מספר שאלות לי אליכם בנוגע ל-XBOX 360. - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות לי אליכם בנוגע ל-XBOX 360.

amd@ati

Recommended Posts

היי,

אשמח אם תענו לי על השאלות הבאות:

האם ה-360 מציג תכנים ב-FHD, ואם כן איך הוא יתמודד עם מסך של 50"?

והאם ניתן להעביר ל-HD שלו קבצי MKV ואז לנגן אותם? (סרטי HD)

תודה רבה מראש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה-360 מציג תכנים ב-FHD בלי שום בעיה, וינצל את כל מה שיש למסך 50" שלך לתת.

קבצי MKV לא נתמכים, אבל ישנו מדריך בפורום שפירסמתי בעבר, כיצד להמיר בזריזות וביעילות קבצי MKV ל-WMV/MP4 ואח"כ לעשות איתם streaming ל360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

ולאחר שממירים את הקבצים ניתן להעביר אותם לדיסק הקשיח של ה-XBOX?

ובנוסף אשמח אם תצרף קישור למדריך שלך...

עריכה- אני אפרט מעט:

אני מתלבט בין רכישה של מחשב חדש ל- 360, אם אקנה מחשב אוכל לראות עליו סרטי HD שהורדתי,

השאלה היא אם אפשר "לסמוך" על ה- בתור אמצעי להצגת סרטי HD? ואם ממירים את הקבצים מ-MKV האיכות לא תפגע?

(PS3 הוא אופציה נוספת אך יקרה יותר, האם יש לו יתרונות על ה-360 בהצגה של סרטי HD?, והאם הוא יודע לקרוא קבצי MKV?)

תודה רבה מראש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי ודעתי אי אפשר לסמוך על ה-360 אם מה שאתה רוצה זה נגן HD שמתאים להכל, מדוע:

1.) כאמור הוא לא קורא כל פורמט של סרט

2.) לא ניתן להעתיק סרטים לדיסק קשיח (שקטן ממילא ולא ניתן לשידרוג בקלות - המקסימום שאתה יכול לקנות זה 120 גיגה ומיקרוסופט גובה פי שתיים כסף ממה שהרד דיסק רגיל כזה עולה)

3.) צריך לבצע המרה של פורמטים מסויימים ואני גם בטוח שיהיו פורמטים שהוא לא יקרא

מה כן:

1.) יש לו משחקים - וזה כיף

2.) ניתן לשים סרטים על DOK או לעשות "הזרמה" ממחשב, גם כאן הגמישות היא מוגבלת.

PS3:

1.) קצת יותר יקר (2200 ש"ח במקום זול וטוב) אבל יש לו נגן Blue ray וזו תוספת מעולה ויחסית זולה

2.) יותר ורסטילי אבל גם לו יש בעיות וצריך לבצע המרה שלטענת חבר לוקחת 20 דקות עם תוכנה ייעודית - גם אצלו אתה מבצע "הזרמה" מהמחשב

מחשב:

1.) הכי יעיל מהכל - ניתן להתאמה לפורמטים די בקלות ובמיידי - ללא תלות של התאמה מצד החברות שלהן שייכת הקונסולה

2.) גם עליו ניתן לשחק, יש לי מחשב עם 7600GS בסלון והוא מחזיק משחקים יפה, מצד שני ב-50" תהיה לך בעיה כיוון שזו רזולוציה של FHD ואז צריך כרטיס מסך חזק בהרבה כדי להריץ בצורה אופטימלית

נגן מדיה של WD:

לאחרונה גיליתי את הבובה הזו, פשוט מדהים, ב-700 ש"ח אתה קונה אותו בארץ, הוא מנגן הכל, קטן קומפקטי ונייד (אפשר לקחת להורים, לחברים וכו') - רק חבר התקן חיצוני כגון דיסק קשיח או DOK ואתה מסודר. הערה: כרגע אין לו תמיכה בעברית אבל זה עניין קטן לטעמי.

קישור: http://www.wdc.com/en/products/products.asp?driveid=572

פשוט הברקה מעולה של WD

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקס בוקס או מחשב...אני חושב שהייתי על מחשב האמת.

