משהו שאני רוצה להגיד בנושא קונסולות-מחשב - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו שאני רוצה להגיד בנושא קונסולות-מחשב

חן מ

Recommended Posts

אני לרב לא מתערב בדיוני "מחשב מול קונסולה" אבל יש נקודה אחת שלא מחדדים מספיק לטעמי - כמות המשחקים (ורובם משחקים מז'אנרים יחודיים לקונסולות) שבעל מחשב לעולם לא יראה. הנה דוגמא לכל המשחקים שכל בעל PS3 יוכל לשחק בהם ושום בעל מחשב לא יוכל:

http://en.wikipedia.org/wiki/PS3_exclusives

חוצמזה, למי שאין קונסולה בבית לעולם לא יבין את ההבדל בין מחשב לקונסולה, למען הסדר הטוב גם אני לא הבנתי עד שהתנסתי בזה ככה שכל מי שדן בזה ללא קונסולה בבית לא ממש יכול להבין ברצינות על מה מדובר (נוחות, חוויה וכו).

זהו, זה מה שהיה לי להוסיף, שכל אחד יבין מזה מה שהוא רוצה, אני סיימתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 178
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין בעיה אני מוכן לבוא ;D

רגע על איזה רזולוציה בכלל עובד לך GRID או BURN OUT

AA עובד? אופס על כמה פריימים 30 חח

בדיחה.

ותאמין לי אני יודע כי בסלון יש לי X360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לרב לא מתערב בדיוני "מחשב מול קונסולה" אבל יש נקודה אחת שלא מחדדים מספיק לטעמי - כמות המשחקים (ורובם משחקים מז'אנרים יחודיים לקונסולות) שבעל מחשב לעולם לא יראה. הנה דוגמא לכל המשחקים שכל בעל PS3 יוכל לשחק בהם ושום בעל מחשב לא יוכל:

חוצמזה, למי שאין קונסולה בבית לעולם לא יבין את ההבדל בין מחשב לקונסולה, למען הסדר הטוב גם אני לא הבנתי עד שהתנסתי בזה ככה שכל מי שדן בזה ללא קונסולה בבית לא ממש יכול להבין ברצינות על מה מדובר (נוחות, חוויה וכו).

זהו, זה מה שהיה לי להוסיף, שכל אחד יבין מזה מה שהוא רוצה, אני סיימתי :xyxthumbs:

דווקא בעניין הזה קשה להביא את הPS3 כדוגמא טובה..זתומרת,אין ספק שיש לPS3 כמה וכמה משחקים מעולים ואקסקלוסיביים(ועוד כמה וכמה בדרך),אבל לדעתי בPS2 הצטיין בעניין הזה הרבה יותר..סוני איבדה הרבה מפתחות ופרנצ'ייזים בדור הנוכחי,וחבל..אין לי ספק שאם כל סדרות המשחקים והמפתחות ש"עבדו" אך ורק עם בדור הקודם היו עושות זאת גם בדור הנוכחי-מצבה של היה טוב הרבה יותר(לפחות מבחינת מכירות קונסולה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ולא נכון. נכון שבדור הנוכחי יש להם הרבה פחות אקסלוסיביים, אבל אם תעשה השוואה תראה שיש הרבה יותר מל XBOX (שם רב המשחקים יוצאים בסוף ל , בזה עדיין חזקה יחסית) ואם תיכנס ללינק שנתתי תראה שיש מספיק אקסלוסיביים גם בדור הנוכחי. 99 אחוז מהמשחקים שלי כיום אני משחק על ה PS3, ורובם המכריע הם אקסלוסיביים של ה PS3 (ומתוכם רובם מצויינים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים איתך.

להגיד ש"לבוקס יש פחות אקסקלוסיביים כי הרבה ממשחקיו יוצאים למחשב" זאת שטות-מה אכפת למי שיש אקסבוקס עם המשחק שהוא משחק בו יצא גם למחשב? זה גורע מהחוויה שלו? הופך את המשחק לפחות טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים איתך.

להגיד ש"לבוקס יש פחות אקסקלוסיביים כי הרבה ממשחקיו יוצאים למחשב" זאת שטות-מה אכפת למי שיש אקסבוקס עם המשחק שהוא משחק בו יצא גם למחשב? זה גורע מהחוויה שלו? הופך את המשחק לפחות טוב?

