פרטים חדשים על Max Payne 3 - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרטים חדשים על Max Payne 3

Domovoi

Recommended Posts

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי מה שיוביסופט עשו לFC2 אתפלא כמה אנשים יעזו לירוק לכיוון של מקס פיין 3. (FC יצא כל כך נחות ומסריח עד שזה מעורר בי זוועה)

ומקס פיין לא ממש מתאים לקונסולות (מה לעשות משחק עם יריות מתאים PC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אחרי מה שיוביסופט עשו לFC2 אתפלא כמה אנשים יעזו לירוק לכיוון של מקס פיין 3. (FC יצא כל כך נחות ומסריח עד שזה מעורר בי זוועה)

ומקס פיין לא ממש מתאים לקונסולות (מה לעשות משחק עם יריות מתאים PC)

תעשה טובה עוד לא ראיתי שום דבר שיצא עם מפיקים אחרים ויותר טוב מהראשי.

FC2 יצא משחק דפוק למדי שכל פעולה שלו חוזרת על עצמה אחרי פאקינג משחק של חצי שעה ואין שום חידושים עד סוף המשחק. הוא רק נראה יפה משחקיות דפוקה.

אני לא אומר שFC היה טוב אבל FC2 היה לא פחות גרוע מהראשון. למרות שהם ניסו לתקן את החלק הראשון.

לעניין MAX אני כבר עכשיו בטוח שהוא יהיה אכזבה בגלל שינוי חברה. דוגמא קלאסית שהרסו את המשחק זה FALLOUT 3... לעזאזל איפה המשחקיות של FALLOUT 2 פה????

טפווו עולם שרודף רק כסף כל.

לגבי צריבות גניבות וכו' אני רואה את התופעה כבר מספר שנים אבל ברוב אנשים בוגרים (מעל 18 או לפחות עובדים) מורידים מנסים ואז קונים.... פעם היו הרבה דמויים שהיה אפשר לנסות היום כמעט ואין... וצריך לחפש חוות דעת סירטונים או לרוץ לחברים שיש להם לראות... יותר בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRT

צר לי לבשר את זה אבל

(FC יצא כל כך נחות ומסריח עד שזה מעורר בי זוועה)
היה שגיאת כתיב

התכוונתי להגיד שFC2 יצא כל כך נחות...

דווקא FC היה הצלחה לא קטנה.

ולא יצא לי לשחק בfallout2 אז לא אוכל לדעת את האכזבה שלך. (למרות שלדעתי fallout3 היה נחמד בסוגו)

ונקודה לגבי מקס:

אם מקס פיין יהיה מבוגר ב3 אז האם הוא יצעק מכאבי גב אחרי כל פעם שהוא עושה את זינוקים שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונקודה לגבי מקס:

אם מקס פיין יהיה מבוגר ב3 אז האם הוא יצעק מכאבי גב אחרי כל פעם שהוא עושה את זינוקים שלו?

עוד נקודה עם קצת פיזיקה. עם אתה נע במהירות רגילה אבל הזמן נהיה יותר איטי אז בזמן אמיתי אתה נע במהירות מאוד גבוה וגם נפילה במהירות כזו או נחיתה עם הראש בקיר שקוראת הרבה בMP תוביל במקרה הטוב לחוזק מכה של משאית במהירות 100קמ"ש... כאבי גב אחרי זה אני לא בטוח שבכלל יהיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד נקודה עם קצת פיזיקה. עם אתה נע במהירות רגילה אבל הזמן נהיה יותר איטי אז בזמן אמיתי אתה נע במהירות מאוד גבוה וגם נפילה במהירות כזו או נחיתה עם הראש בקיר שקוראת הרבה בMP תוביל במקרה הטוב לחוזק מכה של משאית במהירות 100קמ"ש... כאבי גב אחרי זה אני לא בטוח שבכלל יהיו.

אוי, באמת... עוד לא הגענו לרמה כזו של ריאליסטיות בשום משחק, אז מה הבעיה? הוא עושה סלטה לצד ופוגע בקיר ולא קורה לו כלום, ביג דיל, תראה לי משחק שכן קורה לגיבור משהו... מה גם שאם נופלים מגובה רב ב- MP אתה מאבד חיים או מת, לא הבנתי מה אתה רוצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, באמת... עוד לא הגענו לרמה כזו של ריאליסטיות בשום משחק, אז מה הבעיה? הוא עושה סלטה לצד ופוגע בקיר ולא קורה לו כלום, ביג דיל, תראה לי משחק שכן קורה לגיבור משהו... מה גם שאם נופלים מגובה רב ב- MP אתה מאבד חיים או מת, לא הבנתי מה אתה רוצה...

לא הבנת??? תשאל!!! כשתגיע לכיתה ז-ח תתחיל ללמוד פיזיקה ותבין.[br]פורסם בתאריך: 21.06.2009 בשעה 17:42:19

תחשוב על העובדה כשאתה עושה את הפעלולים על עצירת זמן כמעט מוחלטת יש שני מצבים.

אחד זה שהזמן נעצר ואתה ממשיך לחיות כרגיל.

שניה זה שהזמן ממשיך כרגיל רק שאתה נהיה הרבה יותר מהיר.

שני המצבים זהים רק שונים במצב המסתכל באיזה מערכת הוא נמצא. בכל אופן לא משנה איפה תהיה המצב יהיה שהמהירות האמיתית תהיה זאת שבמהרכת השניה.

כלומר אתה פתאום נע מ2קמש ל200קמש. שתאוצה כזאת תוציא לך את כל האויברים מהמקום. או להפך עצירה כזאת. וגם פשוט נוגעים במשהו תחשוב שנכנסים במשהו הזה באיזה 200קמש עם היד... לא נחמד נכון... אם בכלל תוכל להבין את זה!!! :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...