איזו תוכנת עריכה עושה Slow Motion לוידאו ? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזו תוכנת עריכה עושה Slow Motion לוידאו ?

alex.turovsky

Recommended Posts

אני רוצה לערוך טיול. אני רוצה להאט את התנועה בחלק מהקטעים.

עם איזו תוכנה של או של חברה צד שלישי אוכל לעשות זאת ולשלוט במהירות ההאטה .

*הקובץ עם סיומת MTS. אגב מה ההבדל בין זה לבין AVCHD, זה הקונטיינר שלו ?

בעלי ניסיון מוזמנים לחלוק אותו עימי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני מפספס פה משהו, אבל SloMo אמיתי דורש צילום יעודי עם FPS יותר גבוה לא...?

כלומר, אפשר 'לזייף' את זה עם תוכנות עריכה, אבל בפועל חסרים פריימים - זה לעולם לא ייראה כמו SloMo אמיתי.

לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיובי.

יש לי במצלמה החדשה את המצב הזה. הוא מעלה את הצילום ל240FPS והופך צילום של 3 שניות להקלטה של 12 שניות. מאט פי 4 את הזמן.

הבעייה ? זה מוגבל רק לאותן 3 שניות אז אי אפשר לצלם קטע ארוך יותר וחייבים כל הזמן לתכנן מה ומתי מצלמים כדי שזה יקרה באותן 3 שניות.

לכן אני רוצה לתת את אותו אפקט לקטעים נוספים.

אלו הסרטונים שלי, מילאתי בהם את יו-טיוב:

http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=sony+hdr-xr520e&aq=f

*אגב בתוכנה הזאת VEGAS, האפקט נוצר כאשר מותחים עם העכבר את הקצה הימני של הקטע האחרון בתוספת המקש CTRL לכמה זמן שרוצים:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן אלכס ,תודה הזכרתה לי שגם לי יש את הvegas ,אגב אתה יודע במיקרה איך עושים שהקליפ ירוץ הפוך ,כאילו נגיד מישהוא קופץ למטה אז אני יוכל לעשות שהוא יקפוץ למעלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל תוכנות עריכה מקצועיות עושה סלואו מושיין.

אם אתה מחפש סלואו מושיין שרואים פריטים מהירים (כמו כדור אקדח,פיצוץ בלון) אז זה דורש מיוחדת ויקרה מאוד (לקסיו יש DSLR שעושה את זה, כמובן לא מקצועי).

אני מצלם עם מקצועית DVC200 , ועושה סלומושיין עם הפרמייר והאדיוס- נראה טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן אלכס ,תודה הזכרתה לי שגם לי יש את הvegas ,אגב אתה יודע במיקרה איך עושים שהקליפ ירוץ הפוך ,כאילו נגיד מישהוא קופץ למטה אז אני יוכל לעשות שהוא יקפוץ למעלה ?

כן אבל איך אני עושה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טל, אני אנצל את ההזדמנות לשאול אותך (פשוט ראיתי את עבודות הסטודיו, לא יודע מה אתה עושה שמה אבל יש לכם אחלה עריכות באתר).

- למה אתה לא עובד על Vegas, לPREMIERE יש יתרונות על גרסה 9 האחרונה ?

- אתה מכיר אתרים עם מדריכי טובים לעריכה ?

- שאלה אחרונה, אתה יודע היכן ניתן למצוא מנגינות חינמיות להורדה לליווי קטעי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוני ווגאס יחסית פשוטה מאוד, מצומצמת, ובעלת רבע יכולות מאשר התוכנות שאני עובד איתם.

יש לי כרטיס עריכה מקצועי של CANOPUS , והוא עובד רק עם פרמייר ואדיוס. בלי קשר- אני צריך כוח וריל טיים, ואין אצלי דבר כזה "רינדור".

מה גם קידוד של מוגמר אני עושה שעה ב 12 דקות ל MPEG2 באיכות הכי גבוהה...

מדריכים- תלוי על איזה תוכנה?

אם בא לך תוכל להוריד אדיוס ל 30 ימים נסיון. באתר של CANOPUS יש מדריכים טובים חינם.

לגבי מנגינות- באמת הטובים עולים כסף.

אתה צריך אפקט או מוסיקת רקע ? (תגיד לי אם תרצה משהו אוכל לשלוח לך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- למה אתה לא עובד על Vegas, לPREMIERE יש יתרונות על גרסה 9 האחרונה ?

אתה רציני? אתה באמת חושב שתוכנת-Bundle של שבטח נוצרה כבדרך אגב כדי שתהיה "תוכנה מצורפת" למצלמות הוידאו שלהם, עדיפה על PREMIERE, תוכנה ייעודית של אדובי שמתמחה בתחום כבר שנים על גבי שנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו תוכנה שבכלל לא מגיעה עם המצלמות של Sony. למעשה עם המצלמות מגיע רק Picture Motion Browser ללא יכולות עריכה כלל והוא באמת סתם בשביל לראות קבצי AVCHD, דבר שנתמך במקור כיום ע"י ה WMP 12 שיש ב WINDOWS 7.

עם כל הכבוד ע"פ התשובות הנ"ל. אני רואה שלשניכם יש ידע לקוי לגביה, בטח שלא לגבי גרסת ה-PRO 9 האחרונה .

Sony Vegas Pro היא אחת התוכנות החזקות בעולם לעריכה, עם המון אפשרויות שמתחרה יפה מאוד בכל התוכנות הוותיקות כולל עבודה על המצלמות המדהימות של RED ב4K. היא גם עולה בהתאם.

תלחצו על הלינקים הכחולים (more about) לפירוט של האפשרויות המתקדמות:

http://www.sonycreativesoftware.com/vegaspro

וזה התוסף Production Assistant שלה: http://www.sonycreativesoftware.com/vegasproassist

טל, אני מתכוון גם לאפקטים וגם למנגינת רקע שלווה או קצבית. איזה SOUND PACKS טובים קיימים חופשיים/למכירה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עם כל הכבוד לגרסה 9, היא אפילו לא מגיעה לברכיים של ה EDIUS... גם ביכולות וגם ברמה.

סאונד איכותיים שעובדים איתם גם בפרומואים לטלווזיה של חברת COPILOT. באתר שלהם יש המון, גם חופשי וגם למכירה.

(יש להם גם פרוייקטים שלמים לאפטר אפקט ועוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...