים מהלייב,משחקים מהXBLA,,שירים ומשחקים(ניתן להעביר משחקים לכונן הקשיח,מה שאמור/יכול להקטין את זמני הטעינה).

דמואים וסרטונים הם "חינם" מהלייב,אבל אל תשכח שהלייב עצמו עולה כסף(כ350 שקל לשנה עם כרטיס PRE-PAID).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא בצבע,בגודל הכונן ובכך שבאליט מקבלים כבל .

התכנים בהם ניתן "למלא" את ההארד דיסק הם דמואים,סרטונים מהלייב,משחקים מהXBLA,,שירים ומשחקים(ניתן להעביר משחקים לכונן הקשיח,מה שאמור/יכול להקטין את זמני הטעינה).

דמואים וסרטונים הם "חינם" מהלייב,אבל אל תשכח שהלייב עצמו עולה כסף(כ350 שקל לשנה עם כרטיס PRE-PAID).

דמואים, סירטונים ומשחקי XBLA אפשר להוריד עם חשבון Live Silver שהוא חינמי לחלוטין.

כדי לשחק עם חברים וכו' צריך Live Gold שעולה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דמואים, סירטונים ומשחקי XBLA אפשר להוריד עם חשבון Live Silver שהוא חינמי לחלוטין.

כדי לשחק עם חברים וכו' צריך Live Gold שעולה כסף.

נחמד..לא ידעתי.

עם זאת,נראה לי קצת טפשי לקנות קונסולה שכזאת ולא לשחק באינטרנט(=לשלם תשלום שנתי),ככה שאני מתייחס אל התשלום הזה כמובן מאליו ורואה סיבה לציין אותו בכל זאת..אבל שוב,טוב לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא לא חושב שארכוש מנוי ללייב.

אבל טוב לדעת שניתן להוריד דברים בחינם.

האם הקונסולה ומשחקיה תומכים ב-FHD ?

עריכה:

שאלה נוספת, איך יכול להיות שמחירן של שתי הקונסולות האלה זהה:

http://www.enjoystick.co.il/Product.aspx?productid=1088

http://www.enjoystick.co.il/Product.aspx?productid=762

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון בPS3

וכן המצב דומה הרוב ב720P ורק קצת ב1080P

אם אתה רוצה פלטפורמה שתריץ בFHD אז רק מחשב

אבל זה לא כזה משמעותי כי גם ברזולוציה נמוכה יחסית יש התאמה למסך

ככה שתקבל תמונה טובה בכל זאת אולי לא FHD אמיתי אבל גם 720P זה מספיק לדעתי להיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, שאלה: איך המפרט שלך לדוגמא מתמודד עם IV?

GTA IV זו לא דוגמה, כי מדובר על פורט מאוד גרוע שנעשה מהקונסולות למחשב. כלומר אם המשחק היה מתוכנן כמו שצריך לPC אז כל מחשב גיימיניג ממוצע היה צריך להריץ אותו בקלות.

ואכן מחשב ב3500שח יתן ביצועים טובים יותר מהXBOX (היתרון של הקונוסלות היום הוא לא ביצועים אלא בתחומים אחרים, כמו למשל נוחות שימוש, מחיר יחסית זול, חוסר דאגות של שידרוגים וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...