בגרות בהסטוריה א'-מאחורינו :) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בגרות בהסטוריה א'-מאחורינו :)

davidreznic

Recommended Posts

אני מציע שאם למישהו יש סיכומים טובים בנוגע ללאומיות (יש לכולם) ופרג (כי אני לומד את זה... :smile1:) או כל נושא שקשור למיקוד בהיסטוריה א' שיביא וככה נפתח אוסף סיכומים טוב לכולם. :xyxthumbs:

עריכה: האיש שהביא פה סיכומים של המורה ההזוי של והקונספירציות שלו , אז שידע שהם מוזרות וחופרניות רצח ובלתי מובנות. (אגב, מה זה הערנב למעלה? של מילפורד מהאתר? :lol:)

אני היללתי את הערנב.

חששתי שלא תבינו את חוכמת הד"ר, צריך לשים לב שאלו סיכומים, צריך לשמוע יותר כדי להבין אני מניח... אולי אני אוכל לכתוב כמה רעיונות שלו. במיוחד את העניין עם הבולבול של ישו :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה מזל שעברתי את הבגרות הזאת :P

אגב,מה שעשיתי זה לקחתי מיקוד מחבר לשבוע(הוא שכח שלקחתי)קראתי אותו וזכרתי את הכול בגדול,כמובן שאת כול הפרטים הקטנים לא הצלחתי לזכור אז בשביל זה היתה לי תוכנית.

בבוקר כ15 שעה לפני המבחן נכנסתי עם התיק שלי לשירותים,משכתי את מיכל האסלה ודחפתי את הספר מאחוריו.

כמובן שבדקתי שלא רואים,וחוץ מזה אלא אם מישהו יודע שיש שם ספר אין סיכוי שימצאו אותו.

התחלתי את המבחן,עשיתי כול מה שידעתי ממש ממש הכול ניסיתי וניסיתי עד שהיו דברים שלא שלא זכרתי,פשוט לא ידעתי,רשמתי אתה שאלה שהיא כ30 נקודות על היד,הלכתי לשירותים קראתי טוב טוב(כמובן שקיבלתי ליווי עד הדלת אבל אף אחד לא יכנס איתי לתא נכון?ואם שואלים למה כולכך הרבה זמן,אז אומרים שהיה לך גוש.).

רשמתי נקודות חשובות על היד,ואת כול השאר ניסיתי לזכור.

עשיתי ככה בכול המגנים בהיסטוריה א' וב' וגם בבגריות,קיבלתי בא' מגן:75 בגרות:84 ובב' 80 ו80. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מזל שעברתי את הבגרות הזאת :P

אגב,מה שעשיתי זה לקחתי מיקוד מחבר לשבוע(הוא שכח שלקחתי)קראתי אותו וזכרתי את הכול בגדול,כמובן שאת כול הפרטים הקטנים לא הצלחתי לזכור אז בשביל זה היתה לי תוכנית.

בבוקר כ15 שעה לפני המבחן נכנסתי עם התיק שלי לשירותים,משכתי את מיכל האסלה ודחפתי את הספר מאחוריו.

כמובן שבדקתי שלא רואים,וחוץ מזה אלא אם מישהו יודע שיש שם ספר אין סיכוי שימצאו אותו.

התחלתי את המבחן,עשיתי כול מה שידעתי ממש ממש הכול ניסיתי וניסיתי עד שהיו דברים שלא שלא זכרתי,פשוט לא ידעתי,רשמתי אתה שאלה שהיא כ30 נקודות על היד,הלכתי לשירותים קראתי טוב טוב(כמובן שקיבלתי ליווי עד הדלת אבל אף אחד לא יכנס איתי לתא נכון?ואם שואלים למה כולכך הרבה זמן,אז אומרים שהיה לך גוש.).

רשמתי נקודות חשובות על היד,ואת כול השאר ניסיתי לזכור.

עשיתי ככה בכול המגנים בהיסטוריה א' וב' וגם בבגריות,קיבלתי בא' מגן:75 בגרות:84 ובב' 80 ו80. :xyxthumbs:

אתה מודע לכך שאם שומעים רשרוש דפים בתוך התא מותר לבוחן לפסול לך את המבחן, כן? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך להיתייעץ איתכם, כל היודים שעושים את הבגרות החדשה,

המורה שלי אמרה לי שאם אני יודע את עזרה ונחמיה וכורש ברמה גבוהה אז לא צריך ללמוד על ההלניזם, כי אז אני בוחר 2 שאלות מהנושא

של התקופה הפרסית וזהו, ממליצים ?

למרות שזה כבר קצת מאוחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך להיתייעץ איתכם, כל היודים שעושים את הבגרות החדשה,

המורה שלי אמרה לי שאם אני יודע את עזרה ונחמיה וכורש ברמה גבוהה אז לא צריך ללמוד על ההלניזם, כי אז אני בוחר 2 שאלות מהנושא

של התקופה הפרסית וזהו, ממליצים ?

למרות שזה כבר קצת מאוחר...

אנחנו בכלל לא למדנו על שום דבר מזה...

אצלנו זה לאומיות, הרצל, הגדודים העבריים, ניל"י, בלפור ובגדד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלנו. יש נושא חובה שזה לאומיות-הרצל, נילי, באזל וכו'. יש נושא בחירה: ערים וקהילות ששם בוחרים בגדד או פראג או הצהרת כורש ובית ראשון או שני (לא זוכר)

אפרופו באזל, אני מזמין עכשיו כרטיסים לקונגרס באזל, מישהו מעוניין? יש לי כרטיס מועדון הרצל פלטינום :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...