נייד 15" כתחליף למחשב שולחני, עד 5,000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד 15" כתחליף למחשב שולחני, עד 5,000 ש"ח

Recommended Posts

לכבוד נסיעה לחו"ל לשנתיים במסגרת העבודה, אחותי החליטה לעבור ממחשב נייח לנייד. הדרישות שלה:

אחריות בינלאומית לשנתיים חובה! המחשב יבלה את רוב זמנו באירופה.

מסך 15", עדיף רחב. משקל לא חשוב במיוחד כיוון שהמחשב יתנייד בעיקר בתוך הבית. חיי סוללה של לפחות שעתיים. צורב , בלוטות', יהיה נחמד עם יכלול מצלמה, יציאת גם תהיה נחמדה, של לפחות 2GB (עדיף 4GB).

המחשב ישמש לגלישה, יישומים ביתיים שונים, צפיה בסרטונים ושיחות ופה ושם איזה משחק קל, כך שלא צריך כרטיס מסך חזק במיוחד. שירות בינלאומי טוב ואמינות גבוהה מאוד חשובים, אני לא טס לאירופה בכל פעם שיש להם תקלה! ;)

המחשב ירכש בארץ, היא רוצה קצת זמן לאלף אותו לפני הנסיעה. יש הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחריות על כל מחשבי לנובו שנרכשים בארץ היא בינלאומית ותקפה באירופה גם כן.

ל-SL500 יש יתרונות מסוימים על ה- שנתת: למשל מסך מאט ברזולוציה גבוהה, וטראקפוינט. שהם, לפחות לדעתי, שווים הרבה יותר מעוד 2GB ועוד 160GB בכונן הקשיח, מה גם שקשיח וזיכרון הם דברים שניתנים לשדרוג בקלי קלות בכל .

הכל שאלה של מה מחפשים ומהן העדיפויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי - היא רוצה מסך מט. 160GB יספיקו, אבל אני לא בטוח בקשר ל- 2GB (כי סביר שהמחשב יריץ ויסטה).

הלנובו נראה מעניין, אבל עם הרחבת אחריות, המחיר שלו טס מעבר לסכום שהיא רוצה להוציא. שו האדה טראקפוינט? ו- XP בימינו? זה כ"כ 2001...

ל- יש מסך מבריק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-HP הספציפי הזה יש מסך מבריק. לדגמים העסקיים שלהם יש מסך מאט, אבל אני בספק שתמצא בתקציב.

קיים דגם דומה של ה-SL500 שהוא קצת יותר זול ומגיע עם Vista Business (וזכות שנמוך ל-XP):

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=713314

ואז עם הרחבת אחריות אתה לא חורג בהרבה מ-5K, ואולי אפילו נשאר במסגרת.

2GB זיכרון זה בסדר גמור ל-, אבל אתה תמיד יכול להרחיב ל-3GB בקלות (וגם ל-4GB, למרות שזה חסר משמעות ל- 32bit).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...