לא שאני שונא את האקס בוקס חס וחלילה, יש לי שניים כאלה בבית :screwy: רק הבעיה שהאקס בוקס מעצבן מבחינת הסרטים היות והוא באמת לא תומך בכל הפורמטים, וכדי להעביר סרטים אתה צריך לחבר אותו למחשב בכבל רשת (או לחבר אותו לרשת בחיבור ישיר לראוטר\מודם או לקנות אנטנה אל-חוטית ב400 ש"ח, ואתה חייב רק את זאת שמיועדת לאקס בוקס, ניסיתי לעשות מודינג קל ולחבר אנטנה פשוטה שקניתי ב50 ש"ח מחנות מחשבים והיא לא עבדה..) וחיבור האקס בוקס למחשב למטרות העברות סרטים ושירים זה סיוט בויסטה (עד עכשיו לא הצלחתי עדיין לחבר את האקס בוקס למחשב..) בעוד שבווינדוס כן הצלחתי. נכון הגיוני?

קיצר, לסרטי HD אני ממליץ על מחשב, הוא יותר ידידותי בקטע הזה, למשחקים אני ממליץ על הX360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה המפורטת :xyxthumbs:

אם לא היה את השיקול הכספי הייתי הולך על ה-PS3.

אני יודע שלא מן הראוי לציין זאת כאן, אבל האפשרות של 360 קורא צרובים היא מאד מפתה...

מספר שאלות נוספות:

האם PS3 PAL באמת מריץ משחקי NTSC? אם כן אז אפשר להגיד שהמחירים עוד הגיוניים.

ובנוגע לשאלה הקודמת: אז קונסולה היא לא הפתרון האידיאלי להרצת תכני HD?

ראיתי שנוספה עוד תגובה: הבעיה היא שמחירו של מחשב טוב יגיע בקלות לכ-5000 ש"ח, בעוד שהאקס בוקס עולה 2200 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקרת בפורום מפרטים לאחרונה? אנשים קוטפים שם מפרטים ב2500-3000 ש"ח להפעלת סרטי HD ומשחקים בקלות.

בעיקרון, זה נכון שהPS3 יכול להפעיל גם NTSC, אני בעצמי שוקל עוד מעט לקנות PS3 בתאילנד או (אני רק מנסה להשיג לתשובה לשאלה אחת בודדה, האם אפשר לשנות לPS3 את השפה או שאם הוא מגיע בתאילנדית אז נדפקתי?) אבל האקס בוקס כמו שאמרתי לא תומך בכל הפורמטים ובהתחלה זה קצת סיוט לחבר אותו למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מסך אולי תצטרך להשקיע 3500 שקל,אבל בתכל'ס זה אכן נכון.

אל תשכח שהקונסולות והחומרה שלהן כבר ממש לא חדשה,והבוקס מתבסס על מעבד תלת ליבתי וכרטיס שווה ערך לGEFORCE 7800GT(לא סגור בדיוק אם מדובר אכן בדגם הזה,אבל משהו בקירוב),משמע שעל פניו,כרטיס מסך במחיר 500 שקלים ומעבד ב900 יביאו לך ביצועים השווים ואף טובים יותר מאקס בוקס(כמובן שבאקס בוקס החומרה מנוצלת בצורה טובה הרבה יותר,ועל כן השוואה כזו היא על הנייר בלבד,אבל בכל זאת..)

אם אתה מעוניין,תכנס לפורום מפרטים,ותתפלא לראות איזה מפרט מתקדם יוכלו להתאים לך גם בסכום "פעוט" שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יקרה. שני תופעות חריגות קרו בשנתיים האחרונות. הראשון -הפיתוח הועבר באופן מסיבי לקונסולה קודם. השני- התחרות המטורפת בשוק כרטיסי המסך הובילה לשפל חסר תקדים במחירים. כרטיס במאה דולר מביא ביצועים שהיו עולים 1000 דולר עד לא מזמן.

כלומר היום אפשר לקנות בזול כרטיס חזק שיצטרך להריץ משחק עם גרפיקה שנועדה לרוץ על כרטיס חלש בהרבה ממנו- וכך כמעט תמיד תוכל לרוץ על המקסימום, גם במפרט ממש ממש זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שיש לי היום הוא חזק יחסית מלבד המעבד, זו לא בעיה בשבילו להריץ סרטי HD, אך המעבד מהווה צוואר בקבוק רציני ולא מאפשר כמעט הצגת .

האם ישנה דרך (אוליי OC) שתאפשר למעבד להריץ סרטי FHD? אם כן, אוכל להשתמש בו להצגת סרטים ולקנות למשחקים.

אשמח לרעיונות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...