מה אתה לא מסכים? של XBOX יש פחות קסקלוסיביים? הבנת הנקרא, אני לא מנסה לספור למי יש יותר אלא להבהיר נקודה - יש הרבה אקסלוסיביים שלא יראו אור במחשב (בייחוד אם נניס למשוואה את שני הקונסולות יחדיו) וזו סיבה מספקת לפחות מבחינתי לקנות קונסולה - בייחוד בהתחשב בזה שהרבה מהאקסלוסיביים מעולים והרבה מאוד מהם הם בז'אנרים שמעניינים אותי ושלא יצאו למחשב.

בכל מקרה, גם אם הייתי מנסה להראות של PS3 יש יותר אקסלוסיביים הייתי צודק, תסכים או לא - הנה אחד מול אחד.

XBOX:

PS3:

http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_exclusives

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך שקונסולות שוות בעיקר בזכות המשחקים אשר יוצאים רק אליהן,אבל הכוונה שלי היא לא רק למשחקים אקסקלוסיביים לכל קונסולה,אלא גם למשחקים שיוצאים רק לקונסולות ולא למחשב.

בכל מקרה זה לא מעניין,ממש לא אכפת לי לאיזו קונסולה יש יותר או פחות אקסקלוסיביים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להסכים עם העובדה שקונסולה משלימה מחשב,אבל אני כן יכול להסכים עם העובדה שמחשב יכול להשלים קונסולה,כי במחשב יש את רוב המשחקים שיוצאים לPS3 וגם לאקסבוקס,ובנוסף במחשב אפשר לעשות דברים נוספים כמו לגלוש באינטרנט בצורה נוחה,שזה אין לא בPS3 ולא בבוקס,ואם יש הרשתות הלאחוטיות של שני המכשירים הן לא אלחוטיות שעובדות בצורה טובה,הדפדפנים לא נוחים ואני בטוח שלא תומכי עיברית וכו'...במחשב אפשר לכתוב מסמכים עבודות ומיילים,שזה דבר מאוד חשוב בעידן שלנו,אל תשכחו שיש מסנג'ר,איסיקיו וכו'

וכל זה עם שילוב של מגוון רחב של משחקים

וליביו,כמו שאתה מחליף את הקונסולה שלך כל 3-4 שנים,אני גם מחליף את המחשב שלי כל 3-4 שנים,עכשיו זה לא רלוונטי כ"כ כי אני הולך עוד מעט לצבא,אז אני לא אשחק הרבה במחשב ב3 שנים הקרובות,אבל אני מאמין שאחרי הצבא שתיהיה לי עצמאות כלכלית ואני אוכל להרשות לעצמי אני בכייף אחליף את המחשב למה שיהיה באותו זמן חדשני ומשוכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להסכים עם העובדה שקונסולה משלימה מחשב,אבל אני כן יכול להסכים עם העובדה שמחשב יכול להשלים קונסולה,כי במחשב יש את רוב המשחקים שיוצאים לPS3 וגם לאקסבוקס,כן רק שאם לא שמת לב בשנים האחרונות רובם פורטים ובוא נודה בזה הפורטים הרבה פעמים לא משו

וליביו,כמו שאתה מחליף את הקונסולה שלך כל 3-4 שניםאיזה מן בנאדם מחליף קונסולה כל 3-4 שנים?

,אני גם מחליף את המחשב שלי כל 3-4 שנים,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי

לגבי פורטים,זה ממש אבל ממש לא נכון מה שאתה אומר,המשחקים היחדים שיצאו כפורטים למחשב השנה היו רק IV,זה הכל,שאר המשחקים יצאו לא כפורטים,אלא כמשחקים משחקים חדשים ממש למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חן מ - אתה תותח. לנהל איתך שיחה זה כמו לנהל שיחה עם קיר. לא, סליחה, הקיר לא מעוות את המציאות לצרכיו. עזוב, אתה צודק, קנה מחשב, קונסולה זה באמת לא בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי

לגבי פורטים,זה ממש אבל ממש לא נכון מה שאתה אומר,המשחקים היחדים שיצאו כפורטים למחשב השנה היו רק IV,זה הכל,שאר המשחקים יצאו לא כפורטים,אלא כמשחקים משחקים חדשים ממש למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...