איזו תוכנת עריכה עושה Slow Motion לוידאו ? - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזו תוכנת עריכה עושה Slow Motion לוידאו ?

alex.turovsky

Recommended Posts

מה יש ב EDIUS שאין ב VEGAS PRO ? השוויתי תכונות מהאתרים, יש שם תכונות דומות למדיי.

אני כמובן לא עורך מקצועי אז הייתי רוצה לשמוע ממך מה אפשר לעשות אם EDIUS ואי אפשר ב VEGAS PRO.

ראיתי את מה שיש ב COPILOT, וואו זה אשכרה כל האפקטים מהפרסומות והסרטים. אף פעם לא הבנתי באמת איך יוצרים את כל האנימציות ועכשיו אני מתחיל להבין שזה שילובים של STUDIO MAX עם BLENDER עם AFTER EFFECTS וכל מיניי כאלה. כמה זמן לוקח להגיע לרמת עריכה כזאת, אני שמח עדיין שהצלחתי להבין איך אני מחליף SOUND TRACK לקטע חח השלב הבא זה להבין איך אני גורםגורם לצליל להופיע בקטע מדוייק בוידאו יענו למשוך את המנגינה או משהו כזה :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל? ריל טיים... המילה REAL TIME RENDER זה חלומו או סיוטו של כל עורך .

תאר לך אתה שם פילטר שחור לבן. אתה לא יודע איך זה נראה. אתה "מרנדר" (לוחץ אנטר, וממתין שהמחשב יבצע את החישובים).

יצא טוב? יופי, לא טוב ואתה רוצה יותר כחול? שוב תרנדר. יצא טוב? אתה שם עכשיו עוד פילטר ? שוב תרנדר.

אח"כ אתה שם כל הכל מעבר (TRANSITION) - שוב מרנדר. סיימת ושכחת לשים נכון או תיקון בסאונד? שוב תרנדר...

מה שיכלת לעשות ב 2 דקות עבדת 15 דקות !

עכשיו תאר לך קליפ/סרט שלם , עמוס וגדוש בפילטרים ומעברים ....?

יכולת ריל טיים נותנת לך לעשות מה שבא לך ,כמה שאתה רוצה, תלוי בכח ובחומרה (כרטיסי עריכה ייעודיים) בלי שום רינדור !

מה שאתה עושה- אתה רואה מייד באיכות סופית (ולא PREVIEW מאפן כמו בפרמייר, ש"מנחש" מה ייצא לך).

לאדיוס יכולות כמעט שאין לאף תוכנה בעולם.

אז זה לא כתוב במפרט תוכנה, ודברים כאלה לא ניתן להשוות כי זה לא תיאורטי בכלל... אתה לא משווה בין 2 פלזמות.... :)

בקשר לבעיה שלך-

בגדול כל התוכנות אותו עיקרון. משיכה של קצה "זנב" של אותו שוט/סאונד- ככה אתה מאריך או מקצר. יתן לעשות FADE בהתחלה או סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...