"פאנבויז" פודקאסט חדש בנושא משחקי וידאו - בעברית! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"פאנבויז" פודקאסט חדש בנושא משחקי וידאו - בעברית!

Godmoney

Recommended Posts

יש מספיק משחקים אם רפלקסים

תנסה לעבור שלב במגאמן 9 (יצא לכל הקונסולות החדשות ) אני לא הצלחתי לעבור שלב אחד אפילו

טאכנו 4 ברמה בינונית מכיל לפעמים חלקים מאוד קשים ואני לא רוצה לחשוב על רמה קשה

פאונץ האוט אחרי כמה שלבים בכלל ניהיה ארד קור לפי ההגדרות שלך

אנשים מתהלמים בגלל סטיגמה וחבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב שלא אמרת שוואריו וור דורש רפלקסים אז זה הארד קור...

ניסיתי להימנע מלזרוק פה את הדף של hardcore gamer מוויקיפדיה אבל בדקתי אותו וגיליתי שגם שם אין הגדרה מוחלטת להארד קור גיימר/גיימס

http://en.wikipedia.org/wiki/Hardcore_gamer

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה דיברתה על ארד קור ואמרתה שזה דורס ריפלקסים

תגיד את האמת הרבה מהאנשים שאומרים ארד קור בעצם מיתכוונים למשחק אם גרפיקה מפוצצץ והרבה ההיפ

ולא באמת למשחק ארד קור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על המחמאות וגם על הביקורות - אנחנו לוקחים הכל לתשומת ליבנו.

הפודקסט יוקלט בכל שבוע באופן קבוע (חוץ ממקרים יוצאי דופן) בימי רביעי או חמישי (עדיין לא הוחלט) ויעלה לאוויר ביום שישי.

אנחנו בודקים מה אפשר לעשות כדי להכניס את הפודקס ל iTunes ולאפשר שמיעה אונליין (אם למישהו יש עצות - אנחנו יותר מנשמח לשמוע).

כולנו בעלי PS3 אבל אף אחד מאיתנו לא אנטי-אקסבוקס. אנחנו פאנבוייז, אבל פאנבוויז של משחקי ולא של קונסולה מסויימת.

אנחנו דיי בתקופה של הרצה ראשונית של הפודקסט - אנחנו לומדים מנסיון של עצמנו ומפידבק של המאזינים. אם הפודקסט ישרוד את הכמה פרקים ראשונים ולא יעלם לאבדון יש בהחלט תכנון רציני ואמיתי להוסיף אדם נוסף לפודקסט שיש לו Xbox 360. על אני לא מאמין שנדבר (אלא אם כן אתם רוצים להתחיל לקבל פודקסטים של שעה וחצי כדי להספיק הכל :) - גם ככה אנחנו חותכים המון).

אין צורך להתעדכן כל יום באתר של הפודקסט. פעם בשבוע מספיק.

יש שני RSS Feeds באתר - אחד הוא לעדכוני האתר ואחד הוא לפרקים חדשים - אז אפשר להעזר בהם.

אפשר ליצור איתנו קשר ב fbpc@nextgn.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על אני לא מאמין שנדבר (אלא אם כן אתם רוצים להתחיל לקבל פודקסטים של שעה וחצי כדי להספיק הכל

למה לא ?

תראה אני מבין שאתם רוצים לדבר בעיקר על הPS3 \360 וזה בסדר

אבל נהוג באתרים שיוצאים דברים גדולים מדברים אליהם ויש השקות משחקים גדולים גם לWII לפעמים

אני חושב שאם תתרכזו בדברים הגדולים ביותר כל שבוע יהיה לכם לפעמים זמן גם לWII

ולמעשה אפילו לDS וPSP

זה לא שיוצא משחק בסדר גודל של הילו או קילזון כל שבוע

בכל מקרה אתם מתכננים לשפר את איכות הקול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה קרירין, לא נדבר על ה (ואני לא פוסל שום דבר כמובן) מכמה סיבות.

הראשונה היא סיבה של זמן. אנחנו גם ככה מנסים לכסות כמה שיותר נושאים ולדחוס הכל ולא לעבור את ה-45 דקות - לכן אנחנו מתרכזים בעיקר ב-PS3 וב- 360. במקרים מיוחדים נדבר גם על דברים אחרים (לדוגמא ה PSP Go).

הסיבה השניה (והעיקרית יותר לדעתי) היא שכמו שציינתי קודם - לכל אחד מהמשתתפים יש PS3.

מהסיבה הזו אנחנו יכולים לדבר על משחקי פלטפורם שרלוונטיים גם ל-PS3 וגם ל-360. אין לאף אחד מאיתנו ולכן גם לא יהיה לנו מה להגיד בנושא :)

אני חושב שזה מובן מספיק לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה עם הווליום של ההקלטה

2 מכם (אתה ועוד מישהו) נשמעים טוב בהקלטה אבל האדם השלישי כנראה יושב מרוחק מדי מן ההקלטה ושומעים אותו כאילו הוא מדבר דרך הפלאפון כדי להקליט את עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, צריך לסדר את הבחור :)

אממ בקשר לתוכן, אני יודע שזה הגיוני שלא תעשו שום דבר לWII מכיוון שאין לכם את הקונסולה ולא את נסיון המשחק הדרוש איתה והרצון לעדכן אבל בכל זאת, כל פודקאסט שמכבד את עצמו מציג את הכל גם אם הוא עושה זאת בקצרה וללא הרבה תוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ETA בכלל. כמו שאמרתי, ברגע שנראה שיש קהל מאזינים קבוע ושהפודקאסט הוא לא משהו שהולך להעלם עוד חודש נתחיל לחפש.

אני מאמין שעוד 4-5 פרקים נוכל לפרסם הודעה שתזמין אנשים שמעוניינים להצטרף על תקן ה"זה עם האקסבוקס" :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...