שאלה בקשר לספק כוח שהוחלף לי - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לספק כוח שהוחלף לי

zohar678

Recommended Posts

לפני כמספר שבועות הלך לי הספק כוח כתוצאה מנפילת מתח שהתרחשה בביתי.

הטכנאי אמר לי שהוא שם לי ספק כוח קצת יותר טוב ממה שהיה לי קודם, הוא קרא לזה מהספקים הקצת מיוחדים יותר, ואילו הספק הישן שלי למעשה היה מאוד פשוט (לא זוכר את הדגם).

הספק החדש שהוא שם לי הוא של חברת HUNKE 350W REAL ורציתי לדעם אם הוא באמת נחשב כספק כוח טוב?

הוא עלה לי ללא מע"מ 150 שקל.

עוד שאלה: כתוב לי בקבלה שהוא תיקן לי הגדרות של לוח אם כולל הגדרות של , כיד ניתן לתקן הגדרות של לוח אם?

אני יודע שניתן לשנות הגדרות של אבל זאת פעם ראשונה שאני נתקל באפשרות של תיקון הגדרות בלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמספר שבועות הלך לי הספק כוח כתוצאה מנפילת מתח שהתרחשה בביתי.

הטכנאי אמר לי שהוא שם לי קצת יותר טוב ממה שהיה לי קודם, הוא קרא לזה מהספקים הקצת מיוחדים יותר, ואילו הספק הישן שלי למעשה היה מאוד פשוט (לא זוכר את הדגם).

הספק החדש שהוא שם לי הוא של חברת HUNKE 350W REAL ורציתי לדעם אם הוא באמת נחשב כספק כוח טוב?

הוא עלה לי ללא מע"מ 150 שקל.

עוד שאלה: כתוב לי בקבלה שהוא תיקן לי הגדרות של לוח אם כולל הגדרות של , כיד ניתן לתקן הגדרות של לוח אם?

אני יודע שניתן לשנות הגדרות של אבל זאת פעם ראשונה שאני נתקל באפשרות של תיקון הגדרות בלוח אם.

אני הייתי הולכת ומבקשת את ה-150 שקל שלי בחזרה, עבד עליך טוב :-X.

ומה זה "מהספקים הקצת יותר מיוחדים" זה כנראה עוד הגדרה לספק זבל :kopfpatsch:.

ספק טוב עולה 400 ש"ח ומעלה :nono: של חברות כמו: קרוסייר, או אנרמקס וכו' שנותנות 5 שנים אחריות הספקים שלהם טובים מאוד

והתיקון גדרות BIOS!?

יקירי אם המחשב חשוב לך ואני מאמינה שכן, כדי לך גם לשקול בחיובי רציני אל פסק למחשב :cool2:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהוצאתי אותו מתיקון כבר רצתי לחנות וקניתי מגן ברקים גם למחשב וגם למסך שלו.

מגן ברקים זה לא אל פסק

עם אל פסק המחשב עדין פועל כמה דקות וכך אפשר לכבות את המחשב בצורה בטוחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...