חרדים מתעמתים בירושלים: שישה שוטרים נפצעו - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרדים מתעמתים בירושלים: שישה שוטרים נפצעו

Nosh

Recommended Posts

ממש לא, לירות באש חיה בבנאדם שמאיים עליך,

זה ממש לא אותו הדבר כמו להפגין בפרעות, לתקוף

את כוחות הבטחון ולאיים עליהם בפגיעה.

לדעתי מספר הרוגים בהפגנה הזאת שווה בהחלט

את זה שאיש כוחות הבטחון לא ייחטוף אבן בראש

ויוכל לחזור למשפחה שלו בשלום.

אמרתי את זה בדיון על ההפגנות בבליעין ואני אומר את זה גם פה,

אתה רוצה להפגין? יש דרכים לעשות זאת.

אתה רוצה להתפרע ולאיים על כוחות הבטחון? דמך בראשך, במלוא מובן המילה.

+1

צריך להכריז על השכונות שלהם כעל שטח נטרלי שלא מוגן על ידי כוחות הביטחון הישראלים. הם לא מכבדים את כוחות הביטחון, לכן כוחות הביטחון לא יכבדו אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התגובות האלו מראות שאתם בדיוק כמוהם ואף יותר גרועים מהם

לידע כללי:

לא מפגינים עם אבנים.

מי שמפגין עם אבנים - אי אפשר לקרוא לו "מפגין" אלא מפגע , מכן דרך הפעולה צריכה להיות זהה.

והאם ההית כותב את הפוסט הזה אם חס וחלילה קרוב משפחתך היה זה שמקבל את האבן בראש?

אני מתאר לעצמי שלא.

כמו כן תוכל להסביר למה ההפגנה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי לימדו בצבא דבר שנקרא נוהל פתיחה באש - אם יש מישהו בעל אמצעי וכוונה לסכן חיים שלך או של מישהו אחר, יש לירות למרכז מסה על מנת להרוג. דוס המיידה בלוקים לעבר אנשים (ועוד ללא כל פרובוקציה כלפיו), עונה על ההגדרה.

מה שכן, טוב שהיום הייתה שבת, ואסור להם להדליק אש - נמנע מאיתנו המחזה של פחי אשפה בוערים מתדרדרים ברחבות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי לימדו בצבא דבר שנקרא נוהל פתיחה באש - אם יש מישהו בעל אמצעי וכוונה לסכן חיים שלך או של מישהו אחר, יש לירות למרכז מסה על מנת להרוג. דוס המיידה בלוקים לעבר אנשים, עונה על ההגדרה.

בצבא....

פה זה שטחי מדינת , לא "שטחים" חוץ מזה זה לא כל הנוהל בשלמותו , לא החסרת מספר חלקים כמו ירי באוויר?

בנוסף לזה אומנם נפצעו מספר שוטרים ומפגינים אך לא הייתה סכנת חיים, גם שהם זרקו אבנים ובטח שלא חיתולים...

יש צורה לפזר הפגנה עם אמצעי פיזור ולשוטרים יש (לפחות צריך להיות) אמצעי הגנה (שכוללים קסדה+קרמי קל+מגן) לכן כל עוד אין שימוש בנשק חם מצד המפגינים או באמצעים

שעלולים לסכן חיים (כמו בן אדם שמסתער אל שוטר עם סכין) אין שום סיבה או הצדקה מוסרית לפתוח באש

שלא לדבר על הסכנה והבעיה של לפתוח באש לעבר מסת מפגינים או אנשים

בנוסף לכך יש איסור על פעילות צבאית (לפיזור הפגנות, שיטור אזרחי וכו...) בתוך שטחי הקו הירוק לכן הנוהלים שאתה מדבר אליהם לא רלוונטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשקוש. ברגע שיש קבוצה שמפגינה בצורה אלימה כלפי כוחות הביטחון של המדינה, גם אם זה "רק" אבנים, צריכים לרסס אותם על אוטומט, ולבצע וידוי הריגה על השרמוטות שנשארו בחיים.

ורצוי מאוד לזכור שאלימות החרדים אינה מוגבלת לכוחות הבטחון. כל אזרח שימצא את עצמו בסביבה של החרדים ולא יבוא להם טוב בעין מסתכן בפגיעה בגופו וברכושו. כאשר האלימות מכוונת כנגד כוחות הביטחון בלבד, עוד אפשר להגיד שמדובר במחאה כנגד המדיניות (וגם אז לא מדובר בדרך מחאה לגיטימית) - אך כשזה מכוון כנגד כולם, מדובר בטרור לכל דבר, קרי הרצון לגרום לכך שדברים ייעשו בדרך שלך ע"י הטלת מורא על האוכלוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשקוש. ברגע שיש קבוצה שמפגינה בצורה אלימה כלפי כוחות הביטחון של המדינה, גם אם זה "רק" אבנים, צריכים לרסס אותם על אוטומט, ולבצע וידוי הריגה על השרמוטות שנשארו בחיים.

^^^ ההודעה הנ"ל נכתבה כמאמר "דעה", היא אינה מבוססת ולא ניתן לטעון כנגדה להסתה/השמצה וכיו"ב מעצם היותה "ניחוש" - היא מהווה "הימור" ותו לא, ללא כל ניסיון לקבוע עובדה / לטעון טענה / לפגוע פגיעה / וכו'. אני מצהיר בזאת שאני לא יודע מה המצב האמיתי, ואיני מתיימר לדעת. ההודעה הנ"ל מכילה ניחוש המבוסס על תחושות בטן בלבד, ואין בה כדי לטעון דבר וחצי דבר לגבי המצב בפועל.

במילים אחרות:

אתה מודה שאתה חיי בסרט.

אפשר לשאול איזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו קצת נסחפנו לא? מה אתה רוצה שיהיה פה מדינה כמו סין? אתה רוצה שחזור של מה שקרה בהפגנות הסטודנטים שם?

במקרה קראתי כמה מההודעות האחרות שלך, אז אני לא אוכל להגיד שאתה שמאלני ששונא חרדים ולשאול אותך האם עמדתך היית משתנה אם היה מדובר בערבים אבל אני בטוח שלחצי מהמגיבים פה זאת האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע

אני חושב שזה בגבולות הדמוקרטיה של המדינה היהודית

אבל חיתולים מלוכלכים - חחח , זה היצחיק אותי , הם כל היום אפופים בחרא , על ימין ושמאל עם כל הצאצאים ובטח חיתולים עם חרא זה לחם חוקם , אז כמו קופים הם זורקים - חחח , ממש פרימיטביות לשמה , חיתולים עם חרא , איך הם בכלל יכולים להתקרב לדבר הזה ועוד לזרוק את זה על מישהו - חחח - הם קודם צריכים להחזיק את זה ביד , איך זה לא מגעיל אותו ?

הם כל כך רגילים לזה שזה כבר לא מגעיל אותם , אבל בינם לבין עצמם הם יודעים שזה מגעיל כי עובדה הם משתמשים בזה כנשק .

:2girls:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו קצת נסחפנו לא? מה אתה רוצה שיהיה פה מדינה כמו סין? אתה רוצה שחזור של מה שקרה בהפגנות הסטודנטים שם?

יש דרך להפגין.

כל מי שפועל באלימות פיזית נגד כוחות הביטחון - צריך להיות מחוסל. חד וחלק. מחוסל עם המוח שלו מרוח על האספלט.

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה פה אופרסיה של החרדים מצד המדינה

אני רואה פה אופרסיה (אלימה) של המדינה מצד החרדים.

הסטודנטים בסין לא ניסו לכפות את עצמם על כולם, אלא התנגדו לכפיה מסוימת של המדינה. פה ההבדל הגדול. החרדים מנסים לכפות את עצמם על כל אחד ואחד במדינה.

ביום שיקרה כמו שמישהו אמר פה, ויהיה רוב דתי/ערבי, לא אבחל להשתמש בכל כלי שזמין לי בשביל להגן על הבית שלי ועל סגנון החיים